MVDr.

Renáta Novotná verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• Umístění: Ordinace

Dobrý den,chtěla bych poděkovat paní doktorce Novotné za její péči o mojí zvířecí smečku.Pro zvířecí pacienty děláte maximum a nejen pro ně,dokážete uklidnit i jejich páničky a to je někdy to nejdůležitější.Máte zlaté srdce,děkuji i za mé psí holky a kočulku.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Jaromír Šívara
    Jaromír Šívara
    Mikuláškovo náměstí 562/2, Brno
    Paní doktorka Vondrová-dnes již Novotná je prostě super. Nejen, že vždy pomůže a rychle vyléčí, ale je taky velmi… Více

Simona Lorencová
    Simona Lorencová
    Mikuláškovo náměstí 2, Brno
    Pani doktorka je skvela. Nejednou nam pomohla, ma skvely pristup ke zvireti, dobre vybavenou a cistou ordinaci.… Více

Jindřich Nešpor
    Jindřich Nešpor
    Vedlejší 8, Brno
    Strašně sem si tohoto pana doktora oblibil protože se mi na panu doktory libí přistup k lidem i ke zviřectvu… Více

Silvie Přikrylová
    Silvie Přikrylová
    Jemelkova 42, Brno
    MVDr.Přikrylová je nejen špičkový chirurg a oftalmolog,ale především úžasný člověk s laskavým přístupem nejen… Více

Tomáš Weidenhöfer
    Tomáš Weidenhöfer
    Jemelkova 703/42, Brno
    Pana doktora muzu jen doporucit. Pred vanoci nam prestala fenka chodit na jednu zadni nohu. 14 dni nikdo bohuzel… Více

Zkušenosti a dovednosti

Specializujeme se především na psy, kočky, fretky, hlodavce a jiná drobná zvířata.

Prostory čekárny i ordinace se snažíme pro pacienty i jejich páníčky co nejvíce zpříjemnit. V létě klimatizujeme, v zimě topíme, můžete se občerstvit vodou či zabavit časopisem.

• vnitřní lékařství - interna
    • infekční lékařství
    • chirurgie
    • úrazová chirurgie (traumatologie)
    • gynekologie a porodnictví

Čipování a vystavování europasů
    Čištění zubů ultrazvukem
    Odčervování
    Hospitalizace pro kritické pacienty
    Usg vyšetření - ultrazvuk měkkých tkání
    Vyšetření a potvrzení zdravotního stavu při cestě do zahraničí
    Rtg vyšetření
    Ekg vyšetření
    Chirurgie
    Operace a delší zákroky
    Vyšetření a potvrzení zdravotního stavu po pokousání člověka zvířetem
    Vyšetření a potvrzení zdravotního stavu při účasti na výstavách
    Zobrazit všechny

Otázky pacientů

Máte strach o své zdraví? Zeptejte se lékařů a specialistů, dostanete odpověď na vaši otázku během 48 hodin, zcela zdarma.

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• .

Byly jsme v této ordinaci pouze na očkování, takže moc nemůžu hodnotit, ale byla jsem spokojená jak s přístupem paní Novotné tak s přístupem druhé paní doktorky Pacákové. Bohužel mi ale hodně vadilo, že operují přímo v ordinaci, i když na jiném stole vzadu, tak je nepříjemné přijít na očkování a vidět u toho i operaci. Chápu, že to byl akutní případ a my přišly prostě v nevhodnou dobu, ale jak jsme to měla vědět že. Možná by neuškodil aspoň nějaký závěs nebo něco, čím by se operační stůl od zbytku ordinace oddělil.

• K

Souhlasím se všemi zde uvedenými názory.K paní doktorce Novotné chodíme s pejskem také již od doby,kdy pracovala v ordinaci s panem doktorem Šívarou.Je to skutečná profesionálka v oboru a zdraví a spokojenost zvířecích pacientů jsou pro ní na prvním místě.Navíc je milá,ochotná,pečlivá a nádherně se chová jak ke zvířátkům,tak k jejich páníčkům.Novou ordinaci má krásnou,čistou,skvěle vybavenou a panuje zde vždy příjemná a pohodová atmosféra,takže pejsek se vůbec nebojí.Ceny zde jsou velice příznivé,protože paní doktorka na rozdíl od mnoha jiných veterinářů vnímá svoji práci jako poslání a ne jako byznys.K jinému veterináři bych s pejskem už nešla.Všem majitelům zvířátek ordinaci paní doktorky Novotné vřele doporučuji,každému zvířátku pomůže,rychle uzdraví a pro každého má navíc vlídné slovo.

• P

Za skvělou, příjemnou, zkušenou a empatickou paní doktorkou Novotnou chodím s pejskem už roky od doby, kdy pracovala ještě s panem doktorem Šívarou. Když jsem šla ale tentokrát na každoroční očkování, v ordinaci, kde dříve působila, byla nově mladičká paní doktorka Lorencová, která mi nové působiště mojí paní doktorky nechtěla prozradit, přestože jí vidí do oken. Naštěstí mi pomohli příjemní páni z vedlejšího elektra. Svou úžasnou paní doktorku bych nevyměnila a mohu ji všem vřele doporučit! Nová ordinace je krásná, čistá a výborně vybavená a ceny jsou stále velmi příznivé.

• L

opravdu nejlepší doktor(ka) jakou jsme kdy se psem navštívili, super vztah ke zvířatům, velké plus jsou normální ceny, ne jako jiní vet v Brně, kterým jde jen o peníze, takže můžu jen doporučit ;)

• R

Velmi ochotná, milá, empatická paní doktorka. Volali jsme jí večer kvůli uspání našeho osmnáctiletého pejska. Paní doktorka ochotně souhlasila, aniž by nás předtím znala. Po přijetí byla velmi příjemná a našeho miláčka uspala se vší láskou, kterou si zasloužil. Tímto by jsme jí celá rodina chtěli poděkovat, ani neví co to pro nás znamenalo. Všem paní doktorku doporučuji, je úžasná.

• Vrele muzu souhlasit se vsemi kladnymi nazory ostatnich lidicek zde.

K pani doktorce jezdime s babicinym pejskem a nasemi kockami jiz cca 5-7let od dob kdy jeste delala s panem Sivarem dole v Bohunich.

K zadne jine doktorce bych ani jit uz nechtel :)

Rozumek D.

• Paní doktorku doporučuji všem, kteří vědí co pro své miláčky chtějí. Nám zachránila pejska a láskyplně se stará o náš ostatní zvěřinec :) Je to velmi milý člověk, který ví co dělá a hlavně DĚLÁ TO VÝBORNĚ !!! Proto neváhejte a se svým čtyřnohým miláčkem se kdykoliv dostavte. Kleinová

• Pro nás nejlepší a každému mohu vřele doporučit. Empatická lékařka, která umí léčit.

• Paní doktorka mi zachránila kocourka. Její péče je profesionální, je milá, ochotná a ke zvířátkům se chová s úctou a je na ní vidět že je má ráda. Péče u ní je jedna z nejlevnějších a přesto z nejlepších.
      Lepší veterinární lékařku neznám.

• Ta nejlepší lékařka,ktrou jsem kdy navštívila.Milá,ochotná a empatická.
      Mohu jen vřele doporučit !!!