Chirurgie

Diagnostika interních onemocnění +13 Více

EKG vyšetření

Hospitalizace pro kritické pacienty

Laboratorní diagnostika

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Mikuláškovo náměstí 16, Brno

Specializujeme se především na psy, kočky, fretky, hlodavce a jiná drobná zvířata.

Prostory čekárny i ordinace se snažíme pro pacienty ...

• vnitřní lékařství - interna
  • infekční lékařství
  • chirurgie
Zobrazit více

Chtěla bych tímto paní doktorce poděkovat za záchranu fenky Saši. Paní doktorka má neuvěřitelně citlivý přístup, je ochotná, pečlivá a starostlivá. S veterináři máme zkušeností dost a na takového, jako je paní doktorka Novotná, se nenarazí často. Určitě vřele doporučuju. Kdybychom ještě bydleli v Brně, určitě budeme chodit sem.

Paní doktorku velice doporučuji, je to jedna z mála veterinářek, která nám dokázala pomoci s dlouhodobým problém. Pokaždé, když něco potřebujeme, tak neváhá a klidně i v noci nám pomůže. Velice se mi líbí osobní přístup, jak k mazlíčkům, tak k majitelům. Nejde než vyjádřit slova pochovaly, opět moc děkujeme, jste skvělá paní doktorka a přejeme spoustu dalších spokojených pacientů.

Tato veterina nemá konkurenci. Nikam jinam bych už nešla. Všichni doktoři, kteří v této ordinaci pracují jsou empatičtí, ochotní, příjemní, vždy si ví rady a vyjdou vstříc i mimo pracovní dobu. Moc všem za toto děkuji a přeji všem do nového roku 2015 jen to nejlepší.

S pani doktorkou i její kolegyní sme velice spokojeni. Náš pes byl na této klinice i operován.
Vyzkoušeli sme už několik doktorů ale tady sme nejvíc spokojeni. Vyhovuje nám ordinační doba, ceny i přístup. Je vidět, že doktorky by pro zvířátka udělali vše.

Byly jsme v této ordinaci pouze na očkování, takže moc nemůžu hodnotit, ale byla jsem spokojená jak s přístupem paní Novotné tak s přístupem druhé paní doktorky Pacákové. Bohužel mi ale hodně vadilo, že operují přímo v ordinaci, i když na jiném stole vzadu, tak je nepříjemné přijít na očkování a vidět u toho i operaci. Chápu, že to byl akutní případ a my přišly prostě v nevhodnou dobu, ale jak jsme to měla vědět že. Možná by neuškodil aspoň nějaký závěs nebo něco, čím by se operační stůl od zbytku ordinace oddělil.

Souhlasím se všemi zde uvedenými názory.K paní doktorce Novotné chodíme s pejskem také již od doby,kdy pracovala v ordinaci s panem doktorem Šívarou.Je to skutečná profesionálka v oboru a zdraví a spokojenost zvířecích pacientů jsou pro ní na prvním místě.Navíc je milá,ochotná,pečlivá a nádherně se chová jak ke zvířátkům,tak k jejich páníčkům.Novou ordinaci má krásnou,čistou,skvěle vybavenou a panuje zde vždy příjemná a pohodová atmosféra,takže pejsek se vůbec nebojí.Ceny zde jsou velice příznivé,protože paní doktorka na rozdíl od mnoha jiných veterinářů vnímá svoji práci jako poslání a ne jako byznys.K jinému veterináři bych s pejskem už nešla.Všem majitelům zvířátek ordinaci paní doktorky Novotné vřele doporučuji,každému zvířátku pomůže,rychle uzdraví a pro každého má navíc vlídné slovo.

Za skvělou, příjemnou, zkušenou a empatickou paní doktorkou Novotnou chodím s pejskem už roky od doby, kdy pracovala ještě s panem doktorem Šívarou. Když jsem šla ale tentokrát na každoroční očkování, v ordinaci, kde dříve působila, byla nově mladičká paní doktorka Lorencová, která mi nové působiště mojí paní doktorky nechtěla prozradit, přestože jí vidí do oken. Naštěstí mi pomohli příjemní páni z vedlejšího elektra. Svou úžasnou paní doktorku bych nevyměnila a mohu ji všem vřele doporučit! Nová ordinace je krásná, čistá a výborně vybavená a ceny jsou stále velmi příznivé.

opravdu nejlepší doktor(ka) jakou jsme kdy se psem navštívili, super vztah ke zvířatům, velké plus jsou normální ceny, ne jako jiní vet v Brně, kterým jde jen o peníze, takže můžu jen doporučit ;)

Velmi ochotná, milá, empatická paní doktorka. Volali jsme jí večer kvůli uspání našeho osmnáctiletého pejska. Paní doktorka ochotně souhlasila, aniž by nás předtím znala. Po přijetí byla velmi příjemná a našeho miláčka uspala se vší láskou, kterou si zasloužil. Tímto by jsme jí celá rodina chtěli poděkovat, ani neví co to pro nás znamenalo. Všem paní doktorku doporučuji, je úžasná.

Vrele muzu souhlasit se vsemi kladnymi nazory ostatnich lidicek zde.

K pani doktorce jezdime s babicinym pejskem a nasemi kockami jiz cca 5-7let od dob kdy jeste delala s panem Sivarem dole v Bohunich.

K zadne jine doktorce bych ani jit uz nechtel :)

Rozumek D.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den. Potrebuji informace o Crohnove nemoci, kterou ma nas pejsek. Jake jsou jeji priciny, jaka je lecba a s jakymi vysledky ?Jakou ma sanci na dalsi zivot nas pejsek ? Dekuji, Petr Velik.

děkujeme za dotaz. Pravděpodobně se bude jednat o chronické zánětlivé onemocnění gastrointestinálního traktu, u psů ale tohle není pojmenováno jako Crohnova choroba. Pro detailnější informace by bylo třeba pejska pečlivě prohlédnout a případně dodat lékařské zprávy týkající se diagnostiky a stávající terapie.

MVDr. Renáta Novotná