Umístění: Ordinace

Dobrý den,chtěla bych poděkovat paní doktorce Novotné za její péči o mojí zvířecí smečku.Pro zvířecí pacienty děláte maximum a nejen pro ně,dokážete uklidnit i jejich páničky a to je někdy to nejdůležitější.Máte zlaté srdce,děkuji i za mé psí holky a kočulku.

Ordinace (mapa)

Hotovost

Vakcinace

Laboratorní diagnostika

Diagnostika interních onemocnění +13 Více

Dermatologie

Čipování a vystavování europasů

Čištění zubů ultrazvukem

Specializujeme se především na psy, kočky, fretky, hlodavce a jiná drobná zvířata. Prostory čekárny i ordinace se snažíme pro pacienty i jejich pán...

• interní choroby zvířat
  • infekční choroby zvířat
  • zlomeniny u zvířat

Umístění: Ordinace

Jsem velice spokojena s touto veterinární ordinací, určitě všem doporučuji.
Tým MVDr. Novotné ošetřuje moje zvířátka s velkou láskou a velice profesionálně.
Moc děkuji za záchranu života mé kočičky.O mého pejska se také vzorně starají a do veterinární ordinace chodí moc rád.
Je zde poskytnuta prvotřídní péče za velice rozumnou cenu.
Už nikdy jinam se svými miláčky nepůjdu a jsem moc ráda,že se našel tak výborný a schopný tým,který paní doktorka Novotná má.
RNDr. Helena Bíbová

Paní doktorka Novotná zachránila život mému kocourkovi, který vypadl z balkonu v 5. patře.Byl strašlivě polámaný a dotlučený. Díky profesionálnímu rychlému zásahu paní doktorky nezemřel na vnitřní krvácení a po několika týdnech laskavé trpělivé péče jsem si odnesla domů zdravého kocourka. Už bych jinam na veterinu nešla...
Věra Doleželová

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Ráda bych se podělila o velmi dobrou zkušenost s paní MVDr. Renátou Novotnou a jejím milým kolektivem lékařek. Paní doktorko
moc Vám i celému týmu chci pokěkovat za rychlé a profesionální řešení akutní situace mé fenečky Sendušky

Když jsem si fenečku 19.1.2017 večer odvážela domů po operaci , tak jsem si řekla, že jsme měly velké štěstí, které se nám dostalo ve vaší ordinaci, že jsme si vás našly, velice doporučuji tuto ordinaci

Senduška je úžasná, sebevědomá, zotavená a už prohání svého nejlepšího psího kamaráda Ursíka
Jana Stoklásková 6.2.2017

K pani doktorce Novotne chodime od doby kdy tuto ordinaci otevrela.chova se ke zviratkum jako by byla jeji vlsstni.Doporucila jsem ji mnoha znamym pejskarum a vsichni mi jsou moc vdecni.pani doktorku bych za nic nevymenila.ma moji obrovskou duveru.Dekuji Vam.Hlavackova

Bohuzel mam spatnou nejednu zkusenost s p.veterinarkou.prvni byla nerozpoznani zanetu delohy u me fenky,kdy pouze na zaklade vysetreni krve byli sdeleno,ze fence nic neni,nato jsem ji musela nechat ihnet operovat,samozrejme jinde,zjisten rozsahly zanet delohy...ted ta horsi vec-p.doktorka naockovala pejska proti vztekline,ikdyz byla upozornena,ze pejsek trpi nemoci jater,po urgentnim telefonu,ze fenecka ochrnula na zadni nohy,ztvrdle brisko ji pichnul jeji manzel pouze dithiaden,jeji stav se zhorsoval,po dalsim telefonatu asi za hodinu teda dojela a mylne usoudila,cituji-ze asi spatne skocila!nasledkem neodborne,ikdyz 2dny chodila na kapacky a jeji stav se nezlepsoval,pece a nerozpoznani silne alergicke reakce ma fenecka ochrnute zadni packy,totalne znicena jatra,oteklou slezinu,moznost epileptickych zachvatu.timto spatnym rozhodnutim nejen me ale hlavne tomu pejskovi znicila zivot!

Chtěla bych tímto paní doktorce poděkovat za záchranu fenky Saši. Paní doktorka má neuvěřitelně citlivý přístup, je ochotná, pečlivá a starostlivá. S veterináři máme zkušeností dost a na takového, jako je paní doktorka Novotná, se nenarazí často. Určitě vřele doporučuju. Kdybychom ještě bydleli v Brně, určitě budeme chodit sem.

Paní doktorku velice doporučuji, je to jedna z mála veterinářek, která nám dokázala pomoci s dlouhodobým problém. Pokaždé, když něco potřebujeme, tak neváhá a klidně i v noci nám pomůže. Velice se mi líbí osobní přístup, jak k mazlíčkům, tak k majitelům. Nejde než vyjádřit slova pochovaly, opět moc děkujeme, jste skvělá paní doktorka a přejeme spoustu dalších spokojených pacientů.

Tato veterina nemá konkurenci. Nikam jinam bych už nešla. Všichni doktoři, kteří v této ordinaci pracují jsou empatičtí, ochotní, příjemní, vždy si ví rady a vyjdou vstříc i mimo pracovní dobu. Moc všem za toto děkuji a přeji všem do nového roku 2015 jen to nejlepší.

S pani doktorkou i její kolegyní sme velice spokojeni. Náš pes byl na této klinice i operován.
Vyzkoušeli sme už několik doktorů ale tady sme nejvíc spokojeni. Vyhovuje nám ordinační doba, ceny i přístup. Je vidět, že doktorky by pro zvířátka udělali vše.

Čipování a vystavování europasů

Chirurgie

Ekg vyšetření

Rtg vyšetření

Cena není uvedená

Usg vyšetření - ultrazvuk měkkých tkání

Cena není uvedená

Vyšetření a potvrzení zdravotního stavu při cestě do zahraničí

Cena není uvedená

Vyšetření a potvrzení zdravotního stavu při účasti na výstavách

Cena není uvedená

Vyšetření a potvrzení zdravotního stavu po pokousání člověka zvířetem

Operace a delší zákroky

Umístění: Ordinace

Jsem velice spokojena s touto veterinární ordinací, určitě všem doporučuji.
Je zde poskytnuta prvotřídní péče za velice rozumnou cenu.
RNDr. Helena Bíbová

Věra Doleželová