Chirurgie

Diagnostika interních onemocnění +13 Více

EKG vyšetření

Hospitalizace pro kritické pacienty

Laboratorní diagnostika

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Mikuláškovo náměstí 16, Brno

Specializujeme se především na psy, kočky, fretky, hlodavce a jiná drobná zvířata.

Prostory čekárny i ordinace se snažíme pro pacienty ...

• vnitřní lékařství - interna
  • infekční lékařství
  • chirurgie
Zobrazit více

Umístění: Ordinace chirurgie

Paní doktorka je skvělá, ordinaci doporučuji všem, kteří milují své mazlíčky.Zde jim bude vždy poskytnutá profesionální péče.

Umístění: Ordinace USG vyšetření - ultrazvuk měkkých tkání

Tuto ordinaci jsem našla náhodou,známá mi doporučila jinou ordinaci na této adrese,ale spletla jsem si číslo domu a dobře jsem udělala!!!!Výborná ordinace a doktorka,našeho psího seniora léčí vždy s úsměvem,citlivým přístupem a vždy vše vysvětlí a poradí.Velký dík patří i ostatním lékařkám za jejich přístup a profesionalitu.
Určitě doporučuji!!!

Umístění: Ordinace diagnostika interních onemocnění

Paní doktorku nám doporučila známá. Jsme rádi, ze jsme na ni v životě narazili. Nebýt paní doktorky tak je po našem pejskovi. V 10 hodin večer kvůli nám přijela do ordinace. Diagnostika a poté ihned termín operace. Ve všem vyjde vstříc. Moc sikovna, co řekla tak i bylo. Za nás PERFEKT!! Moc děkujeme

Umístění: Ordinace očkování u zvířat

Ordinaci jsem navštívil za účelem očkování mého dvou měsíčního štěňátka. Paní doktorka byla perfektní, trpělivá a po drobném divadýlku ze strany mého štěněte se podařilo provést všechny úkony. Všechno naprosto PERFEKTNÍ A MOHU VŘELE DOPORUČIT VŠEM!!! R. Pavlík

Umístění: Ordinace

Dobrý den,chtěla bych poděkovat paní doktorce Novotné za její péči o mojí zvířecí smečku.Pro zvířecí pacienty děláte maximum a nejen pro ně,dokážete uklidnit i jejich páničky a to je někdy to nejdůležitější.Máte zlaté srdce,děkuji i za mé psí holky a kočulku.

Jsem velice spokojena s touto veterinární ordinací, určitě všem doporučuji.
Tým MVDr. Novotné ošetřuje moje zvířátka s velkou láskou a velice profesionálně.
Moc děkuji za záchranu života mé kočičky.O mého pejska se také vzorně starají a do veterinární ordinace chodí moc rád.
Je zde poskytnuta prvotřídní péče za velice rozumnou cenu.
Už nikdy jinam se svými miláčky nepůjdu a jsem moc ráda,že se našel tak výborný a schopný tým,který paní doktorka Novotná má.
RNDr. Helena Bíbová

Paní doktorka Novotná zachránila život mému kocourkovi, který vypadl z balkonu v 5. patře.Byl strašlivě polámaný a dotlučený. Díky profesionálnímu rychlému zásahu paní doktorky nezemřel na vnitřní krvácení a po několika týdnech laskavé trpělivé péče jsem si odnesla domů zdravého kocourka. Už bych jinam na veterinu nešla...
Věra Doleželová

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Ráda bych se podělila o velmi dobrou zkušenost s paní MVDr. Renátou Novotnou a jejím milým kolektivem lékařek. Paní doktorko
moc Vám i celému týmu chci pokěkovat za rychlé a profesionální řešení akutní situace mé fenečky Sendušky

Když jsem si fenečku 19.1.2017 večer odvážela domů po operaci , tak jsem si řekla, že jsme měly velké štěstí, které se nám dostalo ve vaší ordinaci, že jsme si vás našly, velice doporučuji tuto ordinaci

Senduška je úžasná, sebevědomá, zotavená a už prohání svého nejlepšího psího kamaráda Ursíka
Jana Stoklásková 6.2.2017

K pani doktorce Novotne chodime od doby kdy tuto ordinaci otevrela.chova se ke zviratkum jako by byla jeji vlsstni.Doporucila jsem ji mnoha znamym pejskarum a vsichni mi jsou moc vdecni.pani doktorku bych za nic nevymenila.ma moji obrovskou duveru.Dekuji Vam.Hlavackova

Bohuzel mam spatnou nejednu zkusenost s p.veterinarkou.prvni byla nerozpoznani zanetu delohy u me fenky,kdy pouze na zaklade vysetreni krve byli sdeleno,ze fence nic neni,nato jsem ji musela nechat ihnet operovat,samozrejme jinde,zjisten rozsahly zanet delohy...ted ta horsi vec-p.doktorka naockovala pejska proti vztekline,ikdyz byla upozornena,ze pejsek trpi nemoci jater,po urgentnim telefonu,ze fenecka ochrnula na zadni nohy,ztvrdle brisko ji pichnul jeji manzel pouze dithiaden,jeji stav se zhorsoval,po dalsim telefonatu asi za hodinu teda dojela a mylne usoudila,cituji-ze asi spatne skocila!nasledkem neodborne,ikdyz 2dny chodila na kapacky a jeji stav se nezlepsoval,pece a nerozpoznani silne alergicke reakce ma fenecka ochrnute zadni packy,totalne znicena jatra,oteklou slezinu,moznost epileptickych zachvatu.timto spatnym rozhodnutim nejen me ale hlavne tomu pejskovi znicila zivot!

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den. Potrebuji informace o Crohnove nemoci, kterou ma nas pejsek. Jake jsou jeji priciny, jaka je lecba a s jakymi vysledky ?Jakou ma sanci na dalsi zivot nas pejsek ? Dekuji, Petr Velik.

děkujeme za dotaz. Pravděpodobně se bude jednat o chronické zánětlivé onemocnění gastrointestinálního traktu, u psů ale tohle není pojmenováno jako Crohnova choroba. Pro detailnější informace by bylo třeba pejska pečlivě prohlédnout a případně dodat lékařské zprávy týkající se diagnostiky a stávající terapie.

MVDr. Renáta Novotná