Spálená 78/12, Praha
Gynekologie Spálená s.r.o

Zobrazit ostatní gynekologů v okolí

Umístění: Gynekologie Spálená s.r.o

U pani doktorky som registrovaná viac ako 4 roky a som maximálne spokojná. Vyšetrenia sú bezbolestné, doktorka milá, príjemná. Počas tehotenstva som bola veľmi dôkladne sledovaná.
Má modernú ordináciu s ultrazvukom a velmi oceňujem systém objednávania cez internet na presný čas a konzultácie problemov cez správy.

Umístění: Gynekologie Spálená s.r.o

Paní dokorku Kavanovou navštěvuji asi 8 let a nedám na ni dopustit. Vždy je milá, pečlivá, věnuje se, je velmi šetrná a vše vysvětlí. Sestřička bývá někdy do telefonu ráznější, ale v ordinaci je vždy také velice příjemná. Kdyby ji někdo chtěl doporučit, s čistým svědomím to udělám. Jsem za ni opravdu ráda.

Umístění: Gynekologie Spálená s.r.o

Paní doktorka je skvělá, pečlivá, jemná a laskavá. Gynekologická ordinace nepatří mezi nejoblíbenější místa, ale sem chodím vždy ráda už déle než rok a paní doktorku bych za nic nevyměnila. Vřele doporučuji.

Paní doktorka je naprosto skvělá. Je příjemná, lidská a přitom otevřená a věcná, vše dobře vysvětlí, takže pacient odchází s pocitem, že ví, co se děje. Což je zejména v těhotenství k nezaplacení. Sestřička ve Spálené je zlatá.

Paní doktorka i sestřička je velice milá, příjemná, hodná a ochotná. Byla jsem s návštěvou naprosto spokojená. Na pacientku je vyhrazen dostatek času. Příprava na vyšetření je naprosto v klidu a ve vší důstojnosti. Vyšetření bylo naprosto bezbolestné, téměř jsem o něm nevěděla. Paní doktorku vřele doporučuji. Netváří se důležitě jako mnoho lékařů, naopak je naprosto lidská.

Paní doktorka Kavanová je svědomitá lékařka, která každého vyslechne a potom pečlivě vyšetří, aby mohla objasnit potíže a stanovit další postup. Sestra svoji rázností budí respekt, ale jinak svými zkušenostmi i zájmem o pacienty paní doktorku vhodně doplňuje. Eva..

Dobrý den! Paní doktorka Kavanová je zkušená lékařka nejen gynekologie, ale i sexuologie. Byl jsem u ní na vyšetření, je pečlivá a milá, sestra je přísnější, ale jinak je vidět, že má také dlouholeté zkušenosti. Toto pracoviště bych vždy doporučil. Spokojený pacient

Paní doktorku Kavanovou doručuji kvůli jejímu lidskému přístupu i odbornosti, který ve vás podpoří důvěru k léčbě. Sestřička na Koněvově by mohla být milejší, negativem je aktuálně velké množství pacientek a dlouhé čekací doby.