Spálená 78/12, Praha
Gynekologie Spálená s.r.o

Zobrazit ostatní gynekologů v okolí

Musím potvrdit, že paní doktorka je milá. Při mé první návštěvě byla velice pečlivá a já jsem byla nadšená. Nyní jsem u ní registrovaná cca 5 let. Netrpím žádnými zjevnými problémy, takže všechna běžná vyšetření vždy v pořádku. Jakmile jsem však ve svých 38,5 letech chtěla provést základní vyšetření, zda jsme s partnerem z reprodukčního hlediska v pořádku, tak mi řekla, že žádné takové vyšetření neexistuje (!!!!). A dodala, že to mám začít řešit až po roce snažení. Nakonec po mém naléhání tedy vypsala doporučení na vyšetření v CAR, ale bylo vidět, že to dělá strašně nerada a komentovala to slovy, že to stejně nestihnu do 39. narozenin, do kdy pojišťovna přispívá na metody umělého oplodnění (stihla jsem to). Přitom jsem jen chtěla, aby udělala základní vyšetření, která případně odhalí nějaký zjevný problém, takže by pro začátek stačilo, kdyby mi sama udělala hormonální profil, sledovala cyklus a partnera poslala na spermiogram.
Neudělala mi ani UTZ vyšetření a nedělá mi ho při žádné preventivní prohlídce. Což, jak jsem zjistila, ostatní lékaři dělají běžně v rámci standardní roční prevence.
Mám dojem, že paní doktorka je fajn do té doby, dokud je člověk zcela odevzdaný a nevědomý. Možná v tom hraje roli i to, že nepřiplácím dobrovolný roční příspěvek 1000 Kč za nadstandardní servis ( který nevyužívám).