Spálená 78/12, Praha
Gynekologie Spálená s.r.o

Zobrazit ostatní gynekologů v okolí

Umístění: Gynekologie Spálená s.r.o

Velmi laxni přístup. Nepříjemná sestřička. Poté, co jsem řekla, že je mi tak špatně, že nemůžu nic sníst a že už únavou nemůžu ani chodit, ani náznak dotazu na neschopenku (kterou jsem btw měla jen jednou za život, když jsem měla campilobacterii). Nezájem. Dr zcela určitě milá, dokud neřeší problém. Problému pak nevěnovala žádnou pozornost s tím, že i moje předchozí potíže nebere v potaz. Bohužel zkušenost opakovaná, po které ž u této lékařky dál nebudu.

Také mám bohužel zkušenost s jedním jediným pozdním příchodem kvůli ranní dopravní zácpě. A i přes velké zdravotní komplikace (23tt: velké bolesti, pootevřené děložní hrdlo a chřipka) mě sestřička po poradě s doktorkou vyhodila a objednala na jiný den, přestože čekárna byla prázdná a řekla jsem jí že klidně počkám jakkoliv dlouho. Toto jednání mne velmi zklamalo, do této chvíle jsem totiž chodila k paní doktorce moc ráda ale dle mého názoru by se mělo vyjít vstříc těhotné ženě, která by se neměla v těhotenství stresovat a proto změním lékaře.

Pani doktorka bola milá, do tej doby, dokedy som od nej nič viac nechcela, ako bolo nutné. Náštevy u nej vždy prebehli rýchlo, k môjmu tehotenstvu mi nikdy nič podrobnejšie nikdy nepovedala, aj keď som sa jej zdôverovala s niektorými problémami. Ultrazvuk mi robila len raz, inak len počúvala tlkot srdca cez Doppler. V utorok 29.11.2016 som bola objednaná na 9:20, prišla som 9:35 (žiaľ, meškanie bolo zapríčinené dopravnou situáciou) a jej nová extrémne nepríjemná sestrička povedala, že je nutné ma preobjednať, pretože majú plno - podotýkam, že mali prázdnu čakáreň. Hovorím jej - som tehotná, v 21. týždni a od nedele zvraciam a nič nejem, nato mi odpovedala, že je to bežné tehotenstvo (dovtedy som ale takéto problémy nemala, takže bežné to nie je), jej sestrička ešte nakoniec začala napodobňovať moju slovenčinu, čo považujem za vrchol! ( nehovoriac o tom, že ma odmietla prezrieť a ešte v stave, v ktorom som bola...) Nechali ma tam čakat 1:15hod. aby mi oznámili, že teda ma naozaj preobjednajú a nevyšetria. Ja som pacient, ktorý sa na nič nevypytuje, všetko čo povie doktor beriem 100% , nechcem ich nikdy navyše zaťažovať ani otázkami, ani mojou zbytočne dlhou prítomnosťou v ambulancii, ale myslím, že tento prístup bol viac než len neprofesionálny.