Renata Čížková, oční lékař Týn nad Vltavou

Oční lékař

Sakařova 755, Týn nad Vltavou
Oční ambulance

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Oční ambulance Jiný

Paní doktorka léčila mého otce a i přes opakované urgence, že se zrak nelepší spíš horší, mu stále tvrdila že musí brát jedny a ty samé kapky. Po čas jsme navštívili oční ambulanci v Českých Budějovicích kde nám bylo řečeno že je léčba zákalu zanedbaná a že už se s tím nic moc dělat nedá. Otec poté i přes následné operace na jedno oko neviděl téměř nic a na druhé jen v mlze. Takže nejen arogantní nepříjemný přístup ale ani odbornost... Katastrofa nedoporučuji nikomu!!

Umístění: Oční ambulance

Paní doktorka má velmi neprofesionální chování. Je podrážděná a velmi arogantní, to jak se ke mě a synovi chovala a jak po obou křičela, s tím jsem se ještě nikdy u lékaře nesetkala. Už v životě k této doktorce nepůjdu a i po přečtení jiných recenzí se obávám, že by synovi oči jen více poškodila.

Neochotná paní doktorka, protivná a odmítla nás vyšetřit, byli jsme objednaní měsíc, čekali jsme v čekárně i tak půl hodiny a nakonec bez vyšetření, neb paní doktorka je moc líná brát nové pacienty. Naprosto neprofesionální chování!!!!

arogantní jednání

Před lety paní doktorka napsala synovi brýle, navštívili jsme jinou lékařku a ta je nedoporučila, dnes je mu 25 let a stále brýle nepotřebuje. Co to asi znamená? Když naposledy měřila oči manželovi, netrefila se pouze o pár dioptrií, naštěstí to optik umí změřit lépe.

Špatné zkušenosti,kouří v ordinaci.

Synovi byly 2 roky, když měl problémy s očima, 14 dní jsme chodili k dr.Čížkové a bylo to čím dál horší. Naštěstí jsme se potom dostali na doporučení alergologa k MUDr.Kostohryzové, která syna velice rychle vyléčila. Špatné zkušenosti s ní má celá naše rodina, vyšetření odbývá, na pacienty s akutními problémy se neberou ohledy. Vše podtrhuje velice arogantní chování sestry.

Také už bych k pani Dr víckrát nešla.Na pacientovi ji nezáleží a ještě mala v ordinaci nakouřeno.