Revoluční 531, Frýdek-Místek
Praktický lékař pro dospělé

Paní doktorka je nejen skvela lekarka,ale predevsim clovek ktery chape se svymi pacienty a to je pro tohle povolani to nejdulezitejsi.

vyborny

nejlepší doktorka u jaké mohu být. Zajímá se o to jak se vám daří a vždy pomůže. Umí pozitivně naladit mohu jenom doporučit

Nemám co vytknout. Jsem u paní doktorky již několik let a vždy mi se vším pomohla a poradila.

Paní doktorka je velmi milá,je to žena na svém místě.Ale ta čekárna děs a hrůza.Stará nechutná sedačka,malá čekárna kolem které procházejí lidé do poschodí a také ja na Vás vidět z ulice,prostě akvárium.Na paní doktorku se vždy těším,ale děsí mě čekání v té hrůze.

Je mi 62 let a jsem pacientkou paní doktorky Chaloupkové asi 12 roků. Ze všech praktických lékařů, které jsem kdy navštěvovala, se mi jeví tato paní doktorka jako nejlepší. A to nejen po stránce odborné. Velmi si u ní cením jejího citlivého přístupu k pacientovi. Je velmi příjemná, vstřícná a empatická. Mám k ní prostě důvěru, což je ve vztahu pacient - lékař velmi důležité.

Báječný lékeř

S paní doktorkou jsem spokojená, vždy ochotná, ohleduplná. Snaží se co nejvíce pomoci. Profesionální vyšetření.Neměnila bych. Sestra(ta starší) chladný špatný přístup k pacientům. Souhlasím s již napsaným, že to znechutí celkový dojem návštěvy.Čekárna nic moc.

opravdu super doktorka,z kterou jsem spokojena.

Je prostě super