Koňský trh 2179, Turnov

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí
Masarykova 699/9, Liberec

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Pani doktorka je velmi milá,příjemná,ochotná,každému poradí a pomůže,když od ní odcházím ,vždy se cítím líp,je to člověk na správném místě,moc děkuji,Janů

Přestoupili jsme k paní dokorce od jiné lékařky.. Paní doktorka je milá, přátelská a můj syn z ní byl nadšený. Co se týče jejího přístupu, vystvětlení daného problému, chuti problém opravdu řešit.. Za mně výborný. S tímto přístupem se dnes už noc nesetkáváte. Zkrátka člověk na správném místě. Děkujeme.

Úžasná doktorka a pozitivní jedinečná bytost, která má své povolání opravdu jako životní poslání. Moc pomáhá mé dcerce s astmatem a alergií. Děkuji Vám a přeji stále slunce v duši. Trakalová

Nemohu hodnotit paní doktorku jako odborníka, protože jsem u ní byla zatím zatím pouze jednou, ale rozhodně je poztivní ukázkou toho, jak má lékař přistupovat k pacientům. Je milá, příjemná, vše vysvětlí a odcházíte s pocitem, že jste pro ni jako pacient důležitý a nejste jen další čárka do výkazu pro pojišťovnu! Můžu snad i říct, že se k ní zase těším, protože mi je jako člověk velmi sympatická. Při návštěvě v ordinaci jsem navíc zjistila, že jsem k ní před třinácti lety asi rok chodila s novorozenou dcerou (tehdy pracovala jako pediatrička) a naprosto stejný, velmi pozitivní pocit jsem z ní měla i tehdy. Byla milá a příjemná a jako vyplašenou matku prvního dítětě mě vždy uklidnila a chovala se výborně!

Můžu jen doporučit. Syna jsem k ní dostala po té co nám jiná lékařka tvrdila, že neni ani alergik natož astmatik. Paní doktorka nám nasadila správnou léčbu a vše se stabilizovalo. Bezesné noci plné dusivých kašlů jsou už minulostí. Okamžitě udělala veškeré vyšetření a nasadila správnou léčbu. Velmi ochotná, milá k dětem. Profesionál. Lukešová

paní doktorku mam moc rada moc mi pomohla bojovat s alergijí a je moc příjemná. ♥

Perfektní přístup paní doktorky. Navíc velmi příjemná. Doporučuji.

Nejlepší lékařka, jakou jsem kdy poznala. Vstřícná, starostlivá, ochotná, přemýšlivá. Snaží se najít příčinu, ne jen odstraňovat důsledky. K dlouhodobým pacientům se neotáčí zády. DĚKUJI!!!

Velká spokojenost! Skvělá paní doktorka.

Velmi vstřícná a chápající paní doktorka s pěkným přístupem k dětem.