Doplňte údaje do svého profilu

Abychom Vás mohli kontaktovat, uveďte telefonní číslo. Uvedené telefonní číslo nebude veřejné a dostupné pro pacienty.

Délka by měla být mezi 8-20 znaky

Nebojte se -pod tímto formálním názvem je cenný obsah - statistika profilů, ale také pozvánky na bezplatné školení, e-knihy ke stažení a mnoho dalších. Bez vašeho souhlasu nebudeme mohli s vámi plně spolupracovat. Souhlas vždycky můžete odvolat.

* Povinné pole

Vaše údaje (nejste to vy?)

• MUDr. Petr Šimek
  • zubař
  • Polná

Jak pomáháme našim profesionálům?

Jiří Klečka

Na portálu Známýlékař.cz mám svůj profesní profil již skoro dva roky a portál hodnotím velice pozitivně. Umožňuje pacientům rychlý přístup k informacím týkajících se daného lékaře. Naprosto bezchybně funguje systém objednávaní pacientů přes elektronický objednávací kalendář, který pacientům připomíná i blížící se den návštěvy a její čas.

Halina Kačinská

S portálem Známý lékař jsem velmi spokojená, využíváme služeb portálu už asi rok. Všem pacientkám i nám je velkým přínosem objednávací kalendář. Ušetří to spoustu času, je také dobré, že pacientky mohou zanechat svůj názor a dojem z návštěvy ordinace. V dnešní době je hlavním zdrojem informací internet, takže to určitě pacientkám pomůže při výběru lékaře.