Objízdná 1628, Otrokovice
Happy Smile dentální centrum

777 56.....

Rafael dentální klinika

Pojišťovna VZP, a.s., Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, + 5 Více
734 29.....
776 80.....

Air-flow (pískování zubu) • od 400 kč

Bělení zubů

Dentální hygiena (30 min) od • od 500 kč +16 Více

Dentální hygiena (60 min) od • od 800 kč

Dětská stomatologie

Endodontické konzultace

MUDr. Rafael Chajrušev se svým přátelským kolektivem nabízí zákroky vynikající preventivní, záchovné i estetické stomatologie s výhodnou polohou v cen...

• bolesti zubů

Dětská stomatologie

Endodontické konzultace

Estetická stomatologie

Rafael dentální klinika

Estetická stomatologie (keramické výplně)

Rafael dentální klinika

Estetická stomatologie (keramické korunky)

Keramické korunky

Zavádění zubních implantátů

Zubní chirurgie

Záchovná stomatologie

Rafael dentální klinika

Pan doktor přesně ví ,co dělá .Je velmi pečlivý a sestřička příjemná .Ani vrtání zubního kazu na téhle klinice doopravdy nebolí!

Dobrý den všem, kteří mají problémy se svými dosavadními zubaři, kteří zaspali dobu a místo aby zuby uzdravovali, vědomě je několik let bolestně "spravují", tak že po několika letech není v puse krásně bílý, zdravý zub, ale několik můstků, černých pahýlů, nebo v puse není již žádný apod. /mluvím trochu za své blízké přátele a svoji milovanou rodinu/
Za mě, byl jsem strašpytel, který se 30 let vyhýbal zubařům, nebudu podrobně popisovat zážitek z dětství, kdy mě drželi 4 dospělí a násilím mi trhali 2 šestky, které byli údajně špatné, nic méně tento zážitek jsem v sobě držel několik desítek let a nebyl jsem schopen překonat strach ze zubaře. Denně jsem si čistil a drhl zuby tak, abych prostě k zubaři nemusel. Samozřejmě, že jsem sledoval každou změnu v puse, spotřeboval jsem tisíce párátek, jehel jen abych se zbavil zbytků jídel v mezizubním prostoru, několik desítek zánětů jsem si léčil sám, nespal jsem několik desítek nocí v bolestech a myšlenkách, jak překonat strach ze zubaře. Po tomto mém opravdu stupidním přístupu se stal pro mě zázrak. Potkal jsem se s p. DOKTOREM CHAJRUŠEVEM, moje trápení je od té doby pryč. Jedna návštěva v jeho ordinaci a blok byl překonán. S neuvěřitelným ochotným přístupem se mi věnoval a touto cestou mu chci poděkovat, že mi zachránil některé zuby, které již vypadalo, že nepůjdou zachránit. Přiznám se, že se těším na každou návštěvu a snažím se dohnat to, co jsem zanedbal za 30 let. Dokonce se můžu už smát s otevřenou pusou a usmívat se s vyceněnými zuby !!!!! Děkuji p. DOKTORE a paní asistentko !!!!

Zažila jsem pana doktora i jeho kolegy v ordinaci a jsem velmi spokojená s celkovým přístupem a jejich prací, konečně se nemusím bát jít k zubaři.

Pan zubař je nejlepší kterého znám !!! musim doporučit.....je strašne hodný milý a u něho nebolí ani injekce :) má špičkový personál,vybavení dalo by se říct "budoucnosti" ..........

Mě nezklamal, vždy perfektní zákrok, navíc je moc fajn. Peníze, no, ano, ale za fakt skvělou práci!!!

Příjemné prostředí i kvalitní personál. Ceny srovnatelné, přístup velmi nadstandartní. Díky Terko!

Co dodat, po profesní stránce výborný a velmi příjemný přístup k pacientům, mohu jen doporučit..

Pan doktor je vynikající lékař,ale i podnikatel a manažer. Na svůj tým je přísný,laskavý a důsledný. Je ale čím dál dražší. Šetřete si na ten zážitek z ordinace. Ti, co se bojí zažijí něco velmi příjemného a povzbuzujícího. Ovšem pohled do peněženky bude tristní.

Ješte jsem tak poctivého stomatologa nenavštěvoval. Nejen, že dobře udělá to co má, ale také vysvětlí co a proč dělá a poučí jak správně provádět ústní hygienu.

Dobrý den,
pan doktor Chajrušev je velice šikovný, sympatický člověk, který Vás dokáže rozesmát i když máte plnou pusu buničité vaty :o) Doporučuji, ale vemte s sebou ranec peněz :o)

• bolesti zubů
  • zubní kaz