Litovelská 21, Olomouc
MUDr. Radovan Mařák - neurologická ambulance (mapa)

Jsem pacientkou pana doktora od roku 1995. Nikdy jsem se nesetkala s odmítnutím - naopak jak sestřička, tak i pan doktor jsou vždy vstřícní a přívětiví. Nabízené rehabilitace jsou záležitostí volby každého pacienta - zde jsou dostupné nejpozději další den. Pokud se jdete objednat na hrazené rehabilitace třeba na Železniční polikliniku, tak doba čekání je na termín i měsíc. To, že se ráno sejde třeba i 8 pacientů je bohužel reálné, protože 1 člověk je objednaný a 7 dalších jsou tzv. "bolestivé případy" (zablokovaná záda, krk ,....). Samotné se mi toto již několikrát přihodilo a byla jsem velmi ráda, když jsem byla ošetřena ještě ten den.

ochotný, vstřícný a chytrý. celá naše rodina je moc spokojená

K MUDr. Mařákovi už chodím léta, od začátku jeho soukromé praxe. Odstranil příčinu mých dlouhodobých potíží, a to nejen se zády. To se jiným lékařům předtím nepodařilo, takže pro mě je jednička! Kdykoliv jsem k němu dovedla své známé s akutním problémem, vždy je přednostně a ochotně přijal a ošetřil.

Pan doktor je absolutně profesionální a navíc velmi vstřícný. Při potížích jsem nikdy nebyla odmítnuta, ba naopak mi bylo okamžitě pomoženo. Příjemné prostředí ordinace a ochotný personál. Všem doporučuji!

S péčí v neurologické ambulanci Mudr. Mařáka jsem velice spokojená. Vždy se zde setkám s velmi profesionálním a lidským přístupem.

K MUDr. Mařákovi nechodím často, ale již několik let. Vždy, když mě takzvaně chytnou záda. Vždy mě vezme i bez objednání, pomůže mi. Buď svým odborným zákrokem nebo i kapačkami. Je to odborník na úrovni.V době jeho dovolené jsem vyzkoušel i jené neurology, ale s jeho péčí se to nedalo srovnat. Tohoto odborníka mohu všem jen doporučit!!!

Můžu jenom doporučit, velice příjemný, ochotný, vždycky si na mě najde čas a pomůže

Vždy pomůže.

naprostá spokojenost...

moc příjemné prostředí, profesionální přístup, postaví mě na nohy