Litovelská 21, Olomouc
MUDr. Radovan Mařák - neurologická ambulance (mapa)

Na MUDr. Mařáka jsem dostal doporučení. Šel jsem za ním kvůli bolesti zad, můj zdravotní problém ale bohužel stejně nevyřešil. Měl jsem pocit, že když za ním chodím opakovaně se stejným problémem, obtěžuji ho a slova, že by to již mělo být v pořádku mě neuspokojila. Po třech měsících jsem lékaře změnil, jiný lékař mi od potíží pomohl. Vadilo mi, že si nechává vše zaplatit, včetně obstřiků, které jiní lékaři dávají zadarmo. Také mě zaráželo, že velmi prosazoval soukromé rehabilitace, které si pacient musí sám hradit (v řádu několika stovek za jedno cvičení). Přitom by mohl předepisovat rehabilitace hrazené zdravotní pojišťovnou. Efekt je nejistý v obou případech. Pokud Vám rehabilitace nepomohou, po soukromých jste navíc ještě o několik tisíc chudší. Za kvalitní péči rád připlatím, v tomto případě je to ale vyhazování peněz, cena neodpovídá kvalitě služeb.

Pan doktor je možná odborník, ale upřednostňuje své známé. První co po vás požaduje arogantní sestra je 30 Kč, objednává třeba 8 na stejný čas, nemají v tom žádný systém. Potom jen čekáte, až vás doktor vyzve a jak jsem vypozoroval, tak s těmi prvními si tykal, viz výše upřednostňuje.
V dnešní době, kdy vás zaměstnavatel nutí nadpracovat si absenci byť i u lékaře, je to nepřijatelné!
Po 40 min jsem to vzdal, není v Olomouci jediný!!!!!

Po 40 min jsem to vzdal, není v Olomouci jediný!!!!!