Radovan Hora, ortoped Plzeň

Kontrola

Aplikace PRP 1 kloub • 2 100 Kč

Aplikace PRP 2 klouby • 3 900 Kč +14 Více

Běžný termín

Chondroprotektivní léčba nitrokloubní i perorální

Cílené vyšetření smluvního pacienta • 500 Kč

Rokycanova 1756, Sokolov
Ortopedická ambulance - Moje ortopedie s.r.o., LPZ Sokolov

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 3 Více

Hotovost

Prosíme, pokud doprovázíte pacienta do ordinace a objednáváte se online, uveďte vždy jméno a příjmení pacienta. MUDr. Radovan Hora ortopedická ambu...

• Poúrazové stavy
  • Osteoporóza
  • Artróza

Ukončené školy

• Lékařská fakulta U.K. Plzeň ( 1984 - 1990 )
  • Zisk Diplomu celoživotního vzdělávání ČLK, 05/2010
  • Ministerstvem zdravotnictví ČR přiznána specializovaná způsobilost k výkonu povolání lékaře v oboru ortopedie, 03/2007
Zobrazit více

• ortopedie
  • úrazová chirurgie (traumatologie)

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

300 Kč

350 Kč

250 Kč

Ortopedická ambulance Zdravcentrum Skvrňany

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ortopedická ambulance Zdravcentrum Skvrňany Aplikace PRP 1 kloub

Jako vždy pan doktor velký profesionál
sestřička velice příjemná proste vše super. Je málo takto profesionálních lékařů a sestřiček. Chodím k panu doktorovi již spoustu let a i když měl bazén den kdy jsem potřebovala vždy si na me čas udelal

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ortopedická ambulance Zdravcentrum Skvrňany vyšetření pohybového aparátu

Byl jsem u pana doktora Hory poprvé na doporučení kolegy. Vše bylo v naprostém pořádku nad očekávání. Sestricka příjemná vstřícná. Už nikdy k jinému ortopedovi a zároveň budu všem doporučoval pana doktora Horu.

Milý pan doktor i sestřička, srozumitelně vysvětlená diagnóza, liský přístup, odborník na svém místě. Super objednávkový systém, dsochvilné ošetření bez čekání.

příjemné prostředí, dle mého názoru pan MUDr, Hora muž na svém místě a velký profesionál. Myslel jsem, že mě s mými potížemi odbyde, ale plně se mi věnoval. vše mi vysvětlil a řekl jak bude léčba pokračovat a jak dlouho bude cca trvat. jen bych chtěl drobet vytknout jednání a chování paní sestřičky co se týče lidského přístupu. jinak i pani sestřička velmi profesionální a rychlá.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ortopedická ambulance Zdravcentrum Skvrňany Běžný termín

Trošku mě zaráží otázky, které pokládáte.Myslím si,že pacienty do něčeho tlačíte.Pan Hora mě pomohl.Cca před 15 lety mě v Klatovech léčili s nohou .Jezdil jsem 14 dní na rehabilitace a pan Hora diagnistikoval příčně plochou nohu, napsal vložky a bylo vše ok.A to jsem byl v neschopnosti 3 týdny.Je to praktik,sáhne ,zmáčkne a ví...

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ortopedická ambulance Zdravcentrum Skvrňany Malá ambulatní operativa

Spokojenost, možnost objednání přes aplikaci, časy objednání jsou dané a nečeká se, pan doktor Hora je věcný a problémům se věnuje a řeší. Sestřička je také příjemná. Mám jen dobré zkušenosti.

Umístění: Ortopedická ambulance Zdravcentrum Skvrňany Cílené vyšetření smluvního pacienta

Pan Hora je mezi ortopedi profik.Zmenil jsem lekare kvuli nedostatecne peci.Pan Hora me dukladne vysetril a dal si na me zalezet-30 minut.Bez cekani,jsem byl hned na rade,minuly lekar az 4 hodiny v cekarne v rousce,pro asmatika dost otravne a prohlidka od stolu hotova za 5 minut.Jsem mile prekvapen,ze existuji lekari,kteri maji zajem vam pomoc,poradit a odpovedet na vase dotazy.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ortopedická ambulance Zdravcentrum Skvrňany Obstřik kloubu

Velmi milý pan doktor. Doufám že léčba zabere. Žádné čekání, do ordinace jsem šla na objednání v daný čas.
Mohu pana doktora vřele doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ortopedická ambulance Zdravcentrum Skvrňany Kontrola

Pan doktor je odborník a také empatický a pohodový člověk s lidským přístupem. To samé platí i o sestřičce, je velmi příjemná, ochotná pomoci. Byla jsem zde poprvé a rozhodně u pana doktora Hory zůstanu.

Pan doktor je praktický a komunikativni,s lidským přístupem.Sestřičce by trocha laskavosti prospěla,ale udělala,co měla.Nepraktické je,s ohledem na ortopedii,že rentgen není v patře,ale musíte dokulhat jinam.Objednací čas je nejspíše orientační,ale kde není...Jinak spokojenost.

• Poúrazové stavy
  • Osteoporóza
  • Artróza

Ukončené školy

• Lékařská fakulta U.K. Plzeň ( 1984 - 1990 )
  • Zisk Diplomu celoživotního vzdělávání ČLK, 05/2010
Zobrazit více

• ortopedie
  • úrazová chirurgie (traumatologie)

Stáže

• Kurs sonografie kloubů, Revmatologický ústav Praha, 11/1996