Červinkova 2472/1, Brno-Královo Pole, Brno

Psychologické poradenství • 1 200 Kč

Hypnóza • 1 200 Kč

Konzultace online • 1 200 Kč

Způsoby platby: Bankovní převod

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Konzultace probíhá prostřednictvím WhatsApp, případně Skype.

Nejčastěji hledané služby

Online konzultace

Červinkova 2472/1, Brno

Červinkova 2472/1, Brno

Soukromá psychologická a psychoterapeutická praxe

Absolvovala jsem magisterské studium jednooborové psychologie na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Následně jsem složila rigorózní zko...

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci

Ceny ZnamyLekar.cz

• psychoterapie

Fotografie

Umístění: Soukromá psychologická a psychoterapeutická praxe psychologické konzultace

Výborný odborník, silná osobnost. Zájem o klienta, vysoká míra empatie. Jsem ráda, že jsem jejím klientem, těžko se hledá dobrý psycholog. Skvělá!

Paní doktorka mi pomohla dostat se z těžkých depresí a za to jí budu už navždy vděčná. Je velmi empatická a tolerantní, dokáže trpělivě naslouchat a pak nabídnout nové pohledy a nápady. Ne vždy máme stejné názory, ale paní doktorka je věcem velmi otevřená a má respekt vůči jiným přístupům. Chodím k ní už roky, střídavě více či méně intenzivně, ale vždy se na sezení těším, protože mám pocit, že si z každé hodiny opravdu něco odnesu. Návštěvy považuji za velmi dobrou investici do své budoucnosti a psychické pohody. Můžu jen doporučit.

Paní doktorka je skvělý člověk jak po profesní, tak po lidské stránce. Ve zkratce: jeden z těch lidí, se kterým byste zašli na pivo i mimo terapii :) když jsem k ní 7 týdnu zpět přišel, byl jsem hromádka neštěstí a byl jsem přesvědčen o tom, že jsem psychopat. Paní doktorka mi pomohla dostat se z nejhoršího a ač můj problém musí nakonec být řešen antidepresivy, možná právě konzultace s paní Kunovou mne k tomuto, do té doby nemyslitelnému kroku, odhodlala. Paní doktorka aktivně posunula po mém zoufalém volání o pomoc sezení, které tak akutní nebylo a domluvila si se mnou okamžitě termín. Jiní psychologové jednali vyloženě pasivně a prostě “smůla, teď máme plno..” Paní doktorce patří můj obrovský dík! Vřele doporučuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Psycholog, který oproti jiným dokáže s pacientem aktivně hovořit a diskutovat s ním, který ho motivuje k vlastní vnitřní proměně. Během několika měsíců mi pomohla zbavit se podvědomých negativních tlaků a otočit život do věcné a pozitivní spirály.

Umístění: Online konzultace Konzultace online

Pokud váháte s konzultací, doporučuji paní doktorku kontaktovat, je sympatická, vyslechne, řekne svůj názor.

X
Umístění: Online konzultace Konzultace online

Paní psycholožka je hrozně hodná, člověk si nikdy nepřipadá trapně, a její terapie mají docela rychlý a kladný efekt

Umístění: Online konzultace Konzultace online

Paní doktorka mi pomohla uvědomit si věci, na které bych sama nepřišla. Budu pokračovat se sezením určitě.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Soukromá psychologická a psychoterapeutická praxe

Paní doktorka je velmi sympatická a příjemná, tato návštěva nám velmi pomohla. Pozorně si vyslechla, co máme na srdcích a nabídla pohled z trošku jiné strany, tím přispěla k pochopení situace za což obě moc děkujeme... Můžeme vřele doporučit

Umístění: Online konzultace Konzultace online

Úžasný přátelský přístup a rady. Moc děkuji za to, že jsem nabyla své sebevědomí a důvěru v lidí.

Umístění: Soukromá psychologická a psychoterapeutická praxe dlouhodobá terapie

Paní Kunová je nejenom skvělá profesně a dokáže s klientem řešit zložité problémy, nasměrovat, poradit i dodat naději, ale také má i výjimečné lidské hodnoty, které jí umožňují najít si k vám cestu a získat si vaši důvěru. A to je, myslím, pro úspěšnou terapii nezbytné. Na terapii jsem dochádzela týdenně několik let, a nebýt stěhování do jiného města, navštěvovala bych ji doteď. Mohu skutečně všem vřele doporučit. Moc mi pomohla i v těch nejtěžších obdobích.

17 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, je mi 16 let a trpím asi derealizaci. Ráda bych pravidelně navštěvovala nějakého psychologa, který je hrazený pojišťovnou. Mohl by mi v tomto někdo pomoci? Mám velké úzkosti a velmi mi to komplikuje život, který dřív býval tak veselý.

Dobrý den. Bohužel nemám služby hrazené pojišťovnou. Doporučila bych vám obrátit se na psychology na poliklinice v bílém domě na Žerotínově náměstí. Zde poskytují psychologickou pomoc hrazenou pojišťovnou. Navíc upřednostňují pacienty dětské a mladistvé.

PhDr. Radomíra Kunová

Dobry den, da se pomoci hypnozy zjistit kde jsem byl a co jsem delal v jaky cas napriklad pred mesicem? Dekuji za odpoved.

Hypnóza může pomoci se hlouběji ponořit do vzpomínky. Vybavit si některé detaily, které se zdály být zapomenuté. Zároveň však musíme mít na paměti, že i při hypnóze pracuje také naše fantazie a obrazotvornost. Může se stát,že vzpomínka bude zkreslená, případně kompletně vytvořena například pod vlivem přání nebo obavy. Co se týče tedy vaší otázky, tak je možné, že by vám hypnóza pomohla si vzpomenout. Nelze se ale spoléhat na jasný a pravdivý obraz.

PhDr. Radomíra Kunová