Gynekologicko-porodnická ambulance

preventivní péče v oboru gynekologie a porodnictví pomocí nejmodernějších technik konzultace a pomoc v období klimakteria konzultace a pomoc při...

• Neplodnost

• gynekologie a porodnictví

Gynekologické konzultace

Odběry krve

Ultrazvuk

Ultrazvuk plodu

Gynekologicko-porodnická ambulance

Jsem velmi nespokojená s panem "doktorem", na výtoky a svědění mi řekl že mám omezit sladké nic mi na to nenapsal, ani čípky, ani mast, neporadil co si koupit. Asi jen kvůli tomu že nejsem modelka, ale myslím že tyto problémy mají i ženy štíhlé.
A ještě jedna zkušenost, kamarádka je v 25tt těhotensví, přibrala zatím 10kg, při štíhlé postavě, pan doktor jí řekl na to že nemá jíst po 17 hodině, žádné ovoce, nic :D i když chodí spát kolem půlnoci, do pěti hodin nejím ani já při hubnutí, natož těhotná :(

Dobrý den, s panem doktorem jsem nespokojena a odešla jsem v pravou chvíli. Co se původně zdálo jako obyčejná cysta, nakonec skončilo obřím nádorem a hospitalizací v FN Motol. Pan doktor to naprosto zanedbal a při mé diagnoze měl vědět, že to nemá podceňovat. Přišla jsem o druhý vaječník a možnosti mít děti díky zanedbání péče. Bohužel, i kdybych nakráčela do ordinace a s panem doktorem si to vyříkala jasně a stručně a doložila mu veškerou dokumentaci, nevezmu si na něm nic. Jeho kontroly byli rychlé, nabídka doplňku a ujištění že to nic není. I přesto že se cysta zvětšovala a zvětšovala. Takže jsem ráda, že jsem to vzala do svých rukou. Je to smutné, o pacienty by se měl starat doktor a ne pacient sám.

Hezký den, já ze začátku byla s panem Valešem neuvěřitelně spokojená. Začla jsem k němu chodit v 18. Jako hlavní výhodu jsem vnímala to, že pan Valeš je velice milý a sympatický a cítila jsem se v ordinaci dobře. Navíc kontroly bývaly vždy šup šup a nikdy žádný problém. Jenže to jsem se velice mýlila. Není to ani půlrok zpátky a já u pana Valeše bývala tak 1x do měsíce s tím, že vím, že mám opravdu problémy, krvácela jsem "bezdůvodně" a měla nárazové bolesti. Pan doktor mi vždy řekl, že to může být tím, že jsem vzala HA plus mínus o nějakou tu hodinu jinak a navíc jsem vždy musela nakoupit hodně preparátů, které v ordinaci prodává - samozřejmě bez předpisu, za plnou částku (asi z toho jde panu doktorovi také něco do kapsy). Poté se mi tento problém přihodil znovu a navštívila jsem jiného gynekologa, který mi sdělil, že mám silně rozjetý zánět děložního čípku, což může ovlivnit i pozdější šanci na otěhotnění - z ordinace jsem samozřejmě odcházela s pláčem - je mi pouze 20 let. U tohoto doktora jsem byla pouze po TŘECH dnech vyšetření u pana Valeše. Tento gynekolog mi nasadil antibiotika a několik měsíců jsem se léčila - vždy léky na předpis a zaplatila jsem max doplatek 30 korun. Mimo jiné mi pak zjistil ještě další choroby, které pan Valeš nějakým záhadným způsobem přehlížel. Takže dámy, pokud jste zdravé a nemáte žádné potíže, klidně tohoto doktora navštěvujte - silně pochybuji o tom, že Vám dělá i ultrazvuk (mi ho neudělal nikdy) a k samovyšetření prsu se ani nevyjádřil, navíc mi nasadil zbytečně silnou a drahou HA. ALE pokud máte nějaké potíže, tento doktor Vás pošle domů bez diagnózy a to takovým způsobem, že Vám maximálně doporučí akupunturu jeho ženy. Jak mi řekl můj nový gynekolog, existují doktoři, kteří chtějí a nechtějí léčit. A já Vám v zájmu Vašeho zdraví doporučuji někoho, kdo se o zachování Vašeho zdraví a léčení alespoň trochu snaží.

Dobrý večer, absolutně se stotožnuji s pacientkama, které měli negativní skušenost s p. Dr. Valešem. Pokud šlo o preventivní prohlídky, vše bylo rychlé, povrchné, v popředí zájmu, zda li chci HA. Když sem otěhotněla, doporučuje vyšetření v prvním trimestru v centru, kde je to o polovinu drahší !!! provize ??? Pokud budete těhotná, skuste se zeptat ve FN Ostravě, kolik tam stojí to vyšetření v porovnání s Olomoucem, budete hodně překvapena. Když se dostavili problémy v těhotenství, absolutně podcenil situaci, a ještě že jsem hledala pomoc jinde, protože by to zřejmě stálo život mně i mého dítětě !!! Banality a předpisování HA jsou záležitosti p. dr. Valeše, ale pokud chcete dítě neboli máte problémy, které nedokáže pořešit, je vám cenné vaše zdraví, utíkejte pryč !!! Zdravotní sestra - no comment, ofouklá, nepříjemná Peťka. Velice negativní skušenost.

Kladně hodnotit Valeše mužou pouze pacientky bez vážných problému .Neumí včas určit diagnozu ani odborně léčit . Pryč od něj dokud jste zdravé s nedořešeným problémem vás žádný nový lékař nepřevezme.Sestra namyšlená a duležitá.

Dobý večer,
od MUDr.Valeše jsem odešla na začátku těhotenství,myslím si že péče o ženu v tomto období je velmi důležitá.Bohužel jsem se nesetkala se stejným názorem i pana doktora.Kdy mi p.doktor odmítl odebrat stěry se slovy jako kde jsem na tom byla a převracení očí.Protože vím, že se tyto stěry odebírají právě na začátku gravidity.
Ale nikdo přece nemůže lékaři říkat co má dělat že? I když se to má dělat.
U jiného lékaře mi bylo řečeno, že je to samozřejmostí a jsem tam maximálně spokojená.
Mi k péči o zdraví nestačí jen to, že se na mě p. doktor bude usmívat.

taky jsem u nej byla asi rok a mela jsem problemy porad mi jen strkal masticky a dokonce mi dal i framikoin kdyz jsem to rekla memu novemu gynekologovi tak se udivil...ted jak jsem u noveho gynekologa tak jsem spokojeny a problemy jsou pryc :)

Bohužel i já se připojuji k negativnímu hodnocení,tento pan doktor předepisuje na vše HA a to se mi nezdá dobré.Když jsem k němu přišla z dost divnými pocity v podbříšku a výtoky,nasadil mi na to HA a to ipřesto,že jsem orientovaná na holky.Jeho zdravotní sestra se neumí k pacientům chovat a všem říká jménem anebo tyká-já sama jsem jí tykání nenabídla a pobuřuje mě to,že si toto dovolí.Možná jsem mladá,ale né tak,aby mi někdo bez dovolení tykal a oslovoval jménem-dle pacientových práv si toto nesní DOVOLIT!Co se týče kabinek,tak je to velmi nesoukromé,protože se kolikrát převlékám a slyším,co má pacientka přede mnou za potíže a to mi příjde dost netaktní.Pak si taky sedat na židli,kde každá ženská sedí bez kalhotek a není tam ani ubrouskem,který by vyměnili-děs a hrůza.Osobně jsem měla předepsanou HA,která mi vůbec nesedla a málem jsem umřela bolestí-ale jinak je dle pana doktora vše OK.Vyšetřuje nedbale a nezabývá se tím,co mu řekne pacientka.Jsem dost pohoršená a doporučuji-jděte od něho pryč,dokud jste zdravé...

Odradil mě zastaralý a nediskrétní kabinkový systém, kdy slyšíte, co za problém má pacientka před vámi a kdy s nahým pozadím vstupujete do ordinace a vysvětlujete, co máte za problém - nedůstojné, usedáte polonahá na židli, kde usedají další pacientky- nehygienické
sestra vás automaticky oslovuje křestním jménem..
nikdy jsem se zde necítila příjemně

Doktor Valeš jistě umí okouzlit lišáckým pohledem a vlídným hlasem,ale to zdraví či život pacientkám
nevrátí!!! Vyšetřuje nedbale, v rychlosti, sotva 5 minut a tudíž chybuje! Shodují se v tom se mnou i lékaři, kteří jeho chyby musí napravovat. Aby gynekolog po tolika letech praxe nerozpoznal preeklampsii (život ohrožující onemocnění v těhotenství) je na pováženou! Naštěstí jsem toto onemocnění rozpoznala sama a urychleně nastoupila do nemocnice. Tam mi řekli, že to bylo na poslední chvíli! Pan doktor také vykazuje zdravotním pojišťovnám výkony, které neprovedl! Doporučuji dámám užívajícím antikoncepci,aby zažádaly na pobočce své zdr.pojišťovny o roční výpis z účtu (je to zdarma-pojišťovny vítají zájem pacientů o své zdraví) a uvidí, jak se dá s úspěchem bez ostychu takto podvodně vydělávat.Pan doktor zřejmě spoléhá na to, že dokazování, že k vyšetření vůbec nedošlo, by bylo pro pacientku problematické. Je také s podivem.že předepisuje
výhradně předražené antikoncepční přípravky firmy Schering Berlin, když na trhu jsou přípravky tuzemských výrobců se stejným množstvím účinných látek a stojí pětinu ceny (informovala jsem se v lékárnách), což činí rozdíl i 400 až 500 Kč za jedno balení!!! Zřejmě má tučné provize. Takže dámy, zvláště pak nastávající maminky, doporučuji Vám pryč od něj !!!!!!!!!!!!!!!!!

• Neplodnost

• gynekologie a porodnictví