Gynekologicko-porodnická ambulance

preventivní péče v oboru gynekologie a porodnictví pomocí nejmodernějších technik
konzultace a pomoc v období klimakteria
konzultace...

Léčené nemoci

• Neplodnost

• gynekologie a porodnictví

Umístění: Gynekologicko-porodnická ambulance gynekologické konzultace

Pan doktor je uzasny jen do te doby, nez mate nejaky problem. Pak je neochotny a neschopny problem resit, neempaticky, vse svadi na vas. U jineho gynekologa problem vyresen hned.

Umístění: Gynekologicko-porodnická ambulance

Pan doktor Valeš je úžasný. Chodím k němu 3 roky a zatím jen veliká spokojenost. Udělá si čas, vysvětlí, poradí... Doktor na úrovni. Více takových...Irena

Pana doktora i sestřičky mám ráda. Chodím k němu už 12 let a přečkala jsem u něj své těhotenství, léčil kvasinkové infekce, nepodcenil ani viry, které mi nalezl na čípku. Když jsem si nahmatala bulku na prsu, uklidnil mě, že to bude jen zduřelá žláza, ale pro můj klid mi dal doporučení na vyšetření prsu. Řekla jsem mu, že nechci HA a už mi ji poslední roky ani nenabízí. Opravdu si nemůžu stěžovat. Snad jen že mám vždycky pocit, že nemá čas a musí vše rychle vyřídit. Pokud ale chci něco řešit, tak se prostě zeptám a ještě se snad nestalo, že by mě s něčím zásadním odbyl. Ráda bych také reagovala na léčení kvasinkové infekce dietou. Je to důležitá prevence a podpora léčby. Cukr kvasinkám vytváří prostředí ideální pro jejich množení.. Tisíckrát raději budu omezovat sladké než neustále řešit jen důsledky jezení sladkostí tím, že si budu neustále kupovat čípky a krémy, které se také mohou užívat jen omezenou dobu. S infekcemi tohoto typu mám dlouhodobé zkušenosti a pokud si někdo myslí, že když přijde za gynekologem s kvasinkovou infekcí a není modelkovského typu a lékař jí doporučuje dietu (bez cukru), tak si to nesmíte brát hned osobně a vztahovat hned na svůj nějaký komplex. Věřím, že zrovna tohle mudr. Valeš neřeší, když má plnou čekárnu pacientek, které za ním jdou s problémy, které skutečně má řešit. Já jsem za své těhotenství přibrala 13 kg a neřekl ani slovo, vynechání cukrů mi na kvasinky pomohlo i dlouhodobě a ani na chvíli mě nenapadlo brát to nějak osobně, i když se taky nezařazuju mezi typy 90 - 60 - 90.

Jsem velmi nespokojená s panem "doktorem", na výtoky a svědění mi řekl že mám omezit sladké nic mi na to nenapsal, ani čípky, ani mast, neporadil co si koupit. Asi jen kvůli tomu že nejsem modelka, ale myslím že tyto problémy mají i ženy štíhlé.
A ještě jedna zkušenost, kamarádka je v 25tt těhotensví, přibrala zatím 10kg, při štíhlé postavě, pan doktor jí řekl na to že nemá jíst po 17 hodině, žádné ovoce, nic :D i když chodí spát kolem půlnoci, do pěti hodin nejím ani já při hubnutí, natož těhotná :(

Dobrý den, s panem doktorem jsem nespokojena a odešla jsem v pravou chvíli. Co se původně zdálo jako obyčejná cysta, nakonec skončilo obřím nádorem a hospitalizací v FN Motol. Pan doktor to naprosto zanedbal a při mé diagnoze měl vědět, že to nemá podceňovat. Přišla jsem o druhý vaječník a možnosti mít děti díky zanedbání péče. Bohužel, i kdybych nakráčela do ordinace a s panem doktorem si to vyříkala jasně a stručně a doložila mu veškerou dokumentaci, nevezmu si na něm nic. Jeho kontroly byli rychlé, nabídka doplňku a ujištění že to nic není. I přesto že se cysta zvětšovala a zvětšovala. Takže jsem ráda, že jsem to vzala do svých rukou. Je to smutné, o pacienty by se měl starat doktor a ne pacient sám.

Pan doktor je velice milý, příjemný, ohleduplný a citlivý. Začala jsem k němu chodit v těhotenství k němu do těhotenské poradny, byla jsem velice spokojená. Vše mi vždy ochotně vysvětlil. Velice oceňuji profesionální i lidský přístup, který projevil, když bylo potřeba řešit aktuální závažné onemocnění. Také díky jeho péči a přístupu jsem dnes zcela zdráva! Ordinace se nachází v pěkném a moderním prostředí, všechny sestřičky (včetně sestry Krejčí, momentálně na MD) jsou milé a ochotné a v jinak než v superlativech nemohu mluvit o paní doktorce Valešové. Kéž by bylo takových ordinací více. Velmi spokojená pacientka.

Reaguji na nespokojeného zákazníka, v našem případě asi zákaznici. 30,- se platí za jednorázové vaginální zrcadla, to já si je klidně zaplatím, než aby se na mě používaly kovové hrůzy, X krát použité, i když vysterilizované..strašná představa. Jinak za prevenci jsem v životě neplatila ani korunu navíc. Co se týká ultrazvuku, nedělá se při prevenci,pokud není pohmatový nález. A vyšetření na trombofilní mutace? Pokud neřeknete, jak má lékař vědět, že máte pozitivní rodinnou anamnézu? A než něco začnete psát, zjistěte si k tomu fakta.
Zdraví spokojená zákaznice.

jo jo, pan doktor je moc mily, i sestricka, nicmene, nezbavim se pocitu, ze neni nic moc, protoze mi nikdy nekontroloval poruchy krevni srazlivosti, nez mi predepsal antikoncepci, beru ji uz leta a nikdy mi nekontroloval jaterni testy, nezajimala ho moje vaha, ani krevni tlak...kontrola je sup sup, usmev sem, usmev tam, nechcete koupit nejaky doplnky? Tak nazdar...kdyz jsem mela potize, furt se usmival a to nic to nic, az jeho zena mi pomohla, protoze jsem nahodou prisla zrovna kdyz tam nebyl...takze ja nevim, je fajn, dokud vam nic neni, asi. Plati se za kazdou kontrolu i preventivni 30Kc, ackoli preventivky maji byt zdarma. Navic si musite zaplatit i plastove nastroje, pan doktor pry setri zivotni prostredi!!!! Vazne, to jsou jeho slova...pohodli je holt pohodli a vy so ho zaplatite. Nevim, zda maji svuj vlastni kontejner na plasty venku.

Hezký den, já ze začátku byla s panem Valešem neuvěřitelně spokojená. Začla jsem k němu chodit v 18. Jako hlavní výhodu jsem vnímala to, že pan Valeš je velice milý a sympatický a cítila jsem se v ordinaci dobře. Navíc kontroly bývaly vždy šup šup a nikdy žádný problém. Jenže to jsem se velice mýlila. Není to ani půlrok zpátky a já u pana Valeše bývala tak 1x do měsíce s tím, že vím, že mám opravdu problémy, krvácela jsem "bezdůvodně" a měla nárazové bolesti. Pan doktor mi vždy řekl, že to může být tím, že jsem vzala HA plus mínus o nějakou tu hodinu jinak a navíc jsem vždy musela nakoupit hodně preparátů, které v ordinaci prodává - samozřejmě bez předpisu, za plnou částku (asi z toho jde panu doktorovi také něco do kapsy). Poté se mi tento problém přihodil znovu a navštívila jsem jiného gynekologa, který mi sdělil, že mám silně rozjetý zánět děložního čípku, což může ovlivnit i pozdější šanci na otěhotnění - z ordinace jsem samozřejmě odcházela s pláčem - je mi pouze 20 let. U tohoto doktora jsem byla pouze po TŘECH dnech vyšetření u pana Valeše. Tento gynekolog mi nasadil antibiotika a několik měsíců jsem se léčila - vždy léky na předpis a zaplatila jsem max doplatek 30 korun. Mimo jiné mi pak zjistil ještě další choroby, které pan Valeš nějakým záhadným způsobem přehlížel. Takže dámy, pokud jste zdravé a nemáte žádné potíže, klidně tohoto doktora navštěvujte - silně pochybuji o tom, že Vám dělá i ultrazvuk (mi ho neudělal nikdy) a k samovyšetření prsu se ani nevyjádřil, navíc mi nasadil zbytečně silnou a drahou HA. ALE pokud máte nějaké potíže, tento doktor Vás pošle domů bez diagnózy a to takovým způsobem, že Vám maximálně doporučí akupunturu jeho ženy. Jak mi řekl můj nový gynekolog, existují doktoři, kteří chtějí a nechtějí léčit. A já Vám v zájmu Vašeho zdraví doporučuji někoho, kdo se o zachování Vašeho zdraví a léčení alespoň trochu snaží.

Dobrý večer, absolutně se stotožnuji s pacientkama, které měli negativní skušenost s p. Dr. Valešem. Pokud šlo o preventivní prohlídky, vše bylo rychlé, povrchné, v popředí zájmu, zda li chci HA. Když sem otěhotněla, doporučuje vyšetření v prvním trimestru v centru, kde je to o polovinu drahší !!! provize ??? Pokud budete těhotná, skuste se zeptat ve FN Ostravě, kolik tam stojí to vyšetření v porovnání s Olomoucem, budete hodně překvapena. Když se dostavili problémy v těhotenství, absolutně podcenil situaci, a ještě že jsem hledala pomoc jinde, protože by to zřejmě stálo život mně i mého dítětě !!! Banality a předpisování HA jsou záležitosti p. dr. Valeše, ale pokud chcete dítě neboli máte problémy, které nedokáže pořešit, je vám cenné vaše zdraví, utíkejte pryč !!! Zdravotní sestra - no comment, ofouklá, nepříjemná Peťka. Velice negativní skušenost.