Radmila Vyzulová, gynekolog Brno

Radmila Vyzulová

Gynekolog

Potoční 9, Brno
DIORA s.r.o., soukromé gyn. centrum

k paní doktorce chodím již od 14 let tzn 12 let a jsem s ní maximálně spokojená. vždy mne velice šetrně vyšetřila a vždy mi pomohla... co se týká léků u ní v ordinaci tak není problém si léky nechat napsat na recept a to bez jakýchkoliv problémů. Doporučila jsem ji i kamarádce, která měla vážné gynekologické problémy a její lékařka nebyla schopná ji ani po půlroce pořádně vyléčit. paní doktorce trvalo asi 14dní než byla kamarádka relativně v pořádku a nyní po dalším měsíci je v plném zdraví. Paní doktroku mohu jen a jen doporučit ...

C

Jana Čechová

Zdravím Vás dámy,
v našem státě bohužel nemohu být překvapená kolika lidem dělá problém platit si za kvalitní služby soukromého doktoka. A tak jistě není "nic lepšího", než svoje "čecháčství" dát najevo prostřednictvím této diskuze.... Osobně chodím k paní doktorce již 11 let a jsem nadmíru spokojená! Žádné vyšetření NIKDY nebylo bolestivé ani nepříjemné, paní doktorka vše dělá s patřičným citem, VŽDY mi vše řádně vysvětlí, poradí a pomůže! Na všechny mé otázky vždy odpoví. Každé vyšetření dělá poctivě a že mám zaplatit stovku za sklíčko mi u soukromého doktora problém nedělá. Navíc způsob jakým paní doktorka s pacientkami jedná je jeden z mála, co se u dnešních lékařů dá zažít. Za mě jedině skvělé recenze! Ten kdo převrací korunu v ruce ať nechodí do soukromého gynekologického centra a ušetří si pak negativních příspěvků.

C

Dobrý den, náhodou jsem otevřela tyto stránky, když jsem hledala otevírací hodiny. Musím říct, že naprosto chápu oba názory. Jsem u doktorky Vyzulové už asi 8 let a dostala jsem se tam na doporučení mojí sestry, která dělá ve zdravotnictví a která měla na paní doktorku doporučení od kolegyň a doktorek. Poplatky jsou šílené a vybírání za měření tlaku.. budiš... ale mám pocit, že roční poplatek už zrušila. To všechno bych překousla, kdyby mi dokttorka nemístným způsobem nenutila HA, když jsem se přišla zeptat na nehormonální způsoby antikoncepce. Odbyla mě, že budu brzo těhotná! (mimochodem jsme pak s manželem počali přesně, jak jsme chtěli) Tehdy jsem to obrečela a chtěla jsem od ní odejít. Výtoků mě taky nikdy nezbavila, ale to nepřisuzuju za vinu paní doktorce, ale spíš dnešní klasické medicíně vůbec. Zkusila jsem alternativní medicínu (čínskou, Mudr. Jonáš) a mám pokoj! Na druhou stranu musím říct, že mi přijde pečlivá a věřím jí. Dříve jsem měla asi tři gynekology a ti za 8 let braní HA ani jednou neudělali jaterní testy a podobně! To si teda radši připlatím. Ségra po péči jednoho takového doktora málem nemohla mít děti... paní doktorka Vyzulová jí pomohla a už je ve třetím měsíci. Já jsem pod dozorem paní doktorky odnosila a porodila zdravou holčičku. Myslím si, že je profík a že nic nezanedbá, jen musí člověk zkousnout, že má vyhraněné názory. Poslední dobou jsem u ní opravdu spokojená.

O

Je poctívá a příjemná a super doktorka na kterou se dá spolehnout ve všem :D

Dobrý den, zdravím všechny, které sem napsaly svůj názor či hodnocení. Jsem vysokoškolsky vzdělaný člověk a tudíž se u mne předpokládá určitá úroveň inteligence, také proto jsem musela přes půl roku počkat, abych strávila to, co jsem si přečetla na této stránce, abych mohla s klidnou myslí a čistým svědomím napsat svůj příspěvek. Jsem pacientkou paní MUDr.Vyzulové již přes 15 let a dovolím si tedy napsat, že ji, její přístup, její metody a prostředí znám velmi dobře. Je to jeden z lékařů, na které se těším, ke kterému vždy jdu ráda, cítím se být ve správných rukou, NIKDY jsem neměla pocit, nekompetentnosti či jiné vady odbornosti, NIKDY jsem neměla pocit, že jsou ze mne tahány peníze, NIKDY jsem nebyla odbyta, NIKDY mi nebyla odepřena jakákoli péče, naopak vše se mnou bylo vždy diskutováno, pečlivě mi bylo vysvětleno, se vším jsem byla podrobně seznámena a to velmi vlídným, milým způsobem tak, jak to správný lékař má dělat, proto se také při návštěvách paní MUDr.Vyzulové citím dobře a fundovaně ošetřena, v pěkném, příjemném a špičkově vybaveném prostředí. Všechny, které si tu stěžují na poplatky či vydané peníze, bych poslala k lékaři v některém jiném, avšak vyspělém, státě Evropy, mnohé z Vás by se určitě přišly MUDr.Vyzulové za své řádky omluvit.

Jenom koukám,co se tady dozvím. Já chodím k paní doktorce od porodu dcery,což bude už 14 let a za celou dobu nemám jedinou výtku. Paní doktorka je vždy příjemná a ochotná,do ničeho nikoho nenutí a poradí,když je nějaký problém. A poplatky jsou v dnešní době u soukromých lékařů všude. Já jsem spokojená a určitě ji měnit nebudu!!!

Dobrý den,
k paní doktorce jsem se přihlásila po zkušenosti mé sestry, která bydlí v Brně. Pocházím ze severích Čech a vzhledem k mému onemocnění (leidenská mutace) a nepřístupnému a neochotnému jednání skoro všech doktorů u nás v Teplicích jsem se tenkrát rozhodla, že paní doktorku v Brně zkusím. Ano, opravdu mi stálo za to dát 500 CZK navíc za jízdu vlakem. Paní doktorka se stala pro mě jakousi kamarádkou, která mi pomohla i po té co jsem otěhotněla a neváhala po půl roce co jsem se jí musela vzdát a chodit u nás v Teplicích na těhot. vyšetření, zavolat mi o víkendu odpoledne a optat se zda je vše v pořádku a jak mé těhotenství probíhá!Nikdy jsem nezažila, že by po mě vymáhala nějaké velké peníze. Naopak by jste se divili, o kolik více jsem platila následné péče a fotky našeho drobečka u nás v Teplicích. Paní doktroce jsem vděčná i za narození našho syna, jelikož neváhala a byla ochotna si povídat o mém těhu i s mým přítelem.

Moc děkuji

Hana Málková

ja nemuzu jinak nez na posledni komentare reagovat.Sice taky nejsem stara vykopavka je mi 24 let k pani doktorce chodim uz 10 let a nestacim se divit ja s ni v zivote nemela problem a to i v tehotenstvi nikdy me do poplatku nenutila ani v tehotenstvi jen mi nabidla karticku na mereni ta me prijde jako nesmysl tak jsem odmitla.10 kc za mereni me neprijde tak strasnych abych z toho musela delat caviky nevadilo mi to ani jako studentka a to ze se plati sklicko je jen na vas na vstupnich dverich mate ze jednorazove se plati kdyz si reknete tak dr nepouzije jednorazove a nestoji to nic,staci jen rict.Po techto komentarich jak podle vas dr okrada me taky napadlo ze si necham vytahnout vypis z pojistovny ale na co mi to bude?kdo me zaruci ze kdyz odejdu tak to nebude delat i jiny doktor a jak vite ze to nedela i vas obvodni,zubar a nevim kdo jeste?v tomhle state krade kazdej jak je to tady stupidni tak i kdyby to pani dr delala,tak co ja ji to preju me to neublizuje proc ne?vzdycky ke me byla ohleduplna o sestrickach ani nemluvim a ja jsme s ni spokojena.Jak pise pani jagosova od parkovani pres domluvu,peci a vybaveni ordinace si nemuzu stezovat pochybuju ze na poliklinice kde to berou jak na bezicim pase bych byla spokojenejsi!

Milá Alyo,
to že mě je 53 let neznamená, že jsem stará vykopávka !!!! Také chci dobrou péči lékaře. V mém věku obzvlášť !!! Až budete mít tolik let co já, možná to pochopíte. U zubaře také platím plomby a jsou hrazeny s pojištění, ale pokud chci dobrou péči (a to já opravdu chci)tak si klidně zaplatím. A jen tak mimochodem nikdo vás nenutí zůstat. Klidně běžte jinde. Ale osočit někoho je velice lehké!!! Až se to staně někdy Vám uvidíte, že rčení "co jedna huba zkazí ani sto nenapraví" je pravdivé. Proto nikdy nikoho neosočuji a neodsuzuji. Každý znás má nějaké mouchy a vy jistě také. Upozorňuji, že doktorka nejsem. A kdyby si paní doktorka příspěvky psala sama myslíte, že by měla takové skóre. Jste asi velmi mladá a najivní. To bych mohla napsat, že jste nikdy u paní doktorky nebyla a jste konkurence, která si hledá naivní ovečky do svého stáda.

Dobrý den milé dámy,
tak jsem si přečetla některé Vaše příspěvky a nedá mi než na ně reagovat. Mám 53 let a k paní doktorce dojíždím až z Prahy. Nějak jsem nepochopila na co si zde stěžujete. Pokud vím,ordinace paní doktorky je soukromá a tudíž platby se zde přímo očekávají. Už při vstupu na dveřích visí ceník. V tento okamžik máte možnost se otočit a jít jinam. Pokud vstoupíte, tak asi s podmínkami souhlasíte(omluvit Vás snad může jedině slepota nebo nenavštěvování povinné školní docházky - neumíte číst!!!). Paní doktorka je při vyšetření jemná, ohleduplná a jakýkoliv problém je ochotna řešit a to mám s čím za ty roky srovnávat. Nestalo se mi, že bych odcházela z ordinace se silným krvácením (i k takové doktorce jsem jednu dobu chodila). Určitě se Vám nestalo tak jako mě, že mi gynekolog tvrdil 3,5 měsíce že mám poruchu, píchal mi injekce na obnovení menzesu a já jsem byla už 3,5 měsíce těhotná a ta porucha se jmenuje Silvie (chvála ultrazvuku !!!). Ale k platbám: některé si tu stěžujete na platbu 10 Kč za váhu. A to Vám nepříjde divné platit např.10-20 Kč za nehlídané parkoviště, které platíte městu potažmo státu? Nebo paní Drábková si stěžuje na paní doktorku, ale v zápětí dodává že v UK takové služby jaké máte zde ani neexistují? Co vlastně chcete? Já v Praze pokud najdu gynekologa musím zaplatit za zápis do ordinace 500,- Kč. Pokud jsou děvčata těhotné tak platí další peníze a nejedná se o stokoruny ale tisíce, protože gynekolog nemá všechny Vaše prohlídky hrazeny s pojištění a těch je milé dámy jak víte za 9 měsíců několik. Služby paní doktorky jsou na profesionální úrovni, sestřičky ochotné a vždy pokud je to jen nepatrně možné vyjdou maximálně vstříc. A co odceňuji ze všeho nejvíc? Nemuset hlídat termín další návštěvy. Vždy příjde sms s upozorněním další preventivní kontroly. A to, že paní doktorku v době dovolených někdo zastupuje je i v jiných ordinacích. Pokud nejsem s danou doktorkou spokojená, tak si objednám nejblížší termín ke své doktorce. To nevidím jako problém. A dámy ruku na srdce, nezaslouží si tu dovolenou?? Já bych denně tolik hodin a tolik let pracovat nechtěla. a anonimy ignoruju to nemáte odvahu se ani podepsat!!!