Potoční 9, Brno
DIORA s.r.o., soukromé gyn. centrum

Umístění: DIORA s.r.o., soukromé gyn. centrum Preventivní prohlídky, vyšetření v těhotenství

Paní Vyzulovou opravdu nelze doporučit. Je to velmi arogantní člověk, snaží se být se vším rychle hotová, není možné se jí ani na něco v klidu zeptat. Kromě arogance je její chování často nevhodné, kdy je nepříjemná, dotazuje se na věci, které nesouvisí s návštěvou u lékaře apod. Nedělá všechna potřebná vyšetření v těhotenství - např. neměří pravidelně délku děložního čípku vnitřním ultrazvukem. Z toho důvodu pak dělá chybné diagnózy, jak jsem zjistila po návštěvě nového lékaře. Dále se u ní platí opravdu zbytečně za věci, které člověk v jiných - i soukromých - organizacích dostane zcela zdarma. Cena rozhodně neodpovídá kvalitě poskytovaných služeb.

Od paní doktorky jsem utekla. Byla jsem na začátku těhotenství, které jsem od ní ještě neměla potvrzené. Začala jsem trochu krváce, tak jsem zavolala, sedla do auta a přijela. To, že za vyšetření ultrazvukem, zda jsem skutečně těhotná, si nechala zaplatit (tuším 200,-) jsem opravdu neřešila. Byla jsem v 7tt a naštěstí vše v pořádku. Jen se mám šetřit a netahat nic těžkého. Na moji otázku, zda by mi tedy nemohla napsat neschopenku, že v práci těžké věci nosit musím (prodavačka - doplňování zboží) mi řekla, že mi ji nenapíše, protože stejně ještě neví, jestli se těhotenství udrží. Tak toliko k lidskému přístupu. Už je to nějakou dobu zpět a mám krásného a zdravého syna. Navštěvuji jinou soukromou gynekologii, kde tlak měří sestra (zdarma), sklíčko na stěr je zdarma a ultrazvuk je také zdarma. Paní doktorka mi léky píše na recept a ještě doporučí lékárnu, kde jsou nejlevnější. Přístup milionovej.

Bohuzel to,co mate jinde zdarma a hrazene se tady plati.Pri kazde kontrole nemeri tlak sestra,ale pristroj za 10,- a to i v dobe tehotenstvi-a ze tech navstev za tu dobu je.I kdyz ma mit tehotna vse zdarma od pojistovny.Léky se dávají a hradí přímo v ordinaci, ne na recept,kdyz jsem ho jednou chtela na antikoncepci ,tak s tim byl velky problem a plno reci.Jinak předražená cena antikoncepce a ostatnich vitaminu a leku je normalni.A neni ji ani blbe vydelavat na nekom,kdo nema praci a jeste ceka dite.Za fotku UZ 50,- , za sklicko 90,-na bezne kontrole,kdy se dela stěr(a to hradi pojistovna celou preventivku tzn. vysetreni,stěr,UZ), na provoz ordinace 500,-, konzultace se sestrou v tehotenstvi 1h/250,- apod.Pri kazde navsteve vam cpe vitaminy, masticky, prasky, proste aby vydelala.Zaplatila jsem si 1200,-za zjisteni genetickych vad u miminka,ktere jsem se dozvedela u nove doktrorky je plne hrazeno pojistovnou a to v kteremkoliv mesici tehotenstvi a ne ze kdyz si ho udelam o mesic driv tak si ho zaplatim a jinak asi v 5.mesici je od pojistovny.Za zjisteni pohlavi(najede ultrazvukem na pindika)chce 200,-.Nekolik let mě taky tlačila do injekce proti rakovině děložního čípku a porad se me ptala kolik na to mam uz nasetreno.Velmi casto chybí labratorní výsledky.Mela bych mit vsechny originaly vsech krevnich testu a jinych dulezitych veci v tehotenske prukazce-to budou chtit i v porodnici,nemela jsem tam nic jen krevni skupinu.Test z cervence na gen.vady miminka jsem dostala az na vlastni zadost od sestry v prosinci.Nikdy jsem za nic nedostala potvrzeni o zaplaceni a to ho ma vydavat automaticky a ne na vyzadani.Nejde ji o zdravi pacientek a o spokojenost, ale o to z koho vytahne penize a kolik.Chybela mi u ni informovanost.To,co jina doktorka rekne automaticky(kde se nachazi placenta,kolik je delozni cipek ,zmeri frekvenci tepu miminka apod.),tak od ni nevim a pak mi rekne,ze kdyz se informuju po kamaradkach a na internetu,tak se mam na to vsechno co zjistim zeptat,ze mi to rekne.Byla jsem u ni 12let a predtim jsem nikdy nemela problem ani jsem nezjistovala jak to funguje jinde nebo jestli platim neco co nemusim.Az v tehotenstvi jsem postupne zacala zjistovat rozdily,ktere u doktorek jsou a kdyz jsem s ni resila ruzne otazky,tak jsem se akorat setkala s arogantnim a direktivnim jednanim.Na svoji zdravotni dokumentaci jsem dostala zadost od nove doktorky,aby mi ji vydala tahle osobne,protoze mela problemy s tim ze na jeji pisemnou zadost ji zadne nikdy nedosly.Pojistovna je chce udajne zasilat,tak doufam ze dorazi. Sestra je jinak vzdy mila a prijemna,rada poradi kdykoliv a s cimkoliv.Nazor si udelejte vy.

Přesto, že v případě potřeby bez objednání navštívit ordinaci mi paní doktora několikrát vyšla velmi ochotně vstříc, bohužel z jiných důvodů ji nemohu doporučit. Jedná se o vybírání poplatků ať už za preventivní prohlídku či za použití jakéhokoliv přístroje. Měření tlaku, stěry, ultrazvuk... Také jsem k ní dlouhou dobu chodila s velkými problémy se zánětem, které se mi pořád dokola vracely, protože paní doktorka nebyla schopna je vyléčit. Dokola mi předepisoval různé čípky a mastičky, které mi nepomáhaly. Musela jsem nakonec přejít jinam, kde mi doktorka okamžitě pomohla a od té doby mám pokoj.

K paní doktorce Vyzulové jsem se dostala na doporučení známé vyššího věku, která u ní byla velice spokojená s léčbou rakoviny. Moje zkusenosti jsou bohužel zcela opačné. Chodila jsem k paní doktorce v době studia vyskoké školy, takže poměrně mladá a vděčím jí za fobii z gynekologického vyšetření a problémům v sexu. To, že nejsem panna pro ni bylo dostatečným důvodem k tomu, aby mě velmi necitlivě vyšetřila a to i přesto, že jsem ji opakovaně upozorňovala, že jsem velice dlouho neměla pohlavní styk a vyšetření mi bude patrně nepříjemné. Také se chovala velmi neprofesionálně, když jsem odmítla hormonální antikoncepci. Špatný byl také přístup, když jsem k ní potřebovala jít s akutním problémem (zánět). Objednací doba byla 14 dní, následné vyšetření (které bylo pro mě velice bolestivé a ponižující) podle názoru gynekologa, ke kterému jsem následně přešla, navíc nebylo dostatečné. Ve zdravotnické dokumentaci, kterou jsem při odchodu dostala chybí labratorní výsledky a celkově je podle názorů dvou dalších gynekologů dokumentace nedostatečná a nesvědčí o tom, že by paní doktorka odváděla dobrou práci. Zbytečné poplatky a povinnost měřit si tlak na přístroji za peníze, místo aby jej změřila sestra zdarma, to je pro mě v porovnání s ostatním jen drobnost. Tuto lékařku důrazně nedoporučuji.

Dobrý den, k paní doktroce Vyzulové jsem chodila asi 7 let od SŠ. Má dost velkou agendu pacientek, nestihá. A jejím velkým nedostatkem je vybírání poplatků téměř za všechno. Tlak neměří sestřička - tak desetikoruna, léky se dávají a hradí přímo v ordinaci, ne na recept, za preventivní prohlídku (sklíčko) se platí stovka apod. Jednou jsem potřebovala antibiotika a prodala mi je v ordinaci, pěkně předražené! Nakonec těsně před odchodem se začala vybírat pětistovka jako příspěvek na provoz ordinace. A nejlepší bylo, když paní doktorka ještě neposílala sms (upozorňující na to dostavit se na preventivní prohlídku) a posílala korespondenční lístky, a ty pak chtěla zaplatit. Tak proč je posílala? Nyní chodím k MUDr. Hoškové a neplatila jsem ještě za nic, kromě 30,- Kč - regulační poplatek:-) To však nebylo rozhodující, proč jsem od paní Vyzulové odešla. Když jsem po letech začala mít svůj první problém - zánět, nechovala se ke mě příliš pěkně. Léčila mě antibiotiky /na kvasinkový zánět/ ty mi však nezabraly. Bylo mi naznačeno, že to není možné, abych měla ještě stále problémy. Já je však měla. Její léčba mi téměř nezabrala, naopak to bylo stále horší. Tak jsem se začala zhánět po jiné lékařce a na doporučení jsem přešla k paní doktorce Hoškové, která se divila volbou léčby kolegyně a vyléčila mě bez problémů. Teď už vím, že je důležité mít dobrého lékaře.

Naprosto souhlasim ,na Dr.Vyzulovou mam jen a jen negativni nazor.Uz jen od dveri vybira poplatky,HA nesmirne predrazena.Jeji pristup neni absolutne profesiolani.Nechava si platit uplne za vse a jeste chce po nas prispevek na jeji ambulanci.Pry dobrovolny?Kdyz ji reknu ,ze momentalne s sebou na prispevek nemam dost penez,tak se stejne zepta na to same pri dalsi navsteve.Uz k ni nechodim,jsem rada,ze jsem od ni odesla,ne jenom ja,ale i spousta mych kamaradek.to jeji abnolmalni vybirani poplatku nehranici s normalitou.jeste za chvili by mohla zacit vybirat za pouziti wc v cekarne.toho se taky urcite dockame.NIKOMU NEDOPORUCUJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I já jsem od doktorky Vyzulové odešla kvůli tomu, že chtěla absurdní a nedobrovolné poplatky. Dřív, když jsem ještě brala HA, nechtěla mi předepsat recept, ale musela jsem si kupovat prášky u ní - o 20% dráž. Bylo mi to jako studentce, která každou korunu dvakrát obrátí, hodně nepříjemné. Když jsem už prášky nebrala, chtěla po mně alespoň 90Kč za sklíčko na stěr a 200Kč příspěvek na ambulanci. Prý dobrovolný, co mě snad nezabije. Tři roky mě taky tlačila do injekce proti rakovině děložního čípku.
Jednou jsem si od ní taky donesla dost nechutný zánět, a když jsem se tam vrátila, aby mi to vyléčila, bylo mi doporučeno, ať si dávám bacha na přítele.
Většinou se k negativním reakcím nikdy nepřipojuju, protože je to kolikrát až hysterie, ale ráda bych potvrdila, že paní doktorka si pojišťovnou proplácené pomůcky nechává hradit. A tak mě napádá, že kdyby to bylo košér, tak by sama k tomu vydala účtenku. Nikdy jsem od ní jedinou neviděla.

Jenom bych chtěla ještě dodat, že už k paní dotorce 4 roky nechodím, takže je možné, že už se zlepšila.

Každý má možnost si ošetřujícího lékaře zvolit, já jsem se po špatných zkušenostech s mudr. Vyzulovou rozhodla gynekologa změnit a jsem spokojená. Chodím opět k soukromému gynekologovi, ordinaci má zařízenou podobně, ale přístup má o 100% lepší a hlavně - neplatím, kdykoliv vezmu za kliku. Takže mi nikdo nevymluví, že jde jen a pouze o přístup a charakter lékaře. U nového pana doktora neslyším naříkání, jak ho pojišťovny okrádají, jak musí splácet drahé přístroje, jak bych měla být nadšená, že mám takovou super péči a revanžovat se "dobrovolným" příspěvkem na ordinaci, ... nenutí mi předražené vitamíny a tlak mi změří sestřička - od toho tam taky je, že :o)

Tak došlo i na mě.Dnes jsem navštívila nového pana doktora a jsem velice ráda, že jsem od paní doktorky odešla.
Co se týká její práce, tak to je teda katastrofa, nvždycky když tam přijdu mě sjede za něco, např. že jsem přišla brzo na roční prohlídku, že ji to pojišťovna neproplatí... připadala jsem si jak malej harant.Jinak co se týká peněz, tak tato paní doktorka už by měla být asi někde jinde, než na svém pracovišti.Př: platila jsem v těhotenství 300kč za poradnu, když jsem chtěla tělisko Mirenu, řekla mě že to stojí 7 tisíc, že to každé tělo nepřijme, a že bych taky mohla po půl roce přijít a říct jí, že ji chci vyndat, a že mě peníze nevráti:-))) haha.Dnes mě pan doktor nabídl to stejné za 4.600kc, což je veliký rozdíl, takže si pěkně sype do kapsy.
Takže se paní doktorko mějte hezky!!!