Černovická 2b, Brno
Privátní gynekologicko-por. ambulance

Umístění: Privátní gynekologicko-por. ambulance Jiný

Přestoupila jsem k paní doktorce na doporučení. Konečně někdo začal řešit muj dlouhodobý problém. To co bylo pro mého bývalého gynekologa problém, pro ni bylo automatické. Skvělý přístup, nasazena léčba. Sestřička super :-) doporučuji

K paní doktorce chodím už nějaký rok a nemůžu si na nic ztěžovat. Vyšetření probíhají vždy bez problémů, pokud jsem se zeptala, bylo mi vše vysvětleno. Z mého pohledu bych paní doktorku neměnila, jsem spokojená.

K paní doktorce chodím už od svých 16 let (je mi 28), do Brna k ní dojíždím 60 km a to i když jsem byla těhotná. Moc mi pomohla, jak s gyn. problémy tak i v těhotenství. NEMĚNILA bych ikdyž mám v okolí spoustu gynekologů. Nechápu ty negativní komentáře, že má někdy špatnou náladu? Kdo ji nemá! Ale nikdy se mi nestalo, že by neco odflákla nebo snad zanedbala. Její vyšetření bylo vždy precizní a pokud byl problém tak hořešila. Inu není člověk ten, co by se zavděčil všem. Myslím, že je to také o pacientkách...

K paní doktorce chodím 10let, mám dvě krásné zdravé děti a to i přes menší obtíže s těhotenstvími. Vždycky jsem byla s péčí spokojená a to, že se paní doktorka zbytečně s pacientkami "nevykecává" vůbec neubírá její profesionalitě. Když něco chci vědět, tak mám pusu, kterou umím použít a vždy se všechno dozvím. Za celou dobu se mi stalo jen jedenkrát, že jsem v čekárně čekala delší dobu, ale to bylo před vánocemi, kdy nás do čekárny přišlo dost neobjednaných. Zkrátka: jsem s paní doktorkou a i se sestřičkou spokojená a nikam odcházet nehodlám, ikdyž to mám asi 30km.

K paní doktorce jsem začala chodit po nástupu na VŠ a chodím k ní pravidelně. Nikdy jsem se nesetkala se špatným jednáním, spíše naopak. Paní doktorka se podrobně zajímala o naši rodinnou anamnézu (po zjištění že se u nás v ženské linii více jak 3x vyskytla rakovina prsu mě doporučila odborné vyšetření na Masarykově onkologickém ústavu, které je velmi nákladné a zdlouhavé a má potvrdit, zda v sobě neneseme gen, který toto způsobuje). Poté vyřešila můj další problém, kde ostatní ošetřující lékaři velmi zaspali (prodělala jsem těžký zánět ledvin a bohužel si antibiotiky poničila střevní mikrofloru, i když jsem užívala probiotika, vše vyústilo k prasknutí konečníku, jiní lékaři mě léčili na hemeroidy, předepisovali mi léky ve stovkách korun na posílení žilní stěny a problém se nelepšil). K paní doktorce jsem přišla poté s mykozou a měla jsem i problémy zevní. Musím říct, že si opět vyslechla celý souběh nemocí a léčby a její diagnóza byla velmi rychlá a trefná. Kvasinková superinfekce, která se rozšířila ze střeva. Okamžitě mi nasadila správné léky a do týdne bylo po problému. Během prevencí mi nepřijde nijak surová a to že spěchá je určitě i tím, že u ní v čekárně je pořád plno a je stále ve skluzu.

Díky svému zaměstnání, které vykonávám již více než dva roky, jsem měla možnost seznámit se s většinou gynekologů Jihomoravského kraje.
Je mi líto všech, které nepochopily, že paní doktorka je skvělý profesionál a to nejen pro nás laiky, ale i mezi svými kolegy - lékaři je uznávanou kapacitou.
Jednoznačně nesouhlasím, že je vyšetření bolestivé, či snad surové, až mne to rozesmálo. Já osobně jsem velmi ráda, že je paní doktorka rázná odbornice a zbytečně vyšetření neprotahuje.
Vždycky jsem u ní našla pochopení a vyřešila problém, se kterým jsem se potýkala dlouhou dobu. Spolu se sestřičkou tvoří skvělý team, jsem spokojená již 9 let, měnit to rozhodně nehodlám a právě naopak, všechny své známé posílám tam.

Příjemná, vždy ochotná mi poradit ato chodím pětkrát do roka s různými záněty a neví čím dalším. Paní doktorka je rázná, ale na mé dotazy vždy odpoví, pokud odpověděla, tak že jsem nepochopila, řekla jsem, že to chci slyšet lidsky a znovu mi vše klidně vysvětlila. Ono pokud se někdo zeptá a nedostane odpověď jakou čekal, je joho problém, že opustí ordinaci. Aniž bych se dozvěděla to s čím tam jdu jsem nikdy neopustila ordinaci.

Je pravda, že se někdy čeká delší dobu, ale čekám u každého lékaře (ve Francii v Paříži jsem na gynekologii čekala 6 hodin a to má být vyspělý západ).
Další plus výborná a příjemná sestřička.

K paní doktorce chodím už 6 rok a jsem s ní spokojená. Mé první těhotenství bylo bez komplikací a přesto mi paní doktorka dělala řádná vyšetření. Porod byl mnohem horší a já šestinedělí protrpěla bolestmi, které trvali snad rok.A paní doktorka? Ta mě opečovávala, byla na mě hodná a psychicky mě podpořila. Těd jsem opět porodila a mé těhotenství nebylo zrovna růžové. A paní doktorka mě opět pomohla, takže já jsem jí vděčná za tu její péči. Jinak milé dámy,mezi doktory se šušká, že mudr šlapalová je výborná doktorka a já jsem velice ráda že je mou doktorkou. Jinak sestřička super a čekací doba? Plus mínus 10 minut, jak kdy. Paní doktorce přeji hodně zdraví a hodně spokojených pacientů. Jiřka

Spolehlivá a fajn velmi dobré jednání

Já chodím k paní doktorce 2 roky a jsem s ní moc spokojená,stejně tak i se sestřičkou.
p.doktorka je odborník na svém místě.Přesně ví co je potřeba a nic nezanedbá.
Sestřička je úžasně pozitivní a milá což se málokde vidí.
Kdykoliv z ambulance odcházím,mám díky těm dvěma skvělým lidem dobrý pocit i náladu( a to tam nechodím jen pro recept na antiko,ale každý půl rok na KO čípku)
Kdyby bylo více takových.