Černovická 2b, Brno
Privátní gynekologicko-por. ambulance

Nedá mi to a musím reagovat na předchozí příspěvek. I já mám pusu a umím ji používat. Ale hlavně mám zájem o své zdraví. Bohužel, když jsem požádala tuto paní doktorku o vysvětlení lékařské zprávy z nemocnice (bohužel se jednalo o zamlklé těhotenství), tak mi netaktně řekla, že mi přece nebude dělat přednášku z gynekologie..... Ať si udělá každý názor sám. A ještě mám jednu dobrou radu. Všechny zprávy si kopírujte (škoda, že některé výsledky má jen ona). Protože, když se ješitná paní doktorka urazí, že odcházíte jinam, tak nečekejte, že nové paní doktorce pošle podrobný výpis z Vaší, tedy její, karty o Vašem zdraví. Jen moje zkušenost.

Dobrý den, jsem poměrně nový obyvatel Brna. Nemám tady žádné příbuzné ani známé.Porodila jsem 2 děti a tak vynikajícího lidslého člověka - lékaře gynekologa mne osud přihrál náhodou.
Pani doktorko, patří Vám můj veliký obdiv a poklona k přístupu, jakým zacházite se ženou člověkem.
Budu Vaše schopnosti určitě preferovat, kdykoliv bude možné.
Sestřička taky dokonalá. Je vidět, že můj náhodný výběr vyšel.
Přeji oběma hodně pozitívních myšlenek, ohleduplných pacientek a určitě krásné slunečné jaro. :o) A
Anna Vítková

K paní doktorce chodím už téměř 9 let. Dojíždím za ní skoro 50 km a neměnila bych. Naopak! Přišla jsem k ní jako mladé stydlivé děvče, dnes je ze mne maminka 2 dětí. Po celou dobu jsem velice spokojená. Paní doktora respektuje mé obavy, vždy mi odpoví na otázky, se kterými přicházím, pomůže s řešením případného problému. Zbyde i chvilička na neformální konverzaci. To, že se v čekárně déle čeká, beru jako daň za to, že mám kvalitního, žádaného lékaře. Jedničku píšu i vytížené milé sestřičce. Oběma tímto děkuji.

Paní doktorka na mě působí trochu odměřeně, řekla bych že má takovou povahu. Mohla by být více lidská. Občas se mi stalo, že jsem se jí bála něco říct nebo se jí na něco zeptat po předešlých negativních zkušenostech. Odpovídá úsečně a velmi stručně. Jinak si myslím, že práci dělá dobře, vždy mě důkladně vyšetří a vezme vzorky atd., jen by mohla změnit přístup k pacientkám a být milejší. Trochu mi vadí řešení čekárny, kde všichni slyší s čím jste přišla a kdy byly poslední měsíčky. Sestřička se snaží a je milá. Jen se mi jednou stalo, že na mě otevřela dveře zrovna při vyšetření, ale při tom frmolu to akceptuji. Co mě vadí hodně je čekání až více jak hodinu i při objednání.