Radmila Šlapalová, gynekolog Brno

Gynekolog

Černovická 2b, Brno
Privátní gynekologicko-por. ambulance

Umístění: Privátní gynekologicko-por. ambulance

Paní doktorku velice nedoporučuji do jednoho roku co jsem tam chodila bylo vše v pořádku.. bohužel pak jsem začínala mít problémy se zánětem močového měchýře kdy se to pořád neustále vracelo.. paní doktorka mi po sobě 4x předepsala antibiotika a když jsem ji říkala, že mi nezabírají ani jedny,že mi to stoupá do pravé ledviny a jestli by se to nedalo řešit jinak než do sebe cpát antibiotika nebylo mi odpovězeno ,předepsala další a dala mi doporučenku na urologii řekla ať zavolám za týden jak jsem na tom absolutní nezájem .. kdyby mě nezachránila má praktická doktorka tak bych na tom byla dodnes špatně... je velice neprofesionální co se tyče vyšetření velmi surová a velmi zanedbatelné... už nikdy více .. jediný můj pozitivní názor mám k paní sestřičce vždy ochotná a milá

Paní doktorka je opravdu velmi nepříjemná. Když má špatnou náladu, aby se člověk bál se na něco zeptat. Bezdůvodně mě seřvala jako malou holku.

K paní doktorce chodím několik let, bohužel nyní jsem z jejího přístupu velice zklamaná a byla jsem nucena vyhledat nového gynekologa. Dokud jsem nic nepotřebovala a neměla žádný problém, byla jsem spokojená. Teď jsem těhotná a paní doktorka vůbec nic nevysvětlí, člověk se pomalu bojí na cokoliv zeptat, aby po vás nezačala ječet. Předepíše léky nebo vitamíny, aniž by upozornila, že se nesmí brát společně. Ještě, že jsem si přečetla příbalové letáčky. Nevysvětlí ani výsledky ultrazvuku nebo krve, když tam není něco úplně v pořádku. Takový přístup jsem opravdu po takové době nečekala. Vůbec nedoporučuji!!!

Jak už zde bylo zmíněno, paní doktorka je dobrá, pokud nemáte problém. Když se ocitnete v těžké životní situaci, jako je ztráta dítěte, tak se od paní doktorky dočkáte jen hrubosti a opovržení. Nic nevysvětlí, pokud se na něco zeptáte, tak vám jen odsekne a s ničím neporadí. Po vícečetné ztrátě dítěte jsem se nedočkala potřebné péče, a tak jsem od paní doktorky odešla. Teď chodím jinam a musím říct, že přístup a profesionalita se nedá srovnat. Ovšem sestřička u paní doktorky Šlapalové-Juračkové je skvělý člověk! Ta jediná mi bude chybět.

Nedá mi, abych se o svou zkušenost s paní doktorkou nepodělila i já. K paní doktorce jsem chodila pět let,a jak zde bylo již jednou zmíněno, pokud není problém, jen chcete napsat recept, nelze ji hodnotit špatně. Tak to bylo i v mém případě do té doby, než problém nastal. Jakmile jsem potřebovala po paní doktorce vysvětlit důvod operace, na niž mě posílá, bylo zle. Nejenom, že byla hrubá, ale myslím, že ten řev, který jsem dostala místo odpovědi, musela slyšet celá čekárna. Nemohu paní doktorku posuzovat z hlediska profesního, ale jako člověk je vulgární, hrubá a neochotná.Teď už navštěvuji jinou gynekologickou ambulanci a porovnávat snad ani nemohu!Opravdu nedoporučuji!!

Paní doktorka je dle mého naprosto neprofesionální člověk stejne jako jeji sestrička v čekárne...abych pred pacientkami a jejich priteli musela rikat co kde jak atd to je opravdu neprijemne!!! chodila jsem k ni rok a to co sem i zažila stačilo..odešla jsem a nyni chodím k pani doktorce Svojanovské a to je kapacita!!!! btw znám další 4 zeny které od pani doktorky odesly...no neni divu

Od paní doktorky jsem odešla nejen já, ale i moje sestra. Neosobní až nezdvořilé jednání s pacienty, nehledě na nulovou snahu léčit problém. Po změně lékaře jsem bez problémů otěhotněla, přičemž paní doktorka Šlapalová mě označila za "hormonálně starý a beznadějný případ". Podotýkám, že mi tehdy bylo 29 let. Vřele nedoporučuji. Sestřička je ovšem skvělá.

U paní doktorky jsem byla zaregistrována před 3 lety.Odešla jsem nespokojená.Neosobní jednání.Několikrát se stalo,že ani nezvedla oči od počítače.Vždy se jen zeptala co chci.Také jsem byla odeslána na vyšetření toxoplazmózy,které jsem si musela platit 1500,-.V okolí mi ale několik těhotných prozradilo,že ony nic za vyšetření neplatily...Je to můj osobní názor,věřím,že ostatní vidí paní doktorku jinak.
Jana Černá

Byla jsem u paní doktorky poprvé a také naposledy ( šla jsem pouze na prev. prohl.), byla velmi nepříjemná, jakoby ji člověk obtěžoval, vyšetření velmi bolestivé (jak již popisovaly ostatní pacientky -surové), takže pro mě, rozhodnutí jasné - už nikdy. Sestřička milá,ochotná - ta ale bohužel nevyšetřuje! určitě nedoporučuji, nedokáži si představit, že bych šla k paní doktorce s nějakým problémem.

K paní doktorce chodím cca 6 let z toho 5 let se přemlouvám ke změně. Nečekám chování ze seriálu ordinace v růžové zahradě, ani mně nevadí že někdy čekám než přijdu na řadu, protože to mně přijde celkem běžné, ale jednání paní doktorky se dá přirovnat k zapšklé úřednici ve státní správě! Je převážně nepříjemná, recept a běžte domů, prohlídka za 2 minuty (taky to podle toho vypadá - vyšetření je velmi bolestivé) pokud se zeptáte tak je vidět že ji otravujete a zdržujete a proto tomu přizpůsobí svou odpověď a prakticky Vás odbude. Když jsem se zeptala co znamenají výsledky stěrů které mně prezentovala dozvěděla jsem se že drobná změna buněk na čípku je informace pro ni né pro mě, vyšetřuje velmi necitlivě a když jsem si dovolila syknout bylo mě řečeno abych se laskavě uvolnila! V papírech od onkologa má jasně napsáno že mně má při preventivní prohlídce dělat ultrazvuk, ale udělala mně ho jen jednou když jsem ten papír donesla, asi má toho moc a jede jak na pásové výrobě žádné informace, rychle další, máte výtok? =tak antibiotika co na tom že je máte tento rok po 6té, třeba to teď vyjde! od gynekologa očekávám profesionální, pečlivý,komunikativní a citlivý přístup to vše paní doktorka potrádá, a jediné co se musí pochválit je velice příjemná sestra,vždy vtipná a milá. Závěrem k mé nespokojenosti = dobře mně tak!, je spousta kvalitních gynekologů s naprosto jiným přístupem! Stačí se jen odhodlat a jít jinam! takže milá paní doktorko: "SBOHEM!"