Privátní gynekologicko-por. ambulance
Černovická 2b, Brno

Umístění: Privátní gynekologicko-por. ambulance Jiný

Přestoupila jsem k paní doktorce na doporučení. Konečně někdo začal řešit muj dlouhodobý problém. To co bylo pro mého bývalého gynekologa problém, pro ni bylo automatické. Skvělý přístup, nasazena léčba. Sestřička super :-) doporučuji

Umístění: Privátní gynekologicko-por. ambulance

Paní doktorku velice nedoporučuji do jednoho roku co jsem tam chodila bylo vše v pořádku.. bohužel pak jsem začínala mít problémy se zánětem močového měchýře kdy se to pořád neustále vracelo.. paní doktorka mi po sobě 4x předepsala antibiotika a když jsem ji říkala, že mi nezabírají ani jedny,že mi to stoupá do pravé ledviny a jestli by se to nedalo řešit jinak než do sebe cpát antibiotika nebylo mi odpovězeno ,předepsala další a dala mi doporučenku na urologii řekla ať zavolám za týden jak jsem na tom absolutní nezájem .. kdyby mě nezachránila má praktická doktorka tak bych na tom byla dodnes špatně... je velice neprofesionální co se tyče vyšetření velmi surová a velmi zanedbatelné... už nikdy více .. jediný můj pozitivní názor mám k paní sestřičce vždy ochotná a milá

Paní doktorka je opravdu velmi nepříjemná. Když má špatnou náladu, aby se člověk bál se na něco zeptat. Bezdůvodně mě seřvala jako malou holku.

K paní doktorce chodím několik let, bohužel nyní jsem z jejího přístupu velice zklamaná a byla jsem nucena vyhledat nového gynekologa. Dokud jsem nic nepotřebovala a neměla žádný problém, byla jsem spokojená. Teď jsem těhotná a paní doktorka vůbec nic nevysvětlí, člověk se pomalu bojí na cokoliv zeptat, aby po vás nezačala ječet. Předepíše léky nebo vitamíny, aniž by upozornila, že se nesmí brát společně. Ještě, že jsem si přečetla příbalové letáčky. Nevysvětlí ani výsledky ultrazvuku nebo krve, když tam není něco úplně v pořádku. Takový přístup jsem opravdu po takové době nečekala. Vůbec nedoporučuji!!!

Jak už zde bylo zmíněno, paní doktorka je dobrá, pokud nemáte problém. Když se ocitnete v těžké životní situaci, jako je ztráta dítěte, tak se od paní doktorky dočkáte jen hrubosti a opovržení. Nic nevysvětlí, pokud se na něco zeptáte, tak vám jen odsekne a s ničím neporadí. Po vícečetné ztrátě dítěte jsem se nedočkala potřebné péče, a tak jsem od paní doktorky odešla. Teď chodím jinam a musím říct, že přístup a profesionalita se nedá srovnat. Ovšem sestřička u paní doktorky Šlapalové-Juračkové je skvělý člověk! Ta jediná mi bude chybět.

K paní doktorce chodím už nějaký rok a nemůžu si na nic ztěžovat. Vyšetření probíhají vždy bez problémů, pokud jsem se zeptala, bylo mi vše vysvětleno. Z mého pohledu bych paní doktorku neměnila, jsem spokojená.

Nedá mi, abych se o svou zkušenost s paní doktorkou nepodělila i já. K paní doktorce jsem chodila pět let,a jak zde bylo již jednou zmíněno, pokud není problém, jen chcete napsat recept, nelze ji hodnotit špatně. Tak to bylo i v mém případě do té doby, než problém nastal. Jakmile jsem potřebovala po paní doktorce vysvětlit důvod operace, na niž mě posílá, bylo zle. Nejenom, že byla hrubá, ale myslím, že ten řev, který jsem dostala místo odpovědi, musela slyšet celá čekárna. Nemohu paní doktorku posuzovat z hlediska profesního, ale jako člověk je vulgární, hrubá a neochotná.Teď už navštěvuji jinou gynekologickou ambulanci a porovnávat snad ani nemohu!Opravdu nedoporučuji!!

Nedá mi to a musím reagovat na předchozí příspěvek. I já mám pusu a umím ji používat. Ale hlavně mám zájem o své zdraví. Bohužel, když jsem požádala tuto paní doktorku o vysvětlení lékařské zprávy z nemocnice (bohužel se jednalo o zamlklé těhotenství), tak mi netaktně řekla, že mi přece nebude dělat přednášku z gynekologie..... Ať si udělá každý názor sám. A ještě mám jednu dobrou radu. Všechny zprávy si kopírujte (škoda, že některé výsledky má jen ona). Protože, když se ješitná paní doktorka urazí, že odcházíte jinam, tak nečekejte, že nové paní doktorce pošle podrobný výpis z Vaší, tedy její, karty o Vašem zdraví. Jen moje zkušenost.

K paní doktorce chodím už od svých 16 let (je mi 28), do Brna k ní dojíždím 60 km a to i když jsem byla těhotná. Moc mi pomohla, jak s gyn. problémy tak i v těhotenství. NEMĚNILA bych ikdyž mám v okolí spoustu gynekologů. Nechápu ty negativní komentáře, že má někdy špatnou náladu? Kdo ji nemá! Ale nikdy se mi nestalo, že by neco odflákla nebo snad zanedbala. Její vyšetření bylo vždy precizní a pokud byl problém tak hořešila. Inu není člověk ten, co by se zavděčil všem. Myslím, že je to také o pacientkách...

K paní doktorce chodím 10let, mám dvě krásné zdravé děti a to i přes menší obtíže s těhotenstvími. Vždycky jsem byla s péčí spokojená a to, že se paní doktorka zbytečně s pacientkami "nevykecává" vůbec neubírá její profesionalitě. Když něco chci vědět, tak mám pusu, kterou umím použít a vždy se všechno dozvím. Za celou dobu se mi stalo jen jedenkrát, že jsem v čekárně čekala delší dobu, ale to bylo před vánocemi, kdy nás do čekárny přišlo dost neobjednaných. Zkrátka: jsem s paní doktorkou a i se sestřičkou spokojená a nikam odcházet nehodlám, ikdyž to mám asi 30km.