Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorku jsem vyhledala pro dceru, vzhledem k tomu že já chodím k pánovi a tam dcera nechtěla. Paní doktorka při registraci byla velice nepříjemná. Když mě zrovna při každém sprdnutí nenazývala miláčkem tak po mě křičela kvůli tomu že přesně do detailu nevím jaké kdo měl choroby. Dohnala mě k tomu, že jsem se před dcerou úplně sesypala,plakala a ta mě musela utěšovat. Doktorka nás nakonec vyhodila. Paní doktorka je příšerný člověk, uráží pacienty, empatie nulová. Pokud člověk nechce chodit k lékaři vystresovaný tak ona není ta správná volba. Po téhle zkušenosti dcera řekla že bude radši chodit k mému lékaři než aby ještě někdy musela zažít něco takového. Jsem naprosto znechucená a můžu upřímně říct že sem se dlouho s tak nepříjemným člověkem nesetkala. Měla mě varovat slova sestry při objednání. Když sem řekla že hledám gynekologa pro dceru řekla mě že neví jestli paní doktorka bude chtít nové pacienty, protože se jí vždy někdo zaregistruje a pak odejde. No upřímně už se nedivím.

Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka má dvě osobnosti. Jednou je jak mílius a vše ochotně vysvětlí a při další kontrole se chová arogantně, nazve mě “princeznou na hrášku”, když jsem se zeptala na svůj stav. Nemá absolutně žádné sociální cítění a neumí se k pacientům chovat s úctou. Naposledy mě prakticky seřvala do telefonu, že volám dřív na výsledky krve a že mi určitě říkala ať nevolám tak brzo (no neříkala a i kdyby jde to říct i slušně). Necítím se u paní doktorky dobře a bezpečně, protože se na cokoliv bojím zeptat (jako prvorodička bych se ráda ptala na spousty věcí). Zlobí se při popisování vyšetření, že jí nesdělím přesný odborný název ( ještě abych ho věděla, když medicínu studuje ona a ne já). Jsem ráda, že jsem odešla a rozhodně nikomu nedoporučím.

Umístění: Ordinace Jiný

K paní doktorce chodím již patnáct let, nikdy nebyly větší problémy (i když mě zaráželo pro mě příliš familiární chování) a odbornou stránku si netroufám hodnotit. V poslední době se to však velmi zhoršilo, a proto přecházím jinam. Paní doktorka působí povýšeně, arogantně, na sebemenší zpochybnění svého názoru reaguje výsměchem a urážkami. Nevím, co se děje, ale nemám toho zapotřebí.

K paní doktorce chodím přes 10 let. Neměníla bych. Myslím, že opravdu rozumí své práci a to je u mě na prvním místě. A to nejsem pacient, který má vždy vše v pořádku. Když se na něco zeptám, vždy mi to vysvětlí. Paní doktorka sice působí rezervovaně, zato však se málokdy čeká dlouho v čekárně. Prostě ordinuje a nevykecává a tak to má být. Pokud si chce někdo vykecávat, ať si zajde se známou na kafe a ne ke gynekoložce...Znám lékařky, které si s pacienty vykecávají a právě tyto jsem vyměnila, nebaví mě trávit půl dne v čekárně.

K paní doktorce chodím několik let, bohužel nyní jsem z jejího přístupu velice zklamaná a byla jsem nucena vyhledat nového gynekologa. Dokud jsem nic nepotřebovala a neměla žádný problém, byla jsem spokojená. Teď jsem těhotná a paní doktorka vůbec nic nevysvětlí, člověk se pomalu bojí na cokoliv zeptat, aby po vás nezačala ječet. Předepíše léky nebo vitamíny, aniž by upozornila, že se nesmí brát společně. Ještě, že jsem si přečetla příbalové letáčky. Nevysvětlí ani výsledky ultrazvuku nebo krve, když tam není něco úplně v pořádku. Takový přístup jsem opravdu po takové době nečekala. Vůbec nedoporučuji!!! ostatní recenze viz. paní doktorka Šlapalová