Praktická lékařka pro děti a dorost
Bakalovo nábřeží 1, Brno

Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost Jiný

Dlouhé roky vše v pořádku a ke spokojenosti, odbornost, profesionalita až na např. zastaralé názory na kojení, poslední dobou zvláštní reakce na pláč (po očkování - minuta pláče rok a půl starého dítěte byla už moc a "to už by snad stačilo!" směrem k dítku), na kojení ("to si nechte jinam, já to vidět nemusím") apod. Ovlivnilo to moje mínění, a kdyby podobných situací mělo přibývat, přemýšlela bych o odchodu.

Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost Jiný

Po 10 letech relativní spokojenosti odcházím v šoku od paní doktorky. Po preventivní prohlídce s mou roční dcerou, kdy dcera plakala tak, ž jsem neslyšela ani co mi doktorka říká, mi opravdu hnusně a pohrdavě pověděla: “nechte si to kojení na doma, nemám to ráda tady to uklidňování u prsu, některé věci se dají dětem vysvětlit.” Jak hluboko může pediatrička klesnout když toto řekne. Po návštěvě u naší nove dětské doktorky si říkám, jak nedostatečnou péči nám věnovala tato paní doktorka Gálová. (Nikdy odběr krve, po odmítnutí očkováni výslech co mi kdo napovídal…) smutné. Na první pohled příjemná lékařka, na druhý pohled už nikdy více.

Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka je velmi ochotná a nápomocná ! Poradi i po telefonu a věci řeší rychle a efektivně. Jsme velmi spokojeni.

Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka je zkušený profesionál, se skvělým týmem a vždy ochotná poradit i po telefonu. Respektuje názor rodiče a nenutí svou léčbu. Rozhodně doporučuji.

Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka je vždy milá, usměvavá, ochotná. Poradí, pomůže, nic není problém. Rozhodně nejlepší dětská lékařka jakou znám a jsem velmi ráda, že k ní všechny naše děti mohou chodit.

bohuzel se stehujeme, takze ted budeme chodit jinam, ale je to asi jedina doktorka v mem zivote, po ktere se mi bude styskat. Byla kdykoliv k dispozici i na telefonu a to jsem s miminem hojne vyuzivala. Je velmi prijemna k detem i rodicum a da se s ni cokoliv probrat i kdyz mate jiny nazor nez ona, coz mi maximalne vyhovovalo. Muzu doporucit. Dita Majerova

Je úžasná! Rodinná známá, takže možná bude moje hodnocení subjektivní, ale paní Radka je prostě super.. přívětivá, laskavá, vtipná, milá, ochotná,.. vážně jen samá superlativa. Zajímá se, vyptává, vždycky pomůže. Moc mi chybí, škoda, že už nejsem dítě.. :)

Nejsem vubec spokojena s pani doktorkou. Odmitla mi odebrat krev pred operaci, ikdyz to bylo narizene primo z Bohunicke nemocnice, ze nesmi byt dyl jak 10dni stare. Dohadovala se tam semnou a jediny co mi rekla a cituji "je to tvuj problem" muj problem ze se mi zniceho nic udelala cysta a aby toho nebylo malo nechala me cekat 2hodiny v cekarne s nemocnyma detma, na vysledky. Misto toho aby mi je dala pred de dverma mohla jit. Jsem ráda že jsem od ní odešla.

Potvrzuji, co tady čtu od ostatních spokojených rodičů. Paní dr. Gálová je opravdu nejen skvělý odborník, ale hlavně milý člověk, který se perfektně stará o mého syna. Nikdy se mi nestalo, že bych slyšela aroganci v odpovědi na mé otázky a to chápu, že jsou asi někdy zvláštní (tak jako každého starostlivého rodiče, který nemá zkušenosti) I kdybych bydlela kdekoliv, tak bych k ní ráda dojížděla a to že jí mám tak blízko je jen příjemný bonus. A služba na telefonu je opravdu taky k nezaplacení, protože děti jsou většinou jako naschvál nemocné zrovna mimo pracovní dobu. Což nás ale už netrápí :)

Dobrý den, přišlo mi docela dost líto, že jsem tu nenašla, žádné hodnocení tohoto lékaře, tudíž to musím napravit, trvalo mi chvíli,než jsem našla vhodného lékaře, pro moje dítě a to hned blízko nás, protože předchozí doktorka byla nervozní hned po narození mé dcery, že hned po příchodu z porodnice nadávala mi za to, že nedávám dítěti dudlík aby neřvalo, ačkoliv mi to v porodnici zakázali. A měla k mému dítěti takový obtěžující, nevzlý přístup, na to, že to byla prohlídka pár dní po narození. Ale tato doktorka je jiný kafe, má hodně trpělivosti s mýma dítkama, se kterýma to není vůbec lehké je nechat vyšetřit, a to jen tak někde neuvidíte, a to nehledě, že je paní doktorka, příjemná a že se dětem opravdu věnuje a to je pro mně důležitý, protože vím, že to není pro ni, jen práce. Proto tuto doktorku vřele doporučuji. Všem ostatním, vím, že je spoustu dalších příjemných a milých doktorek,ale tuto jedinou zrovna znám já osobně :-D, proto ji mohu jen a jen doporučit :-D.