Bří Šťastných 645, Litomyšl

Zobrazit ostatní gynekologů v okolí

Mudr. Čadílková je jedna z nejlepších lékařek, co znám. Milá, vstřícná se srdcem na pravém místě

Já chodím k paní doktorce už 6 let. Jsem neměla ovulaci a ona mě pomohla. Trválo to jeden rok, ale na konci jsem si ztěhotněla a mám díky paní doktorce svoji krásné dvojčata. Je empatická a pro mě to bylo důležité od začatek. Musím cestovat z Moravské Třebovy, ale to má cenu, tak mi nevadí.

S paní doktorkou jsem velice spokojena.Je moc příjemná a nic nezanedbá.Všem pacientkám doporučuji.

Myslím, že fajn a příjemná doktorka. Mám pocit, že má zájem i o blaho pacienta, nejen o to, jak co njrychleji nahrabat peníze.

Paní doktorku mohu jen doporučit. Je skvělá. Posílám Vám to číslo na ní. Doufám, že se to může:o)461618861

Dobrý den, je mi 24 a k paní doktorce chodím od 15 let. Nikdy jsem nezažila žádný nepříjemný zážitek. Je velice vstřícná, příjemná, důsledná, ochotná, komunikativní,... Je tomu asi dva roky, co jsem se přestěhovala do oblasti Rychnova nad Kněžnou a v celém okrese jsem nenašla jediného gynekologa/gynekoložku, který/á by měl/a lepší doporučení. Ba naopak, o nikom jsem neslyšela, že by byl alespoň "dobrý". Proto jsem u paní doktorky zůstala i přes 60 km dojezdnost a plánuji i v období těhotenství dojíždět k ní, protože mi za to rozhodně stojí. Její přístup mi přijde 100%.

K paní doktorce jsem rok dojížděla každý měsíc pravidelně a nikdy jsem neviděla žádné dlouhé nehty! Je pravda, že je má umělé, ale úplně krátké, že nepřesahují bříška prstů. Paní doktorce jsem moc vděčná za to, co pro mě udělala, je úžasná.

Je to skvělá Paní Doktorka :-) Chodila jsem k ní opravdu moc ráda, je milá, přívětivá, usměvavá, ochotná, na pacientky působí pohodovým dojmem :-)Je to lékařka se srdcem na správném místě. Škoda, že nyní to mám dost z ruky, v Prostějově spokojená nejsem. Jsem ráda, že jsem k ní mohla po dobu studia chodit, děkuji :-)

Výborná a lidská lékařka,až na ty dlouhé nehty, v tom souhlsím s prvním nodnocením,jinak vřele doporučuji,dříve to být nesmělo.

Paní doktorka je nejúžasnější lékař jakého jsme poznala. Vůbec se nestydím jí říct co potřebuji, kdykoliv si ji můžu vyžádat k telefonu a nikdy nemá špatnou náladu. Prohlídka je pořádná a citlivě provedená. Díky ní teď čekám miminko a vůbec nelituju, že dojíždím 40km. Můžu jen doporučit!