Bří Šťastných 645, Litomyšl

Zobrazit ostatní gynekologů v okolí

Po lidské stránce super, skvělé jednání, krásné prostory. Po profesní stránce špatné - ani v těhotentsví nebere do ruky ultrazvuk. Po prvním těhu jsem měla být u druhého brána rozhodně jako riziková, ale nebyla jsem. Skončilo to obrovským dramatem. Profesionál by tomu z jejího postup dokázal bez problémů předejít. Péče tam prostě dobrá není.

Paní doktorka je velmi milá, příjemné prostředí a tak... ale když chcete nechat udělat výtěr, odpovědí vám bude - zkuste tohle, když to nepomůže, přijďte. Pokud budete chodit častěji a častěji a žádat to samé, odpověď bude stále stejná. Ultrazvuk jsem také nezažila... přešla jsem k jinému lékaři a výtěr, ultrazvuk a dokonce i vyšetření prsu... když se chce, tak to jde.

Souhlasim s vasimi nazory, ze pani doktorka je prijemna. Pokud vam jde u doktora o vic, nedoporucuji.
Nejsem standartni pripad, jelikoz nejsem pojistena, za prohlidky platim sama.
Za prohlidku ktera trvala s prichodem i odchodem 5 minut jsem plativala 950Kc, u noveho doktora neplatim zdaleka ani polovinu. U pani doktorky jsem nikdy nebyla vysetrena ultrazvukem, coz jak uz ted vim, je jinde standard.
Kdyz jsem mela problemy, pani doktorka me po prohlidce vystrasila natolik (nemela u sebe zadne vysledky), ze jsem se rozhodla odejit k jinemu gynekologovi. Jedine co se na prohlidce resilo bylo, jakym zpusobem budu hradit operaci. Komentar, ze pacientka co prave odchazela, mela stejny problem jako ja......me jen presvedcil. Moje vysledky byly nakonec negativni.

Nevim nevim,ze si ji vsechny tak chvali.Pani doktorka je sice mily clovek,to je pravda.Ale to Vam u doktora staci?Ja jsem u ni byla jen parkrat a odesla jsem k jinemu gynekologovi a poprve jsem zazila preventivni prohlidku s ultrazvukem a sterem.To jsem od pan doktorky neznala.Pote co mi jeste kamaradka vypravela o tom jak ji pani doktorka urcila uplne jinou diagnozu....Jestlize si nechodite jen pro recept na antikoncepsi-Rozhodne nedoporucuji!!!