Husovice, Brno-střed, Brno

Konzultace 90 min • Od 700 Kč

Konzultace, psychologické poradenství • Od 500 Kč +2 Více

Nácvik relaxace • Od 300 Kč

První konzultace zdarma

Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí

Od 500 Kč

Od 700 Kč

Od 500 Kč

Od 300 Kč

arteterapie, psychoterapie

Ráda vám budu průvodcem Vaší složitou životní situací, se všemi oblastmi nabízené podory mám osobní zkušenost. Pomohu vám zorientovat se vlastních emo...

Léčené nemoci

• Deprese, úzkosti
  • Emoční bloky, následky regresí
  • Snové a spirituální zážitky

• psychoterapie

Umístění: arteterapie, psychoterapie problémy s psychikou

Paní Radka, je velmi dobrou podporou a průvodcem životními událostmi. Má zkušenost s arteterapií byla velmi dobrá a vřele doporučuji.

Umístění: arteterapie, psychoterapie psychoterapie

Psychoterapii jsem vyhledal, protože potřebuji psychikou podporu. Bohužel rada do života paní Zábojové na mě měla opačný efekt. Řekl jsem jí na sezení, že se chci seznámit se ženou a ona na to: "Pozor na to, abyste si v tom vztahu necvičil city (nebo emoce), to by od vás brzy utekla". Ke strašení, že něco špatně dopadne, když to budu dělat blbě nepotřebuji psychoterapii, to má mysl zvládá sama "skvěle" a navíc zadarmo! Zbytek dne jsem se po tom varování cítil špatně. Když jsem to ten samý den paní Zábojové napsal, tak svá slova popřela. Nezlobím se na ni, z každého občas vypadne nějaký nesmysl, ale to popírání není v pořádku. Roman