Přijímám: dospělí

Každé úterý provádíme gastroskopii a koloskopii v anestezii (uspání). +5 Více

Komplexní gastroenterologické vyšetření • Od 500 Kč

Konzultace

Roční Intragastrický balon • Od 40 000 Kč

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Od 150 Kč

2005 - promoce Jesseniova lékařská fakulta University Komenského v Martině
2010 - ...

• gastroenterologie

Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty

Ambulance na velmi dobré úrovni,lékařky, sestřičky a anestoložky, super přístup k pacientům! Děkují Sevčíková

Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty kolonoskopie

Velmi laskavy a profesionalni pristup lekare a obou sester jak pred vysetrenim, tak po celou dobu vysetreni. Tuto ordinaci jsem si vybrala na doporuceni. Sama ji budu doporucovat svym znamym.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty Vyšetření kolonoskopie

Vstřícný personál, velmi milá paní doktorka, která ochotně vyslechne a poradí, příjemné prostředí...

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty sonografie břicha - přednostní vyšetření a koloskopie

Děkuji za profesionální přístup zdravotních sester tak i paní doktorky. Jak bude vyšetření probíhat i po jeho skončení jsem byla dostatečně seznámena. Tuto ambulanci můžu jen doporučit.

Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty gastroskopie

Chválím profesionální přístup lékařky.
Rychlé a bezbolestné vyšetření.
Příjemný a vstřícný personál, bezproblémová domluva.

Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty gastro vyšetření

Paní doktorka i sestřičky jsou skvělé. Byla jsem hodně nervózní z vyšetření a výsledků, ale moc mi pomohly, uklidnily mě a ani žádná medikace nebyla potřeba. Vyšetření nebylo zdaleka tak nepříjemné a bolestivé, jak jsem se bála. Rozhodně doporučuji tuto ordinaci!

Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty komplexní gastroenterologické vyšetření

Velká spokojenost s přístupem lékařů i sester. Příjemné prostředí, profesionalita personálu. Osobně mohu doporučit všem, kteří se tohoto vyšetření boji. Tady opravdu nemusí.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty sonografie břicha - bez žádanky

Žádné dlouhé čekání v čekárně. Vzali mě ihned v čas, na který jsem se objednala, což si velice cením (doma na mě čeká miminko). Příjemný personál a s vyšetřením jsem spokojená. Za 3 týdny mám jit na gastro vyšetření, tak napíšu zase, jak to dopadlo :-)

Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty Kolonoskopie

Vynikající přístup celého týmu mne přesvědčil, že i zdánlivě nepříjemné vyšetření můžete dobře snášet. Jednalo se o mé první takové vyšetření, po kterém jsem zjistil, že mé obavy byly zbytečné, díky profesionálnímu přístupu týmu ordinace. Díky M.S.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty Ulcerozni kolitida

Skvělý přístup, úžasná paní doktorka. Mohu jen doporučit! Navštěvovala jsem spoustu gastroenterologu a žádný se nemohl vůbec rovnat. Vyšetření, které není nijak příjemné se dá s jejich přístupem zvládnout zcela bezbolestně a bez stresu! Už bych nešla jinam..