Přijímám: dospělí

Každé úterý provádíme gastroskopii a koloskopii v anestezii (uspání). +5 Více

Komplexní gastroenterologické vyšetření • Od 500 Kč

Konzultace

Roční Intragastrický balon • Od 40 000 Kč

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Od 150 Kč

2005 - promoce Jesseniova lékařská fakulta University Komenského v Martině
2010 - ...

• gastroenterologie

Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty

Super, profesionální přístup. Paní doktorka moc hodná i sestřičky jsou moc milé. Vše co bylo potřeba vysvětleno. Moc děkuji.

Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty kolonoskopické vyšetření

Koncem června jsem byla na kolonoskopickém vyšetření. Setkala jsem se s velmi laskavým a profesionálním přístupem lékaře i sestřiček po celou dobu vyšetření. Tuto ordinaci jsem si vybrala na doporučení a rozhodně ji budu doporučovat dále.
Jarmila Faferková

Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty Problémy s průjmy a zvracením

Měla jsem dnes strach jak něco. Ale mám to už konečně za sebou. Pan doktor velice milý a hodný , sestřičky také. Gastroskopie je dost nepříjemná. Ale naštěstí je to krátké. Ale kolonoskopie je v pohodě. Sice člověk cítí velké tlaky a jednou na začátku trochu bolest, ale dá se to a daleko lepší než gastroskopie. Kolonoskopie je proti gastroskopii procházka růžovým sadem. Ale gastroskopie trvá chvilku jen, člověk musí vydržet a bude to. A pomůže to.

Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty gastroskopie

Jsem dlouhodobě moc spokojený, proto neměním ordinaci ani vzhledem k tomu, že v místě bydliště mám jinou ordinaci.

Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty Kontrola

Velmi odborně se o me zdraví starají!!!!!!! Neměnil bych ordinaci paní doktorka hold umí!!!! Sestry příjemné co říct zlati!!!!

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty poradenství v oblasti výživy

Paní doktorka je vynikající odborník na problémy se trávicím orgány a má velmi chápající a vstřícný přístup k pacientům.

Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty sonografie břicha

Výborná práce všech zaměstnanců a paní doktorky Radky obzvlášť děkuji... už teď se těším na další návštěvu...

Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty gastroskopie

Naprosto profesionální přístup. Doktor jak i sestřičky velice příjemní a ochotní. Určitě doporučuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty Kolonoskopie a gastroskopie

Paní doktorka je velmi milá, ochotná a profesionální. Celý průběh vyšetření Vám vysvětlí a podrobně s Vámi projde i Váš případný nález a anamnézu. Vůbec celý kolektiv ordinace je velmi vstřícný a příjemný.

Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty koloskopie

Jak udelat neprijemne veci prijemnejsi. Kez by vsechny ambulance fungovaly tak jako zde. Objednany pacient neceka. Sestricka vse vysvetli a pripravi. Ale hlavne pristup doktorky Koskove je lidsky a je videt ze pacient pro ni neznamena jen body od pojistovny.