Přijímám: dospělí

Každé úterý provádíme gastroskopii a koloskopii v anestezii (uspání). +5 Více

Komplexní gastroenterologické vyšetření • Od 500 Kč

Konzultace

Roční Intragastrický balon • Od 40 000 Kč

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Od 150 Kč

Vzdělání

2005 - promoce Jesseniova lékařská fakulta University Komenského v Martině
2010 - ...

• gastroenterologie

Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty komplexní gastroenterologické vyšetření

Paní doktorka Košková je ANDĚL! Naprostý profesionál, který tuhle práci dělá srdcem, s ohledem na pacienta, bere v potaz i samotný názor/postoj pacienta, nic nenutí a vždy se snaží dojít k nějakému společnému kompromisu,aby byla lečba co nejlepší. Trpím Crohnovou nemocí a za ty roky musím říct, že lekařů, jako je tady paní doktorka, bohužel, moc není - takže sama osobně vnímám, jako velké štěstí, že jsem v rukou paní doktorky Koškové. Vše vysvětluje, je trpělivá, pečlivá (vždy na Vás má dost času osobně, tak i v ostatní komunikaci) a i když zrovna v tomto oboru nejde vždy o přijemné věci/vyšetření - tady vše zvládnete levou zadní, protože krom sebe má p.dr v ordinaci úžasný tým sestřiček a paní doktorku z aro. Takže doporučuji všemi deseti a DĚKUJI!

Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty Jiný

Dobrý den. Jsem již delší dobu pacientkou paní doktorky Koškové a při každé návštěvě i vyšetření oceňuji její lidský přístup i profesionalitu. Rovněž děkuji celému zdravotnímu personálu. Tímto jim chci poděkovat a vyjádřit svou vděčnost. Jaroslava Dlouhá.

Výborná paní doktorka, člověk na pravém místě s dobrým srdcem. Vše vysvětlí, zodpoví, je velice příjemná i celý její kolektiv sestřiček. Vyšetření v ordinaci proběhne vždy velice kvalitně a bez problémů. Naprostá spokojenost a důvěra. Doporučuji.

Paní dokrorka i celý její tým je naprosto skvělý! Vřelý přístup a výborná komunikace zbaví veškerého strachu. Jsem velice rád, že existuje někdo s takovým přístupem a mohu jen a jen doporučit.

Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty Každé úterý provádíme gastroskopii a koloskopii v anestezii (uspání).

U paní doktorky jsem absolvovala kolonoskopii ze které jsme měla velký strach. Jak paní doktorka tak sestřičky byly naprosto úžasné, empaticke, vše mi vysvětlili, pomohly. Doporučuji všemi 10!

Vyšetření jsem se bála, ale paní doktorka i sestřičky byly tak úžasné! Děkuji. Takto by to mělo vypadat podle mě u každého lékaře. Komunikace i průběh vyšetření na jedničku. Takových ordinací je málo

Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty Jiný

v ordinaci paní doktorky Koškové jsem se na základě recenzí objednala na koloskopii. Mohu říci, že s tak příjemnými sestřičkami a skvělou paní doktorkou jsem se snad ještě nesetkala.
Vyšetření v této ordinaci mohu jen doporučit. Proběhlo pouze v lokálním znecitlivění a kromě tlaku na břicho, a to i když mi byly odebírány vzorky, se vyšetření dalo vydržet. Celou dobu sestřička i paní doktorka se mnou komunikovali a postarali se o mě i po zákroku. Dokonce mi nabídli pohárek vody. Takže - kdo se bojíte tohoto vyšetření, objednejte se k paní doktorce Koškové.

tento týden jsem podstoupil v této ordinaci kolonoskopii, perfektní komunikace v přípravné fázi na vyšetření, perfektní přístup při vyšetření, absolutně bezbolestné, ani jsem nevyužil všech možných oblbováků, dostal jsem jen úplné minimum, příště bych do toho šel i bez léků, není se čeho bát, za mě nejhorší na celém vyšetření je pití přípravných roztoků den předem, konečné vyšetření je procházka růžovým sadem.

Paní doktorka Košková a celý tým v této ordinaci jsou naprostí profesionálové s příjemným lidským přístupem k pacientům, mohu jen doporučit! Obavy a nervozita před vyšetřením naprosto zbytečné, vše se dá bez problému zvládnout.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty analgosedace

Na ambulanci byla velmi příjemná atmosféra, vstřícné chování personálu se zájmem o pacienta. Dr.Košková i Dr.Dzurňáková vše srozumitelně vysvětlili.
Dobře odvedena práce na vysoké profes.úrovni.