Radka Košková, gastroenterolog Ostrava

MUDr.
Radka Košková verifiedCreated with Sketch.

Gastroenterolog přijímá nové pacienty

22 objednaných návštěv během 30 dní

Adres

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, + 4 Více
602 11.....
596 11.....

Gastroskopie (od 1 000 kč)

Kolonoskopie (od 1 500 kč)

Roční intragastrický balon (od 40 000 kč) + 9 Více

Sonografie břicha - bez žádanky (od 500 kč)

Sonografie břicha - přednostní vyšetření (od 400 kč)

Analgosedace (od 150 kč)

MUDr. Radka Košková Vzdělání 2005 - promoce Jesseniova lékařská fakulta University Komenského v Martině 2010 - atestace v oboru gastroenterol...

• bolesti břicha
  • onemocnění žaludku
  • infekce Helicobacterem pylori

Znalost jazyků

Angličtina

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty Kontrola.

Skvělá lékařka, s osobním přístupem pro pacienta, příjemné vystupování, vše vysvětlí, poradí, uklidní. Již od prvního návštěvy a u každé kontroly. Takových skvělých lékařů by mělo být víc.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty Zdravotní problémy dcery

Velmi milý a profesionální přístup sestřičky i paní doktorky , jsem nadmíru spokojená (( a po zkušenostech z jiných zařízení mile překvapena )

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty Kolonoskopie, gastroskopie

Dobrý den, dnes 22.11.2018 jsem v 17.00 zvládla obě vyšetření najednou ve vaší ordinaci.
A musím s obdivem přiznat, že jsem byla "paf".../ikdyž jsem šla se zpožděním a obavami/.......v jejich péči jsem byla jako v "bavlnce".
Celý tým byl prostě skvělý.......včetně psychické podpory..:-):-):-)
Opravdu Vám moc děkuji...i moje děti, které jsou šťastné,že jsem zdravááááá.-).-).-)
Přeji Vám mnoho úspěchů ve Vaší práci.-).-).-)
A buďte prosím "take fajne holky"....pořááád...
Zdraví
Salamonová Lucie

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Moc děkuji paní doktorce za lidský a profesionální přístup. Všem doporučuji. Velmi pěkné prostředí, milé úsměvy na tvářích všech pracovníků.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty kolonoskopie a gastroskopie

Z vyšetření jsem měla obrovský strach,ale celý tým počínaje sestřičkami a pan doktor Kraus byli milí, usměvaví a proto vyšetření proběhlo k mé velké spokojenosti. Všem moc děkuji. Killingerova

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty zdravotní problém

velice milé a ochotné sestřičky, které se mi ihned představily čímž mě dostaly do šoku-na takovéto jednání nejsem zatim v našem zdravotnictvi zvyklá. Paní doktorka také milá, udělala vše abych měla klid na duši. Krásně a vkusně zařízena ordinace působí uklidňujícím dojmem. Děkuji celému osazenstvu ordinace Mudr.Radky Koškové

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty Kontrolní vyšetření

Byl jsem velice mile překvapen a potěšen nadstandardně příjemným jednáním zdravotnického kolektivu doktor-sestra, od začátku do konce. Vše se mnou konzultovali a pod mým dohledem (sledoval jsem na monitoru) pečlivě mé tělo kontrolovali a zároveň vše vysvětlovali. Odcházel jsem spokojen, což u mně zvykem nebývá.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Maximální spokojenost, doufám, že po histologii budu také spokojen. Děkuji za profesionální a přitom lidský přístup.

Š

..i když jsem se vyšetření obávala,proběhlo vše bez problémů.Paní doktorka velice příjemná,vyšetření šetrné, probrala muj problém a poradila...Musím ale pochválit sestřičku Moniku Vitkovou. Vyzařovala z ní taková laskavos a empatie ,že se člověk přestane vyšetření obávat.Byla jsem moc spokojena .Šebkova L.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty Žaludeční potíže

Vynikající velmi dobrý přístup, dlouho jsem neměl u lékaře tak příjemný pocit, všem doporučuji Miroslav Štrichel.

Kolonoskopie

od 1 500 kč

Gastroskopie

od 1 000 kč

Sonografie břicha - bez žádanky

Analgosedace

od 150 kč

od 150 kč

Jednorázové šortky na koloskopické vyšetření

od 50 kč

od 50 kč

Komplexní gastroenterologické vyšetření

od 500 kč

Každé úterý provádíme gastroskopii a koloskopii v anestezii (uspání).

Konzultace

Roční intragastrický balon

od 40 000 kč

od 40 000 kč

Sonografie břicha - přednostní vyšetření

od 400 kč

od 400 kč

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Celý tým byl prostě skvělý.......včetně psychické podpory..:-):-):-)
Přeji Vám mnoho úspěchů ve Vaší práci.-).-).-)
A buďte prosím "take fajne holky"....pořááád...
Zdraví
Salamonová Lucie