MUDr.

verifiedCreated with Sketch.

Gastroenterolog přijímá nové pacienty

72 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor 15 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

MUDr. Radka Košková Vzdělání 2005 - promoce Jesseniova lékařská fakulta University Komenského v Martině 2010 - atestace v oboru gastroenterologie, licence k provádění gastroskopie,… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • MUDr. Radka Košková, s.r.o

Švédská 109/45, Slezská Ostrava
    712 00 Ostrava, moravskoslezský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Všeobecná zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Hotovost Více
    V této ordinaci přijímám:
    dospělí

Služby

Gastroskopie od 1 000 kč
    Roční intragastrický balon od 40 000 kč
    Sonografie břicha - přednostní vyšetření od 400 kč
    Jednorázové šortky na koloskopické vyšetření od 50 kč
    Každé úterý provádíme gastroskopii a koloskopii v anestezii (uspání).
    Kolonoskopie od 1 500 kč
    Sonografie břicha - bez žádanky od 500 kč
    Analgosedace od 150 kč
    Komplexní gastroenterologické vyšetření od 500 kč
    Konzultace

Hodnocení pacientů

• M
    Umístění: MUDr. Radka Košková, s.r.oSlužby: Žaludeční potíže

Vynikající velmi dobrý přístup, dlouho jsem neměl u lékaře tak příjemný pocit, všem doporučuji Miroslav Štrichel.

• G
    Umístění: MUDr. Radka Košková, s.r.o

Příjemné prostředí, sehraný koletiv zdravotníků. Důkaz o tom, že i ne zrovna příjemné vyšetření se dá příjemně prožít.

• P
    Umístění: MUDr. Radka Košková, s.r.oSlužby: Kontrola

Chodím tam už 2 roky velice hodně mi p.doktorka pomohla jsem hodně spokojen s přístupem i jednáním kolektyvu jen chválím.

• K
    Umístění: MUDr. Radka Košková, s.r.oSlužby: kolonoskopie

Vřele doporučuji. Pristup úžasný. Měla jsem šílený strach z vyšetření,ale lidsky pristup ho odboural. Naprosta spokojenost a vsem doporučuji.

• P
    Umístění: MUDr. Radka Košková, s.r.oSlužby: Kolonoskopie a gastro vyšetření

Oceňuji profesionální přístup lékaře a sestřiček. Byl velmi ohleduplný, milý a velmi empatický. Díky tomu jsem absolvovala vyšetření s minimalizací obav, prostředí bylo velmi příjemné a vystupování lékaře i personálu profesionální a zároveň nechyběl úsměv na tváři!!

• O
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Perfektni pristup pani doktorky a vubec celeho personalu me zbavil obav z vystreni, ktere ksem zde podstoupil.Za me skvely pristup!!! Dekuji!

• R
    Umístění: MUDr. Radka Košková, s.r.oSlužby: gastroskopie / kolonoskopie

Byl jsem na kolonoskopii u paní MUDr. Radky Koškové. Všechny úkony které začínala provádět mi sdělila a počáteční obava ze zákroku pominula. Velice citlivý přístup velká spokojenost velmi doporučuji tento tým. S díky Rudolf Šula.

• L
    Umístění: MUDr. Radka Košková, s.r.o

Podstoupila jsem vyšetření v ordinaci paní dr.Koškové, musím říci že jsem se hodně bála, ale díky skvělému, profesionálnímu a milému personálu ze mě strach rychle opadl.Opravdu lepší zdravotnický personál jsem nikde nepotkala!

• B
    Umístění: MUDr. Radka Košková, s.r.o

velmi oceňuji nejen profesionální přístup paní doktorky,ale i její lidský přístup k pacientům.takové byť zdánlivé ,,maličkosti,,které v jiných ordinacích neuvidím,např.když Vás vezme později,než na plánovanou dobu,omluví se a vysvětlí důvod,na cokoliv, ohledně potíží se můžu zeptat a nikdy nedá najevo,že ji pacient zdržuje ap.
    mohu jen doporučit

• M
    Umístění: MUDr. Radka Košková, s.r.oSlužby: konzultace

Jsem velmi ráda, že jsem pro maminku našla ordinaci, kde pacient je pro paní doktorku a sestřičky také "člověk" se svými starostmi a bolístky. Velmi příjemný personál, paní doktorka úžasná. Dovede vyslechnout, pomoci. Ještě jednou děkuji. Marcela Kirmanová

Zkušenosti a dovednosti

• MUDr. Radka Košková

Vzdělání

2005 - promoce Jesseniova lékařská fakulta University Komenského v Martině
    2010 - atestace v oboru gastroenterologie, licence k provádění gastroskopie, koloskopie, sonografie břicha, speciální endoskopické metody, diplom o celoživotním vzdělávání
    Dosavadní praxe

2005 - 2011 interní a gastroenterologické odd. MNO Fifejdy
    2011 - 2012 - interní odd.a vedení gastroenterologie Mariánské lázně
    2014 - 2015 soukromá gastroenterologická ambulance Dr. Bužgy
    2015 - jsem pro své pacienty otevřela vlastní soukromou gastroenterologickou ambulanci. Pro udržení kroku s moderní medicínou a postupy, pracuji na částečný úvazek na endoskopii v MNO Fifejdy.

• gastroenterologie

Znalost jazyků