Radka Košková, gastroenterolog Ostrava

26 objednaných návštěv během 30 dní

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, + 4 Více
602 11.....
596 11.....

Analgosedace • od 150 kč

Gastroskopie • od 1 000 kč

Gastroskopie +9 Více

Jednorázové šortky na koloskopické vyšetření • od 50 kč

Každé úterý provádíme gastroskopii a koloskopii v anestezii (uspání).

Kolonoskopie • od 1 500 kč

MUDr. Radka Košková Vzdělání 2005 - promoce Jesseniova lékařská fakulta University Komenského v Martině 2010 - atestace v oboru gastroenterol...

• bolesti břicha

Analgosedace

od 150 kč

od 150 kč

Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty

Jednorázové šortky na koloskopické vyšetření

od 50 kč

od 50 kč

Komplexní gastroenterologické vyšetření

Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty

Každé úterý provádíme gastroskopii a koloskopii v anestezii (uspání).

Konzultace

Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty kolonoskopie

moc milá lékařka i sestřičky ,měla jsem ze zákroku strach ale hned přešel.Doporučují paní doktorku a její sestřičky všem. Boží lidi děkují moc .Ještě jsem se s tak hodným personálem nesetkala.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty zaludecni vysetreni

Velice milý personál,vše vysvětlí bez ptaní,pan doktor nemluví potichu pod nosem jako jiní někteří doktoři a dává rady.Bezproblemove parkování.Cekaci doba není velká a čekárna není přeplněná až ven.Za mě žádný problém.

Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty Kontrola žaludku a střev

Lékařka velmi příjemná a vstřícná,vše nám podrobně vysvětlila,vyšetření bylo citlivé. I ostatní personál příjemný . Ordinaci vřele doporučujeme. Marečkovi

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty Klonoskopie

Bezbolestné vyšetření, mýty o vyšetření pro mě jsou tatam, přístup lékaře a sester na jedničku, pokud půjdu po nějaké době na opakované vyšetření, tak jedině do této ambulance, za mě čest a chvála ????, Všem doporučuji, pacientka Lenka

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty Prevence

Profesionální přístup paní doktorky i sestřičky, pohodová a klidná atmosféra, dojem "domácího prostředí", bezbolestné vyšetření.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty Vysetreni

Ordinace je velice pěkná na úrovni ale hlavně doktorky a personál je úžasný vyšetření castro i klonoskopie se zvládá skvěle díky sestře a doktorce super pristup

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty Konzultace pred operaci

Vse probehlo u pani doktorky jako vzdy v pohodovem duchu.
Obratem naplanovala potrebne predoperacni sono na expresni termin.
Vse podrobne vysvetlila a dohodli jsme se na dalsim postupu.
Velka spokojenost.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty kolonoskopie

Chtěla bych upřímně poděkovat p. doktorovi a sestřičkám za dnešní moje první kolonoskopické vyšetření v životě. Měla jsem velký strach, ale s pomocí injekce se sedativy, profesionálním, lidským a vřelým přístupem doktora a sestřiček jsem vše bez problémů zvládla. Ještě jednou děkuji, jste vážně skvělí a vřele doporučuji dalším pacientům.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty Gastroskopie

Milý přístup celého personálu, vše vysvětleno , odpadl pocit strachu , do ordinace dr. Koskove se určitě vrátím a doporucim svým známým.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty Sono bricha

Skvely pristup sesticky tak lekare,jednani profesionalu k pacientum,pri objednani necekate hodiny v cekarne

• bolesti břicha
  • onemocnění žaludku