MUDr.

Radka Košková

Gastroenterolog přijímá nové pacienty

55 názorů +přidat

Objednat se 13 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

MUDr. Radka Košková Vzdělání 2005 - promoce Jesseniova lékařská fakulta University Komenského v Martině 2010 - atestace v oboru gastroenterologie, licence k provádění gastroskopie,… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • MUDr. Radka Košková, s.r.o

Švédská 109/45, Slezská Ostrava
    712 00 Ostrava, moravskoslezský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Všeobecná zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Hotovost Více
    V této ordinaci přijímám:

Gastroskopie / kolonoskopie
    Kolonoskopie od 1 500 kč
    Sonografie břicha od 350 kč
    Jednorázové šortky na koloskopické vyšetření od 50 kč
    Každé úterý provádíme gastroskopii a koloskopii v anestezii (uspání).
    Konzultace

Hodnocení pacientů

• L
    Umístění: MUDr. Radka Košková, s.r.oSlužby: Gastroskopické vyšetření

Dnes jsem byla na gastro u paní doktorky Koškové a jsem velice mile překvapená jak také může tohle nepříjemné vyšetření vypadat.Už sestřičky jsou velice milé a takové empatické,že opravdu máte pocit, že Vám rozumí,že máte strach.A snaží se ze všech sil,aby jste se tam cítili co nejlépe.No a paní doktorka tak ta je naprosto úžasná,profesionální a velice lidská.Já jsem hrozný strašpytel a hysterka,ale paní doktorka zachovala naprostý klid a naopak mě uklidňovala a říkala že je všechno v pořádku,že se nemám čeho bát.Opravdu pro všechny co se bojí,věřte že lepšího gastroenterologa jen těžko najdete.Ještě jednou MOC děkuji.S pozdravem Lucie Černá

• K
    Umístění: MUDr. Radka Košková, s.r.oSlužby: kolonoskopie

Pani doktorka velmi prijemna,ochotna vřele doporučuji lidsky přistup a vše dobře zorganizovane i diky skvělym sestřičkam.Našla jsem pani doktorku podle recenzi a nelituji opravdu jsem se citila přijemne v teto ordinaci a ještě jednou děkuji.Krajčova

• L
    Umístění: MUDr. Radka Košková, s.r.oSlužby: gastroskopie

V ordinaci jsem se setkala s příjemným přístupem personálu i lékaře. V\šetřena jsem byla v objednací době, bez čekání.

• K
    Umístění: MUDr. Radka Košková, s.r.oSlužby: konzultace

Pani doktorka je milá, hodná, laskavá, slušná, vše srozumitelně vysvětlí. Sestřička je ochotná jak po telefonu, tak při osobním setkání. Doporučuji.

• J
    Umístění: MUDr. Radka Košková, s.r.oSlužby: koloskopie

Chci vyjádřit velkou spokojenost jak se způsobem organizace (objednání, poučení před vyšetřením, zajištění receptu ), tak s vlastním vyšetřením. O všem jsem byl dobře informován, jednání se mnou bylo velmi ohleduplné a šetrné. Velká spokojenost a ještě jednou poděkování paní doktorce i asistující sestře.

Radka Košková2018-04-19

Děkujeme a velmi si kladného ohodnocení vážíme. Radka Košková s týmem

• H
    Umístění: MUDr. Radka Košková, s.r.o

Paní doktorka a sestřičky jsou výborné... Můj strach z vyšetření se změnil na pěkný pocít že bude vše v pořádku. Chválím na jedničku.

Radka Košková2018-04-19

Dobrý den, moc Vám děkujeme, Vy, naši pacienti jste moc šikovní a proto nám to tak hezky jde. Radka Košková

• D
    Umístění: MUDr. Radka Košková, s.r.oSlužby: gastroenterologická konzultace

Výborná lékařka, přístup k pacientům až neskutečný.Je milá vstřícná a pořád usměvavá a takové jsou i sestřičky.

Radka Košková2018-04-19

Dobrý den, moc děkujeme, jsme rádi, že se jste byla spokojená.Radka Košková

• R
    Umístění: MUDr. Radka Košková, s.r.oSlužby: Gastroskopicke vyšetření.

Vše absolutně bez problémů a s prvotřídním přístupem. Mohu jedině vřele doporučit. Ať vám to bez problémů a v pořádku funguje. Díky moc.

Dobrý den, děkujeme za hezké hodnocení. Radka Košková a tým

• I
    Umístění: MUDr. Radka Košková, s.r.oSlužby: gastroskopie / kolonoskopie

Byla jsem velice překvapená.Vyšetření bylo na velice profesionální urovni od začátku co jsem se objednala,až do konce vyšetření.Personal velice ochotný,hodný a komunikativní.Tohle vyšetření v podání těchto zdravotníku není vubec bolestivé.

Radka Košková2018-03-08

Dobrý den, těší nás, že jsou pacienti s naší péčí spokojení . Radka Košková a celý tým

• G
    Umístění: MUDr. Radka Košková, s.r.oSlužby: kolonoskopie

Možnost objednání on-line prostřednictvím portálu ZnamyLekar, další možná e-mailová komunikace pacienta s lékařem a se zdravotnickým personálem, provedení bezbolestného vyšetření po aplikaci anestetika a jeho profesionální organizace je pro pacienta velkým přínosem a přispívá ke krátkodobému zlepšení zhoršeného psychického stavu s jeho těžkými diagnózami.
    Velmi děkuji celému lékařskému týmu i zdravotnickému personálu.
    Bc Soňa Grillová, nar. 18. 8. 1973

Radka Košková2018-03-08

Vážená paní Grillová, moc jste nás svým hodnocením potěšila a doufáme,že i v budoucnosti budete stále stejně spokojená.Radka Košková

Zkušenosti a dovednosti

• MUDr. Radka Košková

Vzdělání

2005 - promoce Jesseniova lékařská fakulta University Komenského v Martině
    2010 - atestace v oboru gastroenterologie, licence k provádění gastroskopie, koloskopie, sonografie břicha, speciální endoskopické metody, diplom o celoživotním vzdělávání
    Dosavadní praxe

2005 - 2011 interní a gastroenterologické odd. MNO Fifejdy