MUDr.

Radka Košková

Gastroenterolog Combined ShapeCreated with Sketch. přijímá nové pacienty

Calendar-iconCreated with Sketch. Objednat se 27 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

MUDr. Radka Košková

Vzdělání

2005 - promoce Jesseniova lékařská fakulta University Komenského v Martině
2010 - atestace v oboru gastroenterologie,…

Objednat se

info-iconCreated with Sketch. Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • MUDr. Radka Košková, s.r.o Combined ShapeCreated with Sketch.

Švédská 109/45, Slezská Ostrava
    712 00 Ostrava, moravskoslezský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Hotovost Více
    V této ordinaci přijímám:

Gastroskopie / kolonoskopie
    Kolonoskopie od 1 500 kč
    Sonografie břicha od 350 kč
    Jednorázové šortky na koloskopické vyšetření od 50 kč
    Každé úterý provádíme gastroskopii a koloskopii v anestezii (uspání).
    Konzultace

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• MUDr. Radka Košková

Vzdělání

2005 - promoce Jesseniova lékařská fakulta University Komenského v Martině
    2010 - atestace v oboru gastroenterologie, licence k provádění gastroskopie, koloskopie, sonografie břicha, speciální endoskopické metody, diplom o celoživotním vzdělávání
    Dosavadní praxe

Nemoci

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

Umístění: MUDr. Radka Košková, s.r.oSlužby: gastroskopie / kolonoskopie

Skvělý a profesionální přístup paní doktorky i přítomných zdravotních sester. Velice citlivé a komentované vyšetření. Pokud bude nějaké další vyšetření, půjdu úplně bez obav. Děkuji jim, jsou super. Pavlína

• Umístění: MUDr. Radka Košková, s.r.o

Vážená paní doktorko.
    Děkuji mnohokrát za Váš pečlivý, laskavý přístup, jemnost a profesionalitu u vyšetření. Na vyšetření gastro-fibro jsem byla poprvé a přestože jsem lékař / ale z jiného oboru/ jsem měla určité obavy ,jak tento výkon zvládnu.Díky Vám a neskutečně příjemným sestřičkách vše proběhlo hladce.
    Pokud bych měla někoho z blízkých či známých, kteří by potřebovali gastroenterologické vyšetření- doporučím jen Vás. A právem !
    Ještě jednou díky. MUDr. Matúšová A.

• Umístění: MUDr. Radka Košková, s.r.oSlužby: komplexní gastroenterologické vyšetření

V pondělí jsem absolvoval vyšetření gastro a kolonoskopie,tím bych chtěl poděkovat p.dr.Koškové i sestřičce za profesionální přístup a lidské jednání. "A spolu to zvládneme" je vystihující. Všem mohu p.dr.doporučit. Ještě jednou velký dík. Pavel Glumbík.

MUDr. Radka Košková2017-09-21

Pane Glumbíku, pozdravují Vás a děkuji. Radka Košková se sestřičkou

• Umístění: MUDr. Radka Košková, s.r.oSlužby: kolonoskopie

Po dnešní, již druhé, kolonoskopii v ordinaci paní doktorky Koškové, musím vzdát hold a dát oba palce nahoru za velmi profesionální a lidský přístup paní doktorky a sestřičky. Vyšetření jsem absolvoval naprosto v pohodě! Moc Vám děkuji!!!
    Václav Ploskonka

MUDr. Radka Košková2017-09-19

Pane Ploskonka, děkujeme, je to vždycky rovným dílem, tudíž pochvala i Vám, když pacient spolupracuje tak se nám se sestřičkama dobře pracuje a jsme spokojeni všichni, ale musím pochválit i ostatní, naštěstí máme spousty šikovných pacientů. Hezký den. Radka Košková a tým

• Umístění: MUDr. Radka Košková, s.r.oSlužby: gastroskopie / kolonoskopie

Vynikající přístup jak paní doktorky tak jejího personálu!!!!Milí příjemní ochotni. Velmi doporučuji!! '!!Děkuji za dnešní perfektně provedenou kolonoskopii!!!!!! ????
    14.9 2017. Schmutzová Kamila

• R
    Umístění: MUDr. Radka Košková, s.r.oSlužby: konzultace

Milý, povzbuzující přístup od lékařky i sestry. Po konzultaci jsem objednaná k vyšetření dle smluveného postupu.

Děkujeme za pozitivní hodnocení. Radka Košková

Umístění: MUDr. Radka Košková, s.r.oSlužby: gastroskopie / kolonoskopie

Velice a velice spokojeny nadherne prostredi velmi mile sestricky a pani doktorka velmi prijemna.s navstevou u vas klidne 10 hvezdicek

Dobrý den, děkujeme za velmi milé ohodnocení. Radka Košková

• Umístění: MUDr. Radka Košková, s.r.o

U paní doktorky jsem byla na sono a gastroskopii před pár dny, po přečtení zdejších recenzí a jsem ráda, že jsem nešla jinam. Paní doktorka má skvělý lidský přístup, průběh vyšetření i jeho výsledky srozumitelně vysvětlí a snaží se člověku maximálně pomoct. Také sestřička je úžasná, empatická a dohromady s paní doktorkou jsou skvělý tým! Určitě můžou být příkladem pro ostatní zdravotnická zařízení. Jsem moc spokojená a děkuji! :)

MUDr. Radka Košková2017-09-12

Dobrý den, velmi nás potěšilo Vaše hodnocení, děkujeme! Tým naší ordinace

• Umístění: MUDr. Radka Košková, s.r.oSlužby: gastroskopie / kolonoskopie

Příjemné prostředí a laskavý personál, který tvoří sehraný tým. Velmi děkuji za bezproblémový průběh vyšetření, opravdu jsme to společně zvládli, v této ordinaci se není čeho bát.

MUDr. Radka Košková2017-09-12

Dobrý den, děkujeme! Jsme pottěšeny, že se u nás nebojíte! Radka Košková a sestřičky

Umístění: MUDr. Radka Košková, s.r.oSlužby: gastroenterologická konzultace

Dnes jsem byla na odběrech a sonu. Paní doktorka a sestřičky jsou moc příjemné a milé, děkuji. Lenka

Dobrý den, děkujeme za hezké hodnocení. Radka Košková a tým