Radka Košková, gastroenterolog Ostrava

22 objednaných návštěv během 30 dní

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, + 4 Více
602 11.....
596 11.....

Gastroskopie • od 1 000 kč

Kolonoskopie • od 1 500 kč

Roční Intragastrický balon • od 40 000 kč +9 Více

Sonografie břicha - bez žádanky • od 500 kč

Sonografie břicha - přednostní vyšetření • od 400 kč

Analgosedace • od 150 kč

MUDr. Radka Košková Vzdělání 2005 - promoce Jesseniova lékařská fakulta University Komenského v Martině 2010 - atestace v oboru gastroenterol...

• bolesti břicha
  • onemocnění žaludku
  • infekce Helicobacterem pylori

Znalost jazyků

Angličtina

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty Gastroskopie

Milý přístup celého personálu, vše vysvětleno , odpadl pocit strachu , do ordinace dr. Koskove se určitě vrátím a doporucim svým známým.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty Sono bricha

Skvely pristup sesticky tak lekare,jednani profesionalu k pacientum,pri objednani necekate hodiny v cekarne

Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty Vysetreni - koloskopie, gastroskopie

Profesionální a vstřícný tým. Všem doporučuji. I když jsem měl z vyšetření obavy, vše dopadlo nanejvýš v pořádku. Vše bylo vysvětleno. Netřeba mít strach.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty kolonoskopie

Byla jsem maximálně spokojená, paní doktorka a personál velice příjemní a ochotní. Moc doporučuji

Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty Bolesti břicha

Dobrý večer,byla jsem moc spokojená velice příjemné sestřičky i pan doktor .Z vyšetření jsem měla obavy ale hodně mě podpořili nakonec jsem to zvládla . Ordinaci paní doktorky velice doporučuji .

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty Colonoskopie

Profesionální a lidský přístup MUDr. Koškové , zdravotní sestry a sanitářky. Ambulanci mohu vřele doporučit . Děkuji

Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty kontrola

Vše naprosto perfektní ,jako vždy.
Všem vřele doporučuji.Pěkné prostředí,naprosto profesionalně lidský přístup

Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty gastrostomie

Chci v první řadě poděkovat za profesionální přístup. Všichni se chovali velice slušně a celé vyšetření mělo spád. Dostal jsem veškeré informace, které jsem potřeboval. Prostředí super. Jen tak dál

Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty

Velice příjemná konzultace s paní MUDr. Koškovou, taktéž s celým týmem Gastroenterologické ambulance. Obrovská spokojenost!

Gastroskopie

Analgosedace

od 150 kč

od 150 kč

Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty

Jednorázové šortky na koloskopické vyšetření

od 50 kč

od 50 kč

Komplexní gastroenterologické vyšetření

Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty

Každé úterý provádíme gastroskopii a koloskopii v anestezii (uspání).

Konzultace

Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty kontrola

Vše naprosto perfektní ,jako vždy.
Všem vřele doporučuji.Pěkné prostředí,naprosto profesionalně lidský přístup

Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty gastrostomie