MUDr.

verifiedCreated with Sketch.

Gastroenterolog přijímá nové pacienty

62 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor 18 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

MUDr. Radka Košková Vzdělání 2005 - promoce Jesseniova lékařská fakulta University Komenského v Martině 2010 - atestace v oboru gastroenterologie, licence k provádění gastroskopie,… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • MUDr. Radka Košková, s.r.o

Švédská 109/45, Slezská Ostrava
    712 00 Ostrava, moravskoslezský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Všeobecná zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Hotovost Více
    V této ordinaci přijímám:

Gastroskopie / kolonoskopie
    Kolonoskopie od 1 500 kč
    Sonografie břicha od 350 kč
    Jednorázové šortky na koloskopické vyšetření od 50 kč
    Každé úterý provádíme gastroskopii a koloskopii v anestezii (uspání).
    Konzultace

Hodnocení pacientů

• K
    Umístění: MUDr. Radka Košková, s.r.oSlužby: Vstupní prohlídka

Léčím se s rexluxem jícnu a z důvodu změny bydliště jsem hledala nového lékaře. Paní doktorku jsem si vybrala na základě recenzí. Pp první návštěvě nemohu objektivně hodnotit, ale paní doktorka byla velmi příjemná a empatická. Věnovala se mi maximálně a na místě provedla dostupná vyšetření.

• Umístění: MUDr. Radka Košková, s.r.oSlužby: Gastroskopické vyšetření - vředy na žaludku

Byla jsem velice spokojená s přístupem celého kolektivu. Velmi příjemné prostředí a paní doktorka byla vstřícná, ochotná a profesionální, což se v dnešní době jen tak nevidí. Děkuji, s pozdravem Yvetta Šrámková

• J
    Umístění: MUDr. Radka Košková, s.r.o

Dnes jsem absolvovala kolonoskopické vyšetření v ordinaci paní doktorky Koškové. Vyšetření (v anestezi) proběhlo v pohodě, rychle a bezbolestně.
    Moc děkuji oběma lékařkám (MUDr. Koškové a anestezioložce Mudr. Dzurňákové) i milým sestřičkám za profesionální, vstřícný a citlivý přístup. Vytvářejí pacientům pohodovou a uklidňující atmosféru. Všem pacientům toto pracoviště plně doporučuji.
    J. Andrýsková

• M
    Umístění: MUDr. Radka Košková, s.r.oSlužby: Potíže s trávením

Fantastický přístup paní doktorky k mé osobě - pacientovi. Detailní seznámení s průběhem dalšího lékařského postupu - vyšetření a následné léčby. Děkuji...

• A
    Umístění: MUDr. Radka Košková, s.r.oSlužby: gastroskopie / kolonoskopie

4.6. jsem podstoupila vyšetření -kolonoskopii. Tuto ambulanci jsem si vybrala podle recenzí na internetu. Vyšetření jsem se bála, ale vše proběhlo s citlivým přístupem. Tak příjemnou paní doktorku i sestřičky jsem bohužel ještě nepotkala. Všem vřele doporučuji. Moc děkuji.

• V
    Umístění: MUDr. Radka Košková, s.r.o

Nejhodnejsi a nejpříjemnější zdravotnický personál s jakým jsem se kdy setkala.. Velice citlivý přístup. Opravdu lidé na správném místě.

• D
    Umístění: MUDr. Radka Košková, s.r.oSlužby: pravidelná kontrola

Nejhodnější paní doktorka i sestřičky, jaké jsem kdy poznala. Kéž kdyby bylo takových lékařů více! Vřele všem doporučuji.

• L
    Umístění: MUDr. Radka Košková, s.r.oSlužby: Gastroskopické vyšetření

Dnes jsem byla na gastro u paní doktorky Koškové a jsem velice mile překvapená jak také může tohle nepříjemné vyšetření vypadat.Už sestřičky jsou velice milé a takové empatické,že opravdu máte pocit, že Vám rozumí,že máte strach.A snaží se ze všech sil,aby jste se tam cítili co nejlépe.No a paní doktorka tak ta je naprosto úžasná,profesionální a velice lidská.Já jsem hrozný strašpytel a hysterka,ale paní doktorka zachovala naprostý klid a naopak mě uklidňovala a říkala že je všechno v pořádku,že se nemám čeho bát.Opravdu pro všechny co se bojí,věřte že lepšího gastroenterologa jen těžko najdete.Ještě jednou MOC děkuji.S pozdravem Lucie Černá

• K
    Umístění: MUDr. Radka Košková, s.r.oSlužby: kolonoskopie

Pani doktorka velmi prijemna,ochotna vřele doporučuji lidsky přistup a vše dobře zorganizovane i diky skvělym sestřičkam.Našla jsem pani doktorku podle recenzi a nelituji opravdu jsem se citila přijemne v teto ordinaci a ještě jednou děkuji.Krajčova

• L
    Umístění: MUDr. Radka Košková, s.r.oSlužby: gastroskopie

V ordinaci jsem se setkala s příjemným přístupem personálu i lékaře. V\šetřena jsem byla v objednací době, bez čekání.

Zkušenosti a dovednosti

• MUDr. Radka Košková

Vzdělání

2005 - promoce Jesseniova lékařská fakulta University Komenského v Martině
    2010 - atestace v oboru gastroenterologie, licence k provádění gastroskopie, koloskopie, sonografie břicha, speciální endoskopické metody, diplom o celoživotním vzdělávání
    Dosavadní praxe

2005 - 2011 interní a gastroenterologické odd. MNO Fifejdy
    2011 - 2012 - interní odd.a vedení gastroenterologie Mariánské lázně
    2014 - 2015 soukromá gastroenterologická ambulance Dr. Bužgy
    2015 - jsem pro své pacienty otevřela vlastní soukromou gastroenterologickou ambulanci. Pro udržení kroku s moderní medicínou a postupy, pracuji na částečný úvazek na endoskopii v MNO Fifejdy.

• gastroenterologie

Znalost jazyků