Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, + 4 Více
602 11.....

• onemocnění žaludku
  • infekce Helicobacterem pylori

Znalost jazyků

Angličtina

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty gastroenterologická konzultace

Paní doktorka je velmi vstřícná, empaticka a ve svém oboru fundovana. Návštěvu paní doktorky rozhodně doporučuji.

Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty kolonoskopie

Moc milý personál, to se jen tak nevidí. Už při telefonické domluvě jsem byla velmi mile překvapená příjemnou a empatickou sestřičkou, to samé pak na místě. Doktorka i sestra uklidní, vše vysvětlí, jsou trpělivé a citlivé, jsem ráda, že jsem byla zrovna tady. Díky!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty zakrok

Velice dobrý přístup k pacientovi.Na všechny mé zvídavé otázky mi bylo dostatečně odpovězeno..Mohu jen doporučit.

Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty

Velice příjemná paní. Při návštěvě podá ruku, při odchodu podá ruku. Zajímá se o momentální zdravotní stav. Vysvětlí problematiku, navrhne řešení, vyslechne řešení pacienta a najdeme shodu. Nemůžu si stěžovat na nic. Pouze na čekací dobu v čekárně. Kdy je člověk objednán na určitou hodinu, ale jde na řadu o půl hodiny později. Dochvilnost je pro mne důležitá. Jinak co se týká personálu v ordinaci, jen pozitivní zkušenost. I sestřička je milá a ochotná. Ještě jsem tam neviděla v ordinaci nikoho se špatnou náladou. Pokud hledáte lékaře specialistu v tomto oboru, můžu jedině doporučit.

Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty Gasto vyšetření

MuDr. Košková patří k tomu nejlepšímu, co může region nabídnout. Velice oceňuji profesionální úroveň jak vyšetření, tak i zpětné informování pacientů.
Jsem ji vděčný i za rady týkající se problému k nemoci přidruženým k mé chorobě.
Sestry v ordinaci jsou příjemné, vstřícné a i vzhledem k tomuto jsem plně spokojen.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty gastroskopie

Velika spokojenost přijemny a vstřícný personal profesionalni pristup.Byla mi nabídnuta možnost vyšetření v anestezi.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty konzultace

Byla to má první návštěva v této ambulanci a můžu říct, že je paní doktorka moc příjemná. A nejen ona, i sestřičky.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty Vyšetření

Nepatří to mezi má oblíbená vyšetření. Musim ale vyzdvihnout kvality personálu a lidský přístup. Paní doktorka i sestry moc příjemné, vse vysvětlí tak aby to člověk pochopil. Ordinaci jsem opouštěl s úsměvem na rtu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty kolonoskopie

Vyšetření prováděla Mudr.Ďurovcová.I když jsem se kolonoskopie obávala,proběhlo to velice hladce.Pani doktorka i její kolegyně byly velice příjemné,hodné,všechno mi dostatečně vysvětlily.Prostředí také velice příjemné,přátelské.Doporučuji tuto ambulanci.Takový přístup se vidí málokde.????

Umístění: Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty

Musím říct, že jsem z tohoto vyšetření měla velké obavy. Byla jsem však velmi mile překvapená přístupem sestřiček i paní doktorky. Vyzařovala z nich taková laskavost a empatie ,že jsem se přestala vyšetření obávat. Nakonec jsem vyšetření zvládla i bez utlumení injekci :-). Toto zařízení mohu jen doporučit. Vše na 1* .Katka

Kolonoskopie

Analgosedace

od 150 kč

od 150 kč

Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty

Jednorázové šortky na koloskopické vyšetření

od 50 kč

od 50 kč

Komplexní gastroenterologické vyšetření

Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty

Každé úterý provádíme gastroskopii a koloskopii v anestezii (uspání).

Konzultace

Roční intragastrický balon