Radka Jandejsková, gynekolog Kolín

Radka Jandejsková

Gynekolog, Internista

Škodova 227, Kolín
Gynekologická ambulance

Jsem u paní doktorky již 16let a za tu dobu jsem velice spokojená. Měla jsem problémy v prvním těhotenství a paní doktorka pomohla a nyní mám krásné dvě děti. Upřímě je taky jen člověk, ale za mě jsem spokojená a neměnila bych. Čekání je unávné, ale k lékařům obecně patří, takže s tim se počítá. A sestřička, to opravdu je bez komentáře, znám i jiné fajn sestřičky, ale tohle je opravdu unikát skvělé ženské na správném místě.

K paní doktorce Jandejskové chodím již 11 let. Během studií jsem dočasně vystřídala několik různých gynekologů a o kvalitě těchto lékařů mluvila se ženami z různých koutů republiky. Paní doktorka dělá, na rozdíl od mnohých dalších, pravidelně sklíčko (1x za rok) a pravidelné prohlídky (2x za rok). Antikoncepci předepíše poté, co ji požádám, nebo se mě zeptá, zda ji předepsat chci. Sama mi ji nikdy nenutí a automaticky nepředepisuje a mám-li s ní nějaké problémy, pak vždy hledá alternativu. Řešila jsem s ní i možnost těhotenství a probrala se mnou, jaké kroky podniknout, aby bylo vše v pořádku - jaká vyšetření, jak dlouho předem vysadit HA apod. Co se bolestivosti týče, vyšetření je nepříjemné, ale totéž mohu říci o prohlídce u zubaře a rozhodně tam kvůli tomu nepřestanu chodit. A odbornost? Nejsem sice lékař, ale když mě při prohlídce něco bolí a není vše v pořádku, udělá paní doktorka ultrazvuk, vše popíše a ukáže na monitoru. Také udělá odběry. To mi nepřijde jako zanedbání péče, lajdáctví, nebo nezájem. A k chování mám jen toto - když se člověku k člověk chová hrubě, nebo vulgárně, tak může očekávat stejný přístup i z druhé strany. Nikdy jsem s ní v tomto ohledu neměla problém. A obě sestřičky, které jsem tam zažila byly naprosto vynikající.

K paní doktorce chodím už dvanáct let a za tu dobu si na ní nemůžu stěžovat. Před pár lety mi nedopadlo dobře vyšetření a poslala mě na vyšetření do Prahy kde se její výsledek potvrdil. Nic nezanedbala ba naopak jsem chodila na vyšetření častěji, ale nakonec jsem stejně musela podstoupit zákrok. Je pravda, že paní doktorka nepůsobí zrovna nejmileji, ale dá se sní hovořit a když něčemu nerozumíte tak Vám to bez problémů vysvětlí i co se týče antikoncepce. Těhotenství jsem měla komplikované a opět nic nezanedbala. Chovala se ke mě moc hezky a opět mi vše vysvětlovala a ujišťovala mě, že nemusím mít strach, že to spolu zvládnem. Sestra je opravdu anděl. Lepší ani neexistuje. :)

Na paní doktorku si nemůžu stěžovat ani v nejmenším,vždy když byl nějaký problém tak jsme ho vyřešily.A sestřička je taky fajn,ty dvě se skvěle doplňujou.

Paní doktorka je pečlivá a milá . Jsem naprosto spokojena .

V této ordinaci jsem vždy vyřešila svoje problémy. Vstřícná, milá, příjemná.

K paní doktorce chodím už spoustu let, vždy je milá a povídáme si a díky ní že nic nezanedbala jsem předčasně neporodila. Hned mě poslala do nemocnice a pak ikdyž nemusela si mě hlídala až do termínu porodu. Co vím tak těhotné předává do nemocnice kolek 35tt ale mě si tam opravdu nechala až do konce. a když jsem jí poprosila jestli mi kolem 20tt udělá utz aby bylo vidět pohlaví tak bez řečí ho udělala a vše mi ukázala a sice se fotka vůbec nepovedla ale nechala mi ji zadarmo.Když mám problém tak volám a ten den si mě většinou ještě vezme na vyšetření nebo doporučí volně prodejný lék. Já jsem s ní max spokojená a sestřička to je anděl.

S paní doktorkou jsem maxiálně spokojená,jsem u ní už 12 let a vždycky pomohla.Sestřička,to je bez komentáře...TA nejlepší!

Skvělá doktorka, skvělý přístup, maximálni ochota.

Doktroka i sestřička jsou ke mně vždy maximálně vstřícné, čekání není dlouhé a pokud je problém, nikdy ho neodkládají na jindy. Jako nastávající maminka jsem s péčí max. spokojená.