Radka Jandejsková, gynekolog Kolín

Gynekolog, Internista

Škodova 227, Kolín
Gynekologická ambulance

Umístění: Gynekologická ambulance

Přišla jsem k paní doktorce jako patnáctiletá, jelikož jsem měla problémy s periodou a je taky skoro jediná dětská gynekoložka v Kolíně(v té době), takže jsem očekávala "něžný" přístup.
Paradoxem je, že to mu bylo přesně naopak. Paní doktorka je hrubá, vysměje vás, když máte problém. Vždycky jsem ji nějak omluvila, protože sestřička je úžasná žena a celkově prostředí je příjemné.
Jenomže pak přišlo období větších obtíží. Měla jsem těžký zánět močového měchýře. V nemocnici mi doporučili, ať ještě navštívím svou gynekoložku. Paní Jandejsková si zprávu přečetla, byla otrávená a pak mnou přes bolest a přes celkovou staženost pochvy protlačila plastový nástavec, kterým se normálně vyšetřuje. Poté se mi motala hlava, klepala kolena a tři dny jsem krvácela.
To byl moment, kdy jsem pochopila, že takhle to dál nejde. Teď chodím jinam a dokonce jsem zjistila, že mi paní doktorka nedělala výtěry, jak měla.
Berte to i tak, že jsem paní doktorce nemusela být sympatická nebo cokoliv. Ale tohle je má zkušenost. Pokud máte někdo jinou, tak gratuluju.

Byla jsem k paní doktorce objednána na 11.hodinu. V určitou dobu jsem se dostavila. Mé překvapení bylo, když v čekárně sedělo dalších 7 žen. V klidu jsem počkala, až těch 7 žen paní doktorka vyšetří a už jsem měla jít na řadu já....V tu chvíli začala sestra ( dokonce i paní doktorka ) postupně vyvolávat pacientky , které přišly do čekárny až po mně. Když už volala 7. ženu a čekala jsem tam 1,10 hodiny a došlo mi, že tam nemám co dělat a odešla jsem domů.
Závěr je, že si najdu jinou ženskou lékařku, která si bude pacientek vážit a sestra bude znát internetový plánovač návštěv.
Dodatek: to samé se již několikrát stalo i mé dceři

Reakce na jistou paní Srbovou...K paní doktorce jsem chodila vždy včas...možná jsem tam byla častěji než je zdrávo, protože mě pořád trápil nějaký výtok apod., ale paní doktorka ho nikdy neuměla léčit natož vyléčit :-( Žádné pomluvy, jen čisto čistá pravda a velmi špatná zkušenost s paní doktorkou Jandejskovou. Nyní jsem spokojená u jiné paní gynekoložky.

Katastrofa,paní doktorka je absolutně neschopná......je hrozně surová,vždy mě od ní vyšetření bolí ještě 3 dny....NEDOPORUČUJI....!!!!!

V TÉTO ORDINACI JE BEZKONKURENČNÍ SETSŘIČKA,TA JE OPRAVDU ZLATÁ-MILÁ,HODNÁ,VSTŘÍCNÁ. ALE JAK TO NĚKDO MŮŽE NAPSAT O PANI DOKTORCE, TO VÁŽNĚ NECHÁPU, mě se to ještě nestalo. Nicméně její chování a styl komunikace je až druhotný. Co mně vadí je, že když volám s urgentním problémem, tak mě objedná nejdříve za měsíc (choďtě měsíc s pálením,výtokama,krvácením, nedej bože s nechtěným těhotenstvím..). Neustále narvaná čekárna,přesto pořád přijímá nové pacinetky,vždy tam čekám tak hodinu, samozřejmě řádně objednaná. Platí se zde za všechno,ale zase nikterak hornetní sumy. O schopnostech léčby pí. doktorky mám taky značné pochybnosti, tudíž když mám problém, řešim ho jinde, sem chodim jen proto,že to mám blízko. S téměř dvěmi desítkami mých kamarádek jsme se shodly na tom,že předepisuje antikoncepci,aniž bychom jsme si o ní říkaly a potřebovaly ji..Proč asi ?!? Zřejmě nějaké benefity. Čímž si mou důvěru opravdu nezískala. U nás na vesnici je gynekolog,který vážně nepozná ani cystu. Poroto Dr.Jandejsková alespoň o fous lepší. Těšim se až v okolí bude opravdu nějaký dobrý gynekolog, tohle je taková z nouze cnost..

Bohužel se musím přiklonit k negativním hodnocením. Sama jsem k paní doktorce chodila několik let s opakovanými problémy, přičemž jediná reakce byla, že je to normální a že mám užívat HA. Přestoupila jsem nakonec k jiné lékařce, která mě samozřejmě důkladně vyšetřila a zjistila, že se jednalo o cystu.
S paní doktorkou jsem nebyla spokojená od začátku, ale velmi jsem měla ráda paní sestřičku, která byla vždy tak milá, že jsem zapomněla, kde vlastně jsem.
Takže celkově bych paní doktorku nedoporučila. Kozderková

Milá paní/slečno "~"
Nechápu jak zde můžete kritizovat někoho, kdo zde podle Vás píše v anonymitě a ještě pod rouškou nepravd a lží(podle Vás člověk, který je nevyrovnaný a ještě k tomu bez odvahy si to s paní doktorkou vyřikat), když vy sama zde píšete anonymy a vy sama nejste schopná přenést přez srdce fakt, že prostě paní doktorka není tak dobrá, jak si zdaleka myslíte! JE TO SMĚŠNÉ!

Taktéž mám s paní doktorkou špatné zkušenosti - bezvýsledná opakující se léčba, jen samé krémy, které mě zbavily mých problému tak na týden??? A pak vše nanovo:-(Konečně jsem se odhodlala přejít jinam, její léčba mi nepomáhala, a ještě k tomu ani nebyla nijak zvlášť příjemná. Sestřička je naopak vstřícná a milá.

Také jsem od nepříjemné a arogantní doktorky Jandejskové utekla, moje problémy léčila jen velmi krátkodobě a zkoušela všechno možné, často bez výsledku. Přišlo mi, že ani neví, co dělá, navíc vyšetření bylo dosti bolestivé. U nového doktora jsem naprosto spokojená, je to pravý opak - v odbornosti i přístupu. Sestřička je opravdu velmi milá a hodná, ale bohužel jednání doktorky nezachrání!...

s paní doktorkou jsem velice nespokojená, je arogantní a namyšlená... ovšem sestřičku musím pochválit, svou práci odvádí "na jedničku", jak by řekla paní doktorka!