Gynekologická ambulance
Škodova 227, Kolín

Umístění: Gynekologická ambulance

Přišla jsem k paní doktorce jako patnáctiletá, jelikož jsem měla problémy s periodou a je taky skoro jediná dětská gynekoložka v Kolíně(v té době), takže jsem očekávala "něžný" přístup.
Paradoxem je, že to mu bylo přesně naopak. Paní doktorka je hrubá, vysměje vás, když máte problém. Vždycky jsem ji nějak omluvila, protože sestřička je úžasná žena a celkově prostředí je příjemné.
Jenomže pak přišlo období větších obtíží. Měla jsem těžký zánět močového měchýře. V nemocnici mi doporučili, ať ještě navštívím svou gynekoložku. Paní Jandejsková si zprávu přečetla, byla otrávená a pak mnou přes bolest a přes celkovou staženost pochvy protlačila plastový nástavec, kterým se normálně vyšetřuje. Poté se mi motala hlava, klepala kolena a tři dny jsem krvácela.
To byl moment, kdy jsem pochopila, že takhle to dál nejde. Teď chodím jinam a dokonce jsem zjistila, že mi paní doktorka nedělala výtěry, jak měla.
Berte to i tak, že jsem paní doktorce nemusela být sympatická nebo cokoliv. Ale tohle je má zkušenost. Pokud máte někdo jinou, tak gratuluju.

Jsem u paní doktorky již 16let a za tu dobu jsem velice spokojená. Měla jsem problémy v prvním těhotenství a paní doktorka pomohla a nyní mám krásné dvě děti. Upřímě je taky jen člověk, ale za mě jsem spokojená a neměnila bych. Čekání je unávné, ale k lékařům obecně patří, takže s tim se počítá. A sestřička, to opravdu je bez komentáře, znám i jiné fajn sestřičky, ale tohle je opravdu unikát skvělé ženské na správném místě.

Byla jsem k paní doktorce objednána na 11.hodinu. V určitou dobu jsem se dostavila. Mé překvapení bylo, když v čekárně sedělo dalších 7 žen. V klidu jsem počkala, až těch 7 žen paní doktorka vyšetří a už jsem měla jít na řadu já....V tu chvíli začala sestra ( dokonce i paní doktorka ) postupně vyvolávat pacientky , které přišly do čekárny až po mně. Když už volala 7. ženu a čekala jsem tam 1,10 hodiny a došlo mi, že tam nemám co dělat a odešla jsem domů.
Závěr je, že si najdu jinou ženskou lékařku, která si bude pacientek vážit a sestra bude znát internetový plánovač návštěv.
Dodatek: to samé se již několikrát stalo i mé dceři

K paní doktorce Jandejskové chodím již 11 let. Během studií jsem dočasně vystřídala několik různých gynekologů a o kvalitě těchto lékařů mluvila se ženami z různých koutů republiky. Paní doktorka dělá, na rozdíl od mnohých dalších, pravidelně sklíčko (1x za rok) a pravidelné prohlídky (2x za rok). Antikoncepci předepíše poté, co ji požádám, nebo se mě zeptá, zda ji předepsat chci. Sama mi ji nikdy nenutí a automaticky nepředepisuje a mám-li s ní nějaké problémy, pak vždy hledá alternativu. Řešila jsem s ní i možnost těhotenství a probrala se mnou, jaké kroky podniknout, aby bylo vše v pořádku - jaká vyšetření, jak dlouho předem vysadit HA apod. Co se bolestivosti týče, vyšetření je nepříjemné, ale totéž mohu říci o prohlídce u zubaře a rozhodně tam kvůli tomu nepřestanu chodit. A odbornost? Nejsem sice lékař, ale když mě při prohlídce něco bolí a není vše v pořádku, udělá paní doktorka ultrazvuk, vše popíše a ukáže na monitoru. Také udělá odběry. To mi nepřijde jako zanedbání péče, lajdáctví, nebo nezájem. A k chování mám jen toto - když se člověku k člověk chová hrubě, nebo vulgárně, tak může očekávat stejný přístup i z druhé strany. Nikdy jsem s ní v tomto ohledu neměla problém. A obě sestřičky, které jsem tam zažila byly naprosto vynikající.

K paní doktorce chodím už dvanáct let a za tu dobu si na ní nemůžu stěžovat. Před pár lety mi nedopadlo dobře vyšetření a poslala mě na vyšetření do Prahy kde se její výsledek potvrdil. Nic nezanedbala ba naopak jsem chodila na vyšetření častěji, ale nakonec jsem stejně musela podstoupit zákrok. Je pravda, že paní doktorka nepůsobí zrovna nejmileji, ale dá se sní hovořit a když něčemu nerozumíte tak Vám to bez problémů vysvětlí i co se týče antikoncepce. Těhotenství jsem měla komplikované a opět nic nezanedbala. Chovala se ke mě moc hezky a opět mi vše vysvětlovala a ujišťovala mě, že nemusím mít strach, že to spolu zvládnem. Sestra je opravdu anděl. Lepší ani neexistuje. :)

Mé zkušenosti jsou smíšené. Jako teenager jsem k p.doktorce dost nerada chodila. Obyčejné vyšetření bolelo, p.doktorka používala kovová zrcátka, která studila... brr! Předepisování antikoncepce bych si dnes taky představovala jinak - s ohledem na mé potřeby a individuality, ne automaticky a bez předchozího prodiskutování. Když jsem se hormonální antikoncepci rozhodla přesat brát, pár let mě v ordinaci neviděli. Přišla jsem až když jsme se s manželem rozhodli, že chceme miminko (žádný problém jsem neměla, jen jsem chtěla vědět, že jsem v pořádku). Rozdíl v přístupu k těhotným je veliký - to je nejen má zkušenost. P. doktorka milá, vstřícná .. paráda.
Na závěr musím pochválit sestřičku, tu by měli pozlatit, je to anděl. :-)

Na paní doktorku si nemůžu stěžovat ani v nejmenším,vždy když byl nějaký problém tak jsme ho vyřešily.A sestřička je taky fajn,ty dvě se skvěle doplňujou.

Paní doktorka je pečlivá a milá . Jsem naprosto spokojena .

V této ordinaci jsem vždy vyřešila svoje problémy. Vstřícná, milá, příjemná.

Reakce na jistou paní Srbovou...K paní doktorce jsem chodila vždy včas...možná jsem tam byla častěji než je zdrávo, protože mě pořád trápil nějaký výtok apod., ale paní doktorka ho nikdy neuměla léčit natož vyléčit :-( Žádné pomluvy, jen čisto čistá pravda a velmi špatná zkušenost s paní doktorkou Jandejskovou. Nyní jsem spokojená u jiné paní gynekoložky.