Veveří 39, Brno-střed , Brno
Centrum prenatální diagnostiky s.r.o.

Přijímám: dospělí
Dětská nemocnice Brno, Černopolní 9,
Ambulance dětské a dorostové gynekologie

Dětská nemocnice Brno, Černopolní 9,

Cena není uvedená

Ambulance dětské a dorostové gynekologie

Umístění: Ambulance dětské a dorostové gynekologie gynekologické vyšetření

Nejlepší doktorka jakou jsem kdy zažila. Dcerka 9 let měla výtok. Velice citlivý, milý, přátelský přístup k malé holčičce. Nepříjemné vyšetření pro dítě s hrůzou v očích dokázala proměnit v hru a dítě si získat na svou stranu a odbourat jeho strach. Dlouhá doba na objednání, ale vyplatí se počkat.

Umístění: Ambulance dětské a dorostové gynekologie Prevence

Velmi milá a sympatická lékařka. Vše dobře vysvětlí, usmívá se, pro dítě, které musí podstoupit vyšetření, je ideální. Vřele doporučuji.

Umístění: Centrum prenatální diagnostiky s.r.o. ultrazvuk plodu

Velmi mila a poctiva pani doktorka. Jsem rada, ze jsem byla na velkem ultrazvuku prave u ni. Na veveri byvaji spise otraveni a neprijemni, ale ona byla hrozne fajn. Vse ukazala a vysvetlila. A vysetreni delala s citem a peclive, zadne hrk hrk, jak jsem to na veveri zazila. Pani doktorku mohu jen doporucit!!! Takze pri objednavani si rovnou vyzadat ji!!!

Umístění: Centrum prenatální diagnostiky s.r.o.

Skvělá lékařka. Oceňuji poctivý přístup. Mimo i během těhotenství bere každé vyšetření vážně.
Jsem ráda, že jsem ji našla.

Neuvěřitelně lidský přístup, moc milá lékařka. Seznámí se všemi možnostmi, nic konkrétního však nenutí. Má i sympatickou sestřičku.

U paní doktorky Bartošové jsem byla s dcerou na vyšetření poprvé. Byla naprosto skvělá, laskavá a má opravdu lidský přístup k dětem i k dospělým. Jsem moc ráda, že moje dcera bude patřit právě k ní. Sestřička byla také velmi milá. Moc děkuji!

Nejlepší lékařka co jsem kdy mela, díky ni, jejím radám a přístupu mám krásného syna a jsem ji moooc vděčná.

Paní doktorka je moooc milá, hodná, ochotná, vstřícná, krásně vše vysvětlí - je to moje , dalo by se říct první gynekoložka , a mám tak dobrý pocit. Měla jsem nervy, když jsem tam měla jít, a lepší pocit si přát nemohu! Hned po první návštěvě jsem si paní doktorku moc oblíbila. Zatím patřím pod dětské , doufám že je i pro dospělé? Mohu ji jen doporučit!!!! Jsem nadšená..! :)

Skvělá lékařka!

Tak dámy a pánové (spíš dámy, než pánové), tohle je ona, nejlepší lékařka v mém životě :) Když jsem se dozvěděla, že moje oblíbená gynekoložka odchází a "přesunula" mne k "nějaké paní doktorce Bartošové", měla jsem hrůzu a sto chutí otočit to už po schodech vedoucích k ordinaci. Když jsem sedící a čekající v čekárně (na Vranovské ulici v Brně) s rukama klepajícíma se a nervama jak hrom uslyšela svoje jméno, pokoušely se o mne mdloby - mám tzv. nemoc bílých plášťů a hrozně dlouho mi trvá, než si zvyknu na určitou lékařku a utvořím si k ní důvěru - někdy se to ani nepovede vůbec... Za dveřmi mne čekalo malé, krátkovlasé, hubeňoučké, sympatické stvoření, které mne ihned dostalo svou bezprostředností a smyslem pro humor. Vyšetření trvalo místo dlouhých 10ti minut asi minutku, informovala mne o všem co dělá a poprvé v životě mne to ani trošku nebolelo. Bezvadně jsme si povykládaly a já se už teď těším na další návštěvu i když vím, že si zase budu dělat (tentokrát už opravdu zbytečné) nervy. Byla jsem u paní doktorky už 4x a pokaždé jsem si říkala, že to bylo snad ještě lepší než minule. Dokonce mne překvapilo, jakou má paní doktorka paměť, že si po roce pamatuje takové drobnosti, jako například, že jsem minule měla ty slušivé kalhotky :o) Smekám a všem, co mají podobný problém a strach jako já, doporučuji tuhle skvělou paní doktorku...!

• gynekologie a porodnictví
  • dětská gynekologie