Veveří 39, Brno-střed, Brno
Centrum prenatální diagnostiky s.r.o. (mapa)

Přijímám: dospělí
Dětská nemocnice Brno, Černopolní 9,
Ambulance dětské a dorostové gynekologie (mapa)

Bohužel nepatřím mezi většinu spokojených pacientek. Byla to moje první gynekoložka a z toho, co jsem pochytila, měla tehdy krátce po škole, tak už asi zlepšila komunikaci s pacienty. Avšak tehdy se ke mně, vyděšené holce na své první gynekologické prohlídce, chovala opravdu nevhodně. Měla sarkastické poznámky, jednala se mnou jako s úplným hlupákem a prohlídka byla opravdu bolestivá. Nemluvě o příšerných sestrách, které mi snad nestojí ani za komentář. Jen doufám, že už nepracují v oboru, kde musí jednat s lidmi. Od této doktorky jsem odcházela s nepříjemným pocitem a vracela se opravdu nerada. Byla jsem u ní snad čtyřikrát a z toho se snad jen jednou chovala celkem normálně, pak otěhotněla a já jsem změnila lékaře (chování jejího záskoku jsem už nevydržela), s kterým jsem nade vše spokojena, změnil můj názor na gynekology a utvrdil mě v tom, že muž gynekolog jedná s pacientkami citlivěji.

Dětská nemocnice Brno, Černopolní 9,

Cena není uvedená

Ambulance dětské a dorostové gynekologie

• gynekologie a porodnictví
  • dětská gynekologie