Centrum prenatální diagnostiky s.r.o.
Veveří 39, Brno-střed, Brno

Přijímám: dospělí

Ambulance dětské a dorostové gynekologie

Dětská nemocnice Brno, Černopolní 9,

Ambulance dětské a dorostové gynekologie

• gynekologie a porodnictví
  • dětská gynekologie

Umístění: Centrum prenatální diagnostiky s.r.o. Jiný

Paní doktorka sice změnila působiště, ale po její péči a odbornosti se mi velice stýskalo a proto jsem si ji vyhledala, abych mohla opět navštěvovat právě ji. Kromě přístupu, pro mě byla rozhodující odbornost a zkušenosti paní doktorky, které mi u jiných lékařů chyběly... Paní doktorka vždy myslí na vše

Umístění: Ambulance dětské a dorostové gynekologie Jiný

Paní doktorka Bartošová byla jedním slovem naprosto úžasná.Velice se mi líbil přístup k dceři 12 let,ke které se chovala velmi citlivě a přátelsky a téměř okamžitě odbourala veškerý stres z gyn.vyš.Vše vysvětlila,ukázala poradila...zkrátka lékařka ke které se bude každá pacientka ráda a bez obav vracet ....moc děkujeme

Umístění: Centrum prenatální diagnostiky s.r.o. Jiný

Bohužel nemohu doporučit a tato návštěva (září 2022) je mi dodnes líto. V půlce prvního těhotenství jsem chtěla změnit ošetřujícího gynekologa a paní doktorku jsem vybrala podle zdejších recenzí a i podle toho, že vyšetřuje i děti.

Doufala jsem tedy lékařku s empatickým přístupem, protože se po špatných zkušenostech u doktorů cítím často nesvá. Registrace od začátku probíhala ve spěchu (na řadu jsem přišla o 40 min později oproti objednání) a neustálém zpochybňování toho, jestli mě vůbec zaregistruje (prý je nekolegiální přebírat pacientky v průběhu těhotenství). Když jsem v nervozitě zaváhala nad některými údaji k vyplnění, sestra i lěkařka se jen navzájem utvrzovaly v tom, že mě prostě nevezmou. Potě mi paní doktorka rychle udělala ultrazvuk, aby mi hned zkraje sdělila, jestli vím, že mé dítě nemá nos a jestli bych šla ještě potrat (ve cca 22tt), že to totiž znamená že má downův syndrom. A když ne, že jí to budu muset někde podepsat, protože ona má doma rodinu a že se nenechá zažalovat. Takový přístup mě překvapil a rozplakal. Zaregistrovat mě nakonec opravdu odmítla, do zprávy napsala "drobná nosní kůstka" (což je myslím mnohem vhodnější formulace). Na screeningu, který jsem absolvovala jinde o týden později byla nosní kůstka úplně v pořádku.

Věřím, že pokud přijdete za paní doktorkou s nějakou patologií, tak je velmi schopná, ale zacházení, které se mi dostalo bylo přezíravé a neprofesionální.

Umístění: Centrum prenatální diagnostiky s.r.o. Jiný

Paní doktorka společně i se sestřičkou jsou velice milé, příjemné a profesionální. Skvělá komunikace. Vřele doporučuji, návštěva u nich byla bezproblémová a odcházela jsem s úsměvem!

Umístění: Ambulance dětské a dorostové gynekologie Jiný

Pani doktorka je velice prijemna a sympaticka. K detem se chova uzasne. Vse srozumitelne vysvetli a ukaze. Moc doporucuji.

Umístění: Centrum prenatální diagnostiky s.r.o. Jiný

Empatická, vždy v dobre náladě. Vždy všechno vysvětlila, nemusíte se stydět se na cokoliv zeptat. Opravdu super!

Umístění: Ambulance dětské a dorostové gynekologie gynekologické vyšetření

Nejlepší doktorka jakou jsem kdy zažila. Dcerka 9 let měla výtok. Velice citlivý, milý, přátelský přístup k malé holčičce. Nepříjemné vyšetření pro dítě s hrůzou v očích dokázala proměnit v hru a dítě si získat na svou stranu a odbourat jeho strach. Dlouhá doba na objednání, ale vyplatí se počkat.

Umístění: Ambulance dětské a dorostové gynekologie Prevence

Velmi milá a sympatická lékařka. Vše dobře vysvětlí, usmívá se, pro dítě, které musí podstoupit vyšetření, je ideální. Vřele doporučuji.

Umístění: Centrum prenatální diagnostiky s.r.o. ultrazvuk plodu

Velmi mila a poctiva pani doktorka. Jsem rada, ze jsem byla na velkem ultrazvuku prave u ni. Na veveri byvaji spise otraveni a neprijemni, ale ona byla hrozne fajn. Vse ukazala a vysvetlila. A vysetreni delala s citem a peclive, zadne hrk hrk, jak jsem to na veveri zazila. Pani doktorku mohu jen doporucit!!! Takze pri objednavani si rovnou vyzadat ji!!!

Umístění: Centrum prenatální diagnostiky s.r.o.

Skvělá lékařka. Oceňuji poctivý přístup. Mimo i během těhotenství bere každé vyšetření vážně.
Jsem ráda, že jsem ji našla.