28.října 100, Moravská Ostrava a Přívoz, Ostrava

Gastro-Med, s.r.o., gastro., interní

PACIENTY OBJEDNÁVÁME POUZE NA ZÁKLADĚ ŽÁDANKY OD PRAKTICKÉHO LÉKAŘE. NEPŘIJÍMÁME NOVÉ PACIENTY DO PORADNY A NA KONZULTACE, POUZE NA ENDOSKOPICKÉ (kolo...

• gastroenterologie
  • vnitřní lékařství - interna

Dekuji panu doktorovi i sestřičce za úžasný přístup při vyšetření ..Díky jejich vstricnemu přístupu ze me spadl veškerý strach z vyšetření a opravdu se nebylo čeho bát. Pan doktor je proste úžasný a společně se sympatickou sestřičku tvoří skvělý tým.Chtela bych vám touto cestou poděkovat, zbytečně jsem vyšetření ze strachu oddalovala. dekuji Melanie

MUDr. Radim Bužga

Děkujeme, že jste si pro své vyšetření vybrala naší ordinaci. Jsme rádi, že jste u nás byla spokojená. Pěkný den, MUDr. Radim Bužga

Po ročním trápení u jiného GE jsem si s novou žádankou přešel k p. Bužgovi. Příprava na koloskopii tkvěla ve vypití !JEDNÉ! třídecové dávky, tekutin a bylo hotovo. Žádné hladovění a den strávený na toaletě. Vyprázdnění jedno, ovšem nijak brutální (jak bývá u Fortransu). Až jsem měl strach, že střevo nebude čisté a dostanu "za ucho". Vše bylo OK. Vyšetření proběhlo v krátkodobé anestezii, tudíž spokojenost. Komunikace s lékařem je na osobní úrovni, popíše, vysvětlí, navrhne řešení. Problém zánětu a krve ve stolici mi byl vyřešen, dnes už docházím na pravidelné kontroly (krev, výtěry) a zatím je vše OK. Shrnutí: minulý GE mě trápil rok, cpal léky a výsledek nebyl žádný, až žalostný - roční krvácení do stolice moc psychice také nepřidá. U p. Dr. Bužgy po prvním zákroku a nasazení správné medikace je problém vyřešen a dnešní návštěvy jsou už pouze informačního charakteru. DOPORUČUJI a děkuji za pomoc!

MUDr. Radim Bužga

Děkujeme za Váš komentář, jsme rádi, že jste u nás byla spokojená. Pěkný den, MUDr. Radim Bužga

Dnes jsem byl u pana Mudr. Bužgy na kolonoskopii, pan doktor vše vysvětlí, veliký pohodář. Na začátku jsem si nechal aplikovat injekčně (do ruky) nějaký oblbovák, pak cítíte jenom slabé zatmění v mozku a je konec. Zákrok trvající 15 minut naprosto nevnímáte, žádné bolesti, nic. Paráda, lepší než zubař.

Tímto zároveň děkuji panu Mudr. Bužgovi za profesionální přístup.

S pozdravem
PB

MUDr. Radim Bužga

Nemáte zač, jsme rádi, že jste byl s námi spokojený. Děkuji za komentář. Pěkný den, MUDr. Bužga

Včera jsem byl na vyšetření žaludku...Gastroskopie...požádal jsem o injekci na spaní .. jelikož po přečtení blbých keců na netu jsem měl docela strach..." povídám sestři ta injekce nějak nezabírá stále neusínám,,,sestřička: už jste vzhůru zákrok již proběhl...koukám jak sova z nudlí..!!! Paráda P. Bužga profík a příjemný člověk a sestřička taktéž......pokud vyšetření tak jedině ...u Bužgú...děkuji. :-D

Profesionální přístup, čas objednání max. + 10 minut, bezproblémový výkon (kolonoskopie). Více takových ordinací!

Byla jsem u pana doktora již 2x a určitě bych neměnila.Příjmný přístup pana doktora i milé sestřičky :-) Navíc je možnost vyšetření podstoupit v krátkodobé anestezii a to mohu na 100% doporučit....

Iva.

Jak jsem byla ve stresu z předešlých zkušeností z vyšetření tzv. polykání hadice, tak po vyšetření u pana doktora jsem odcházela s úsměvem na rtu. Komunikativní, vtipný, vstřícný, galantní a především profesionální přístup. S problémy s trávicím traktem jedině k němu a bez stresu.

Skvely pan doktor i sestřička. Oba usmevavi, přátelsti , mili. Vysetreni ( gastroskopie) proběhlo bezbolestné. Velká spokojenost :-)

Pan doktor je velký profesionál,skvělý přístup ,bez stressu,doporučuji všem co si přečetli na netu ty horory o kolonoskopii,u pane doktora je to velmi pohodové a citlivé vyšetření.
Kukula

Kvalitní přístup.Bez stresu , kvalitní postup provedení .Tak jak pacient by to měl mít,

27 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,před asi měsícem se mi stalo,že jsem měl křeče a průjem,na povrchu vodnaté stolice bylo velké množství krve (kaluž) a cítíl jsem jak mi odkápává do mísy,na toaletním papíře také mnoho krve s krvavými hleny,ten den jsem byl asi 4x na wc s pocitem,že potřebuji se stolici ze sebe vydat i zbytek krve a hlenu.Krvácení trvalo 2-3 dny až úplně zmizelo.Mívám jakýsi zapáchající sekret u řitního otvoru který svědí a často mám řidší stolici (horší životospráva).Pracuji z domova na notebooku v sedě a často mě pálí zadek,třeba když se jeden den neumyju a sednu si.Teď po měsíci se toto vrátilo,může to být opětovně prasklý hemoroid? Nehubnu,nezvracím,nejsem unaven cítím se v pohodě..může to být střevní infekce spojena s hemoroidem? Děkuji za odpověď.Robin.

Dobrý den, na Vámi uvedené problémy se specializují chirurgické koloproktologické ambulance. Najdete je v nemocnicích nebo MUDr. Anděl (O.-Poruba) nebo MUDr. Schwan (pol. AGEL, Tyršova 34)

MUDr. Radim Bužga

mám bolesti břicha/křeče v místech mezi žaludkem a podbřiškem. Jen chvílemi a většinou po jídle. Trvá to už čtyři dny. Zkoušel sem dva dny brát Hylak, stav se trochu zlepšil ale bolesti stále trvají, tak jsem dnes zkusil Meteospasmyl. Nevadí tato kombinace? Léky vlastím, protože jsem měl v minulosti podobné problémy(a trpím refluxem). Pokud budou bolesti přetrvávat půjdu v příštím týdnu k lékaři. Nemohu hned, protože mám hodně práce a ve středu odjíždím na dovolenou. Moc Vám děkuji za odpověď.

Dobrý den, kombinace uvedených léků nevadí. Osobně doporučuji jídlo po malých porcích a častěji, jíst pomalu a po menších porcích. Vavrovat se tučným, smaženým a těžkým jídlům, omezit ve stravě obiloviny a škroby.