28.října 100, Moravská Ostrava a Přívoz, Ostrava

Gastro-Med, s.r.o., gastro., interní

PACIENTY OBJEDNÁVÁME POUZE NA ZÁKLADĚ ŽÁDANKY OD PRAKTICKÉHO LÉKAŘE. NEPŘIJÍMÁME NOVÉ PACIENTY DO PORADNY A NA KONZULTACE, POUZE NA ENDOSKOPICKÉ (kolo...

• gastroenterologie
  • vnitřní lékařství - interna

Umístění: Gastro-Med spol.s.r.o kolonoskopie v analgosedaci

První kolonoskopii jsem absolvovala v nemocnici ve Vítkovicích, na druhou, po 8 letech jsem se objednala, na doporučení u pana doktora Bužgy. Po zkušenosti ve Vítkovicích jsem měla docela strach, ale úplně zbytečný. Vůbec nic jsem necítila, vzbudila jsem se až po zákroku. Milá sestřička a výborný lékař. Všem doporučuji a sestřičkám i panu doktorovi moc děkuji. Bergerová

Umístění: Gastro-Med, s.r.o., gastroenterologie kolonoskopie v analgosedaci

Právě jsem absolovoval, kolono u pana doktora v Havířovské ordinaci. Přípravek na pročištění sem měl EZICLEN a dá se to pozřít , doporučuji. Jinak Kolono byla v analgosedaci a rozhodně nelituji. Vyšetření jsme tak proklimbal že jsem se vzbudil až bylo po všem. Rozhodně pokud toto chcete podstoupit , tak vřele mohu tohoto lékaře doproučin a můžete tam jít bez obav z npříjemných bolestí-ty Vás tam nepotkají. Děkji Všem kteří se na mém vyšetření dnes podíleli. Velké díky. Hezký den Robin Fryš

Umístění: Gastro-Med spol.s.r.o kolonoskopie v analgosedaci

Šla jsem na kolonoskopii k p.doktoru Bužgovi z důvodů pozitivního výsledku preventivního testu obvodního lékaře. Vybrala jsem si tuto ordinaci na základě pozitivních hodnocení na této webové stránce.
Mé první kolonoskopické vyšetřění jsem absolvovala před 9 lety v Ostravě Hrabůvce s velmi špatnou zkušeností.
Mé dnešní vyšetření u p.MUDr.Bužgy bylo naprosto bezproblémové, klidné, pohodové, s vysokou profesionalitou ze strany lékaře i sestry. Jsem opravdu nadmíru spokojená a rozradostnělá z celkového průběhu a doporučuji tuto ordinaci ostatním.

Ing.Marta Gerlichová

Umístění: Gastro-Med, s.r.o., gastroenterologie bolesti žaludku

Dnes jsem byl na gastroskopii a kvůli silnému davivému reflexu jsem měl obrovský strach z toho,že to nezvládnu. Sestřička mi strikla do krku sprej, píchla mi oblbovák, pan doktor vzal do ruky hadici.....a pak jsem se probudil. Nic si dále nepamatuji. Vyšetření u pana doktora Bužgy vřele doporučuji. Nic z toho hrozného, co píší lidé, kteří toto vyšetření podstoupili někde jinde se vám u pana doktora nestane.

Umístění: Gastro-Med, s.r.o., gastroenterologie gastroskopie v analgosedaci

Uzasny! Jela jsem za panem doktorem z Prahy, naprosta spokojenost, az nadseni! Dekuji. Nemohla jsem uverit, ze mam vysetreni uz za sebou, VSEM doporucuji!

Umístění: Gastro-Med, s.r.o., gastroenterologie gastroskopie

Pana doktora jsem si vybral podle recenzí tady na stránce a udělal jsem dobře. Z vyšetření jsem měl trochu obavy. Přece jen se bojím i braní krve:-) Ale bylo to úplně v pohodě. Sestička se ptala, jestli chci pichnout něco na uklidnění a to jsem odmítl. Nebylo to vůbec třeba. Vyšetření trvalo asi 1 minutu a 10 vteřin? Byla to fakt rychlovka..žádné dávení, žádný problém s dýcháním..nic..prostě jen vám stříknou do krku něco, co vám ho trošku umrtví (asi jak stříkání na bolest v krku), pak si lehnete na bok, otevřete pusu, zajede hadička, potom jednou polknete.. (trošku zaškrábání v krku a tlak, ale fakt mini), potom jsem cítil trošku tlak v žaludku...jakoby když vám kručí v břiše a pak doktor řekl ještě 30 vteřin, během té doby mi i odebral vzorek (vůbec o to nevím) a to bylo vše.Žádné dávení, žádné sliny, prostě nic..jak jsem četl hrůzostrašně reakce jiných lidí z jiných ordinací. Fakt vyšetření, které je příjemnější než zubař. Doktor i sestřička profi. Rozhodně doporučuji a ještě jednou panu doktorovi děkuju!! Po 5 měsících bolesti břicha mi byl zjištěn zánět dvanáctníků. Jediné čeho lituji, že jsem se neobjednal hned a zbytečně se trápil. Bolest břicha některé dny byla tak nesnesitelná, že bych si dal raději toto vyšetření 10 x denně :-)

Umístění: Gastro-Med spol.s.r.o kolonoskopie v analgosedaci

Dnes jsem absolvovala kolonoskopické vyšetření u pana doktora Radima Bužgy v Ostravě. Chtěla bych touto cestou poděkovat za profesionální, vstřícný a citlivý přístup panu doktorovi i milým sestřičkám. Vyšetření není bolestivé, ani nepříjemné. Trvá chvíli, strach vůbec není na místě. Nejhorší ze všeho byla ta příprava střeva před vyšetřením. Všem mohu s klidným svědomím doporučit tuto kliniku.
Děkuji, Vašková.

Umístění: Gastro-Med spol.s.r.o bolesti žaludku

Pan doktor a sestřicky v ambulanci apromedu byly užasné měla jsem veliky strach ale než jsem se naděla bylo po vyšetření díky šikovnosti pána dopktora má zlaté ruce a velmi pěkny přístup k pacientum diky němu a jeho vyšetření jsem již druhý rok po operaci brániční kýly moc ,moc děkuji a přeji celému kolektívu pevné zdraví Horáková

Umístění: Gastro-Med spol.s.r.o gastroskopie

Byl jsem panem doktorem vyšetřen gastroskopií, vybral jsem si jej pro jeho dobré hodnocení zde a doporučení lékařkou. Už jsem toto vyšetření jednou absolvovat a sice ve fno, kde to pro mě byl horor.. U p. Bužgy bylo vyšetření něčím, co bych zvládal podstupovat každý den. Než jsem se zorientoval na tom stole, bylo po vyšetření. Takže hodnocení velmi dobré a určitě doporučuji. Jen mě mrzelo, že po vyšetření jsem šel do čekárny, dostal ve dveřích zprávu a toť vše. Čekal jsem, že se mnou o výsledcích porozpráví, ale chápu, že nejsem jeho pacient a že není v jeho silách každému poskytovat ještě osobně zpětnou vazbu. I přesto, skvělý doktor, skvělá ambulance, strach z vyšetření byl naprosto zbytečný.

Dobry den. Dnes jsem byla u pana doktora na endoskopii. Sla jsem po spatnych zkusenostech z Fakultni nemocnice s obrovskym strachem. Je to neuveritelne, ale presne jak tady ostatni pisou po injekci jsem cekala kdy zacne vysetreni a sestricka rika ze uz je po nem. Ani jsem nevedela ze jsem usla. Uzasny pristup lekare i sestricek. Moc moc dekuji a vsem doporicuji.

MUDr. Radim Bužga

děkujeme za Váš komentář a Vaše doporučení. Jsme rádi, že jste si vybrala naše pracoviště, a že jste byla spokojená. Pěkný den, tým Gastromed

27 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,před asi měsícem se mi stalo,že jsem měl křeče a průjem,na povrchu vodnaté stolice bylo velké množství krve (kaluž) a cítíl jsem jak mi odkápává do mísy,na toaletním papíře také mnoho krve s krvavými hleny,ten den jsem byl asi 4x na wc s pocitem,že potřebuji se stolici ze sebe vydat i zbytek krve a hlenu.Krvácení trvalo 2-3 dny až úplně zmizelo.Mívám jakýsi zapáchající sekret u řitního otvoru který svědí a často mám řidší stolici (horší životospráva).Pracuji z domova na notebooku v sedě a často mě pálí zadek,třeba když se jeden den neumyju a sednu si.Teď po měsíci se toto vrátilo,může to být opětovně prasklý hemoroid? Nehubnu,nezvracím,nejsem unaven cítím se v pohodě..může to být střevní infekce spojena s hemoroidem? Děkuji za odpověď.Robin.

Dobrý den, na Vámi uvedené problémy se specializují chirurgické koloproktologické ambulance. Najdete je v nemocnicích nebo MUDr. Anděl (O.-Poruba) nebo MUDr. Schwan (pol. AGEL, Tyršova 34)

MUDr. Radim Bužga

mám bolesti břicha/křeče v místech mezi žaludkem a podbřiškem. Jen chvílemi a většinou po jídle. Trvá to už čtyři dny. Zkoušel sem dva dny brát Hylak, stav se trochu zlepšil ale bolesti stále trvají, tak jsem dnes zkusil Meteospasmyl. Nevadí tato kombinace? Léky vlastím, protože jsem měl v minulosti podobné problémy(a trpím refluxem). Pokud budou bolesti přetrvávat půjdu v příštím týdnu k lékaři. Nemohu hned, protože mám hodně práce a ve středu odjíždím na dovolenou. Moc Vám děkuji za odpověď.

Dobrý den, kombinace uvedených léků nevadí. Osobně doporučuji jídlo po malých porcích a častěji, jíst pomalu a po menších porcích. Vavrovat se tučným, smaženým a těžkým jídlům, omezit ve stravě obiloviny a škroby.