28.října 100, Moravská Ostrava a Přívoz, Ostrava

Gastro-Med, s.r.o., gastro., interní

PACIENTY OBJEDNÁVÁME POUZE NA ZÁKLADĚ ŽÁDANKY OD PRAKTICKÉHO LÉKAŘE. NEPŘIJÍMÁME NOVÉ PACIENTY DO PORADNY A NA KONZULTACE, POUZE NA ENDOSKOPICKÉ (kolo...

• gastroenterologie
  • vnitřní lékařství - interna

Umístění: Gastro-Med, s.r.o., gastro., interní gastroskopie v analgosedaci

Dnes jsem byla v Havířově na gastro, vyšetřovala mě MUDr. Buchtová. Sestřička i lékařka naprosto úžasné, skvělé chování a přístup. Podstoupila jsem vyšetření v sedaci (injekce), mám silný dávivý reflex a vyšetření proběhlo bez problémů, chvíli jsem poležela a za chvíli jsem šla s doprovodem domů. Za mě doporučuji všem, kteří mají problém s polknutím hadice a vyšetření potřebují. Není se čeho bát. Za mě maximální spokojenost

Umístění: Gastro-Med spol.s.r.o gastroskopie v analgosedaci

Absolvovala jsem u pana doktora gastroskopii s uspaním. Předem jsem měla veliký strach, jelikož jsem už na jednom pokusu gastroskopie byla, před několika lety jinde a pro můj extra dávivý reflex a pud bránit se, to neklaplo (Dormic měl nulový efekt). Když jsem šla k panu doktoru Bužgovi, tak jsem sestřičce zopakovala xkrát, že potřebuji opravdu spát, jinak to nepůjde - až je mi jí zpětně líto, ale byla jsem neznalá a vystrašená. A musím říct, že tak dlouho jsem se pěkně neprospala. Mrzí mě, že jsem nestihla vyjádřit panu doktorovi díky, za to, že tuto možnost jako asi jeden z mála ve své ambulanci nabízí. Jela jsem za ním z Olomouce a jela bych klidně dál. Je to úžasné, že je cesta i pro nás dávivé :) Pak jsem byla chvíli jen zmatená a zamotaná a za chvilku to ustálo. Takže tisíceré díky panu doktorovi i sestřičkám :)

Umístění: Gastro-Med spol.s.r.o komplexní vyšetření zažívacího traktu

U pana doktorka jsem podstoupila akutně jak gastro, tak kolonoskopické vyšetření v analgosedaci. Musím říct, že strach byl naprosto zbytečný. Díky injekci jsem do vteřiny usnula ještě než se něco začalo dít, a vzbudila jsem se až když už bylo po všem (až mi bylo nakonec i líto, že z toho nemám žádný zážitek :-D ). Nestačila jsem se divit, protože mi přišlo, jako by se semnou nic nedělo, opravdu citlivé vyšetření, bez bolesti. Navíc analgosedace rychle vyprchala a člověk pak mohl přes den fungovat bez nějaké doznívající velké únavy. Takže opravdu doporučuji, bez obav bych přišla hned znovu :-) . Chválím také sestřičku, která se i po zákroku starala a zajímala, zda něco nebolí a jak se cítím. Děkuji!

Umístění: Gastro-Med, s.r.o., gastroenterologie gastroskopie v analgosedaci

Vždy když jdu na vyšetření, tak se strašně bojím a nemůžu spát. Ale když přijdu k p. doktorovi, tak zjistím že je to úplně zbytečné. Pan doktor je naprosto skvělý. Můžu jen doporučit. Pane doktore, jen tak dál, jste 1 a děkuji vám, jak se o mě stále staráte.

Umístění: Gastro-Med, s.r.o., gastroenterologie gastroskopie v analgosedaci

Dobry den,taky jsem byla u p. doktora BUŽGY na žaludek,ja měla takovy strach,že jsem malem omdlela.Ale sestřička i pan doktor tak suprový oba,že strach byl fuč.Děkují obom za krasny přistup, takym bojkom jak ja.Dopuručila jsem ho 4 pacientům.Pane doktore jen tak dal, jste super a fandim takovym lékařům.Děkují....

Umístění: Gastro-Med spol.s.r.o komplexní vyšetření zažívacího traktu

Hluboce se klaním profesionálnímu a lidskému přístupu jak pana doktora, tak sestřičky. Vyšetření proběhlo na výbornou. Mohu jen a jen doporučit. Obrovské díky.

Umístění: Gastro-Med spol.s.r.o kolonoskopie v analgosedaci

Před několika dny jsem společně s manželem absolvovala preventivní kolonoskopické vyšetření v soukromé ordinaci pana doktora Bužgy.Vybrali jsme si ji na základě recenzí,které hovořily v superlativech, a já mohu říct,že nelhaly.Vstřícnost,profesionalita a lidskost.To jsou tři slova,která nejlépe vystihují mé pocity.Naše díky tedy patří šikovným rukám doktora Bužgy, milé sestřičce a za mě i panu doktoru-anesteziologovi,který měl velkou trpělivost s mými mizernými žílami.Všem,na které toto vyšetření čeká,tuto skvělou ordinaci s profesionálním týmem doporučuji.

Umístění: Gastro-Med spol.s.r.o gastroskopie v analgosedaci

Dobrý den, dnes jsem byla u pana doktora Bužgy na vyšetření gastroskopie. Po zkušenostech v jiných ordinacích, jsem si vyhledala pana doktora Bužgu, a udělala jsem velice dobře. Pan doktor i sestřičky byli skvělí. Vzhledem k tomu, že mám RS, jsem měla velký strach.Vyšetření proběhlo velice dobře. Tenhle tým mohu jen chválit. Jsou skvělí.

Umístění: Gastro-Med, s.r.o., gastro., interní kolonoskopie v analgosedaci

Dobry den, dnes jsem byla u pana dr Bužgy na kolonoskopii. Vybrala jsem si Pana Dr dle recenzi tady. Asi jako kazdy pacient, jsem mela strach. Uz kdyz jsem se objednavala, byla sestricka velmi hodna, vstricna, mila a vse mi hezky vysvetlila. Uz pri vstupu byl pan Dr velmi hodny, citlivy a je to moc hezky muz.:)... prohlidka dopadla vyborne, trvala cca 11 minut. Nic nebolelo, vse bylo opravdu bezbolestne... mohu jen a jen doporucit a snad se i rada “vratim”.... moc dekujuuuu...

Umístění: jiné místo gastroendoskopie

Dneska jsem byla na vyšetření i pana doktora Bužgy. Chtěla bych jemu i oběda sestřičkám moc a moc poděkovat. Opravdu perfektní, super přístup. Vůbec to nestálo za můj panický strach. Ještě jednou díky moc.

27 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,před asi měsícem se mi stalo,že jsem měl křeče a průjem,na povrchu vodnaté stolice bylo velké množství krve (kaluž) a cítíl jsem jak mi odkápává do mísy,na toaletním papíře také mnoho krve s krvavými hleny,ten den jsem byl asi 4x na wc s pocitem,že potřebuji se stolici ze sebe vydat i zbytek krve a hlenu.Krvácení trvalo 2-3 dny až úplně zmizelo.Mívám jakýsi zapáchající sekret u řitního otvoru který svědí a často mám řidší stolici (horší životospráva).Pracuji z domova na notebooku v sedě a často mě pálí zadek,třeba když se jeden den neumyju a sednu si.Teď po měsíci se toto vrátilo,může to být opětovně prasklý hemoroid? Nehubnu,nezvracím,nejsem unaven cítím se v pohodě..může to být střevní infekce spojena s hemoroidem? Děkuji za odpověď.Robin.

Dobrý den, na Vámi uvedené problémy se specializují chirurgické koloproktologické ambulance. Najdete je v nemocnicích nebo MUDr. Anděl (O.-Poruba) nebo MUDr. Schwan (pol. AGEL, Tyršova 34)

MUDr. Radim Bužga

mám bolesti břicha/křeče v místech mezi žaludkem a podbřiškem. Jen chvílemi a většinou po jídle. Trvá to už čtyři dny. Zkoušel sem dva dny brát Hylak, stav se trochu zlepšil ale bolesti stále trvají, tak jsem dnes zkusil Meteospasmyl. Nevadí tato kombinace? Léky vlastím, protože jsem měl v minulosti podobné problémy(a trpím refluxem). Pokud budou bolesti přetrvávat půjdu v příštím týdnu k lékaři. Nemohu hned, protože mám hodně práce a ve středu odjíždím na dovolenou. Moc Vám děkuji za odpověď.

Dobrý den, kombinace uvedených léků nevadí. Osobně doporučuji jídlo po malých porcích a častěji, jíst pomalu a po menších porcích. Vavrovat se tučným, smaženým a těžkým jídlům, omezit ve stravě obiloviny a škroby.

MUDr. Radim Bužga