28.října 100, Moravská Ostrava a Přívoz, Ostrava

Gastro-Med, s.r.o., gastro., interní

PACIENTY OBJEDNÁVÁME POUZE NA ZÁKLADĚ ŽÁDANKY OD PRAKTICKÉHO LÉKAŘE. NEPŘIJÍMÁME NOVÉ PACIENTY DO PORADNY A NA KONZULTACE, POUZE NA ENDOSKOPICKÉ (kolo...

• gastroenterologie
  • vnitřní lékařství - interna

Umístění: Gastro-Med spol.s.r.o gastroskopie v analgosedaci

Doporucuji,velmi jsem se bala.nechala jsem se uspat a o nicem jsem nevedela.pan doktor velice prijemny,sestricky mile.

Umístění: Gastro-Med spol.s.r.o kolonoskopie v analgosedaci

Stejné vyšetření jsem již absolvoval jinde, takže jsem měl určité obavy, ale naštěstí zcela zbytečně. Přístup celého týmu byl perfektní po všech stránkách.

Umístění: Gastro-Med spol.s.r.o sonografická vyšetření břicha

…. Je to nejlepší lékař s profesionálním i lidským přístupem.
Vždy upřímný. Přesně popise problem a nasledne kroky léčby.

Umístění: Gastro-Med spol.s.r.o endoskopické vyšetření tlustého střeva, žaludku a jícnu

Naprostá spokojenost.
Pan doktor velmi ochotný.
Všechno podrobné vysvětlil.
A co se tyce vyšetření tak to bylo na jedničku, žádná bolest. Doporučuji nechat se uspat.

Umístění: Gastro-Med spol.s.r.o kolonoskopie v analgosedaci

Dobrý den, dnes jsem absolvovala kolonoskopii u pana doktora Buzgy, musím hodnotit vše na jedničku, přístup sestricek a příjemný pan doktor. Tohoto vyšetření jsem se velice bála, ale úplně zbytečně. Všem tuto ordinaci doporučuji

Umístění: Gastro-Med spol.s.r.o kolonoskopie v analgosedaci

Velmi jsem se bála z kolonoskopického vyšetření, když jsem vešla do ordinace chtělo se mi brečet, bylo to tam takové smutné, pak vyšel pan doktor Bužga a nějak to všechno ze mě spadlo. Dostala jsem injekci. Za chvilí to vše bylo za mnou. Není čeho se bát. Pan doktor je prostě jednička. Děkuji mnohokrát Marie B.

Příjemná atmosféra, profesionální přístup. Mé obavy z vyšetření se rozplynuly ihned po vstupu do ordinace. Pan doktor i sEstřička skvělí, vyšetření zcela bezbolestné a pití nápoje se take dalo zvládnout. Není třeba se stresovat!!!

Umístění: Gastro-Med spol.s.r.o komplexní vyšetření zažívacího traktu

Byla jsem velmi mile překvapena, příjemný personál, rychlé vyšetření s injekcí na gastro i kolono, klidná atmosféra, zorganizovaná práce personálu. Více takových pracovišť!!

Umístění: Gastro-Med spol.s.r.o Jiný

V této ordinaci jsem byla na dvou vyšetřeních, odběru krve a pak pro výsledky.
Pan doktor nic nevysvětlí, chová se arogantně.
Tak necitelné sdělení diagnózy onemocnění jsem nikde jinde nezažila.
Lidský přístup nemají bohužel ani sestřičky. Pokaždé, když jsem tam byla, tak se chovaly nepříjemně a měla jsem pocit, že je obtěžuji.

Umístění: Gastro-Med spol.s.r.o kolonoskopie v analgosedaci

U MUDr. Bužgy jsem absolvovala koloskopii. Když jsem před tím pročítala zdejší drtivě pozitivní komentáře, napadlo mě, že to nemůže být pravda, že je tolik chvály nápadné. :o) Dneska už se nedivím a jednoznačně souhlasím. Ano, ani já před vyšetřením pořádně nespala a byla nervózní, ale nakonec můžu konstatovat, že nejhorší na tom celém bylo vpravit do sebe ty 2l roztoku. Ke konci jsem se musela hodně přemáhat, abych to polkla. I "lítání" na záchod se dalo v pohodě zvládnout. No a na samotné vyšetření jsem požádala o analgosedaci a nevím z toho nic. Pana doktora jsem jen krátce zahlédla a nezbývá mi než věřit, že to byl opravdu on. :o) Ani jsem mu nestihla poděkovat. Takže tak činím alespoň touto cestou. Všem vystrašeným vzkazuji: nebojte se! (Ale to se nedá uvěřit, to se prostě musí zkusit.)

27 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,před asi měsícem se mi stalo,že jsem měl křeče a průjem,na povrchu vodnaté stolice bylo velké množství krve (kaluž) a cítíl jsem jak mi odkápává do mísy,na toaletním papíře také mnoho krve s krvavými hleny,ten den jsem byl asi 4x na wc s pocitem,že potřebuji se stolici ze sebe vydat i zbytek krve a hlenu.Krvácení trvalo 2-3 dny až úplně zmizelo.Mívám jakýsi zapáchající sekret u řitního otvoru který svědí a často mám řidší stolici (horší životospráva).Pracuji z domova na notebooku v sedě a často mě pálí zadek,třeba když se jeden den neumyju a sednu si.Teď po měsíci se toto vrátilo,může to být opětovně prasklý hemoroid? Nehubnu,nezvracím,nejsem unaven cítím se v pohodě..může to být střevní infekce spojena s hemoroidem? Děkuji za odpověď.Robin.

Dobrý den, na Vámi uvedené problémy se specializují chirurgické koloproktologické ambulance. Najdete je v nemocnicích nebo MUDr. Anděl (O.-Poruba) nebo MUDr. Schwan (pol. AGEL, Tyršova 34)

MUDr. Radim Bužga

mám bolesti břicha/křeče v místech mezi žaludkem a podbřiškem. Jen chvílemi a většinou po jídle. Trvá to už čtyři dny. Zkoušel sem dva dny brát Hylak, stav se trochu zlepšil ale bolesti stále trvají, tak jsem dnes zkusil Meteospasmyl. Nevadí tato kombinace? Léky vlastím, protože jsem měl v minulosti podobné problémy(a trpím refluxem). Pokud budou bolesti přetrvávat půjdu v příštím týdnu k lékaři. Nemohu hned, protože mám hodně práce a ve středu odjíždím na dovolenou. Moc Vám děkuji za odpověď.

Dobrý den, kombinace uvedených léků nevadí. Osobně doporučuji jídlo po malých porcích a častěji, jíst pomalu a po menších porcích. Vavrovat se tučným, smaženým a těžkým jídlům, omezit ve stravě obiloviny a škroby.

MUDr. Radim Bužga