28.října 100, Moravská Ostrava a Přívoz, Ostrava

Gastro-Med, s.r.o., gastro., interní

PACIENTY OBJEDNÁVÁME POUZE NA ZÁKLADĚ ŽÁDANKY OD PRAKTICKÉHO LÉKAŘE. NEPŘIJÍMÁME NOVÉ PACIENTY DO PORADNY A NA KONZULTACE, POUZE NA ENDOSKOPICKÉ (kolo...

• gastroenterologie
  • vnitřní lékařství - interna

Umístění: Gastro-Med spol.s.r.o gastroskopie v analgosedaci

dnes jsem byl zase na gastroskopii a jako vzdy skvely pristup,muzu jen doporucit.

Umístění: Gastro-Med spol.s.r.o kolonoskopie v analgosedaci

Dnes jsem s manželem absolvovala vyšetření u p.dokt. Buzgi. Velmi příjemný personál, vyšetření proběhlo rychle a bezpečně. Mohu jen doporučit

Umístění: Gastro-Med spol.s.r.o sonografická vyšetření břicha

Už dlouho jsem se s tak milým a upřímným přístupem nesetkala.

Umístění: Gastro-Med, s.r.o., gastroenterologie kolonoskopie v analgosedaci

Absolvoval jsem vyšetření kolonoskopie před, kterým jsem byl hodně nervózní. Sestra mě při zahájení vyšetření přispala, takže jsem se probudil až po vyšetření. Vše bylo bezbolestné a obavy zbytečné. Nakonec na tom bylo nejhorší to vyprazdňování den před vyšetřením. Tímto děkuji za skvělý přístup.

Umístění: Gastro-Med spol.s.r.o kolonoskopie v analgosedaci

Moc velká pochvala a profesionalita. Děkuji panu doktorovi Bužgovi, je to lékař na pravém místě. Taky děkuji sestřičkám za ochotu a vstřícnost. Na kontrolní vyšetření už půjdu beze strachu.

Umístění: Gastro-Med spol.s.r.o endoskopické vyšetření tlustého střeva, žaludku a jícnu

Pan doktor Bužga se svými sestřičkami poskytuje 100% servis.
Zákroku se není potřeba obávat. V analgosedaci o něm vůbec nevíte.
Velmi pěkně děkuji.

Umístění: Gastro-Med spol.s.r.o kolonoskopie v analgosedaci

Příjemný a empatický lékař. Po analgosedaci jsem usla a o zákroku vůbec nevěděla. Bála jsem se zbytečně :-)

Umístění: Gastro-Med spol.s.r.o kolonoskopie v analgosedaci

S kvalitní přípravou střev, pod analgosedaci v podstatě 45minutove zdřímnutí. Děkuji moc, vše super. Jednoznačně doporučuji.

Během 14 dnů jsem u pana doktora absolvoval kolonoskopii, gastroskopii a sono. Super přístup, komunikace i přístup. Ze všech vyšetření jsem měl strach. Zbytečně. Přístup pana doktora a sestřiček byl vynikající. Moc jim děkuji.

Umístění: Gastro-Med spol.s.r.o gastroskopie v analgosedaci

Nedávno jsem podstoupila gastrofibroskopii v analgosedaci, kterou rozhodně doporučuji. Vše trvalo cca 30min. MUDr. Bužga je velmi profesionální a empatický. Byla jsem jedna z těch, která z velké obavy toto vyšetření dlouho odkládala. A díky pozitivním recenzím jsem se nakonec odhodlala tento zákrok podstoupit. Souhlasím s ostatními - není čeho se bát.

27 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,před asi měsícem se mi stalo,že jsem měl křeče a průjem,na povrchu vodnaté stolice bylo velké množství krve (kaluž) a cítíl jsem jak mi odkápává do mísy,na toaletním papíře také mnoho krve s krvavými hleny,ten den jsem byl asi 4x na wc s pocitem,že potřebuji se stolici ze sebe vydat i zbytek krve a hlenu.Krvácení trvalo 2-3 dny až úplně zmizelo.Mívám jakýsi zapáchající sekret u řitního otvoru který svědí a často mám řidší stolici (horší životospráva).Pracuji z domova na notebooku v sedě a často mě pálí zadek,třeba když se jeden den neumyju a sednu si.Teď po měsíci se toto vrátilo,může to být opětovně prasklý hemoroid? Nehubnu,nezvracím,nejsem unaven cítím se v pohodě..může to být střevní infekce spojena s hemoroidem? Děkuji za odpověď.Robin.

Dobrý den, na Vámi uvedené problémy se specializují chirurgické koloproktologické ambulance. Najdete je v nemocnicích nebo MUDr. Anděl (O.-Poruba) nebo MUDr. Schwan (pol. AGEL, Tyršova 34)

MUDr. Radim Bužga

mám bolesti břicha/křeče v místech mezi žaludkem a podbřiškem. Jen chvílemi a většinou po jídle. Trvá to už čtyři dny. Zkoušel sem dva dny brát Hylak, stav se trochu zlepšil ale bolesti stále trvají, tak jsem dnes zkusil Meteospasmyl. Nevadí tato kombinace? Léky vlastím, protože jsem měl v minulosti podobné problémy(a trpím refluxem). Pokud budou bolesti přetrvávat půjdu v příštím týdnu k lékaři. Nemohu hned, protože mám hodně práce a ve středu odjíždím na dovolenou. Moc Vám děkuji za odpověď.

Dobrý den, kombinace uvedených léků nevadí. Osobně doporučuji jídlo po malých porcích a častěji, jíst pomalu a po menších porcích. Vavrovat se tučným, smaženým a těžkým jídlům, omezit ve stravě obiloviny a škroby.

MUDr. Radim Bužga