Hotovost, Bankovní převod

od 532 kč

Resekce kořenového hrotu laserem + MTA

od 1 250 kč

COMFORTDENT

Vnitřní bělení patologicky zbarvených zubů

700 Kč

Zubní implantáty

od 10 000 kč

Umístění: COMFORTDENT prevence

Dobrý den, k panu doktorovi jsem se synem přešla na doporučení. U bývalé zubařky mě léčila několik měsíců 2 zuby a posléze mi je vytrhla, opravdu jsme rádi že jsme k panu doktorovi přešli. Chodíme k němu na preventivní prohlídky už třetím rokem a jsme nadmíru spokojeni. Udělal mi implanát, který je v pořádku. takže dáváme palec nahoru. Najzarovi

Podle mě je to skvělí profesionální doktor který ví o čem mluví jsem s nim nad míru spokojen zatím nejlepší zubař kterého jsem měl až na tý ceny ale jak se říká nechodíš zaplatíš....

K panu doktrovi dojíždím 50 km, protože v Ostravě mají stomatologické ambulance stop stav. Našla jsem si jeho ambulanci přes internet. První překvapení mě čekalo při objednávání - termín do 14 dnů, aniž bych hlásila akutní bolest. Další překvapení - příjemné prostředí čekárny a ambulance, příjemný profesionální tým - sestřička a pan doktor. Během půl roku jsem navštívila ambulanci několikrát, pan doktor mi zachránil zuby, o které bych zřejmě přišla, pokud bych čekala do konce roku na možný termín v místě bydliště. Vždy ke mně přistupoval vlídně, příjemně a pečlivě, ošetření bylo bezbolestné i v případě extrakce stoličky. Ceník má podle mne podhodnocen vzhledem ke službám, které poskytuje a vzhledem k vybavení ambulance, kterým disponuje. Jsem velice ráda, že existuje ambulance, kde pracují profesionálové, kteří se chovají lidsky, a že do takové ambulance mohu vždy bez obav přijít. Lenka Bocková

K panu doktorovi chodím s celou rodinou už několik let. S panem doktorem jsme všichni moc spokojeni a to jak s přístupem, tak kvalitou jeho odváděné práce a takéž stojí za zmínku i příjemné vystupování jeho zdravotní sestřičky. Pan doktor se nám vždy plně vějnuje, taktéž nám vždy odborně poradí s péči o zuby a zodpoví případné dotazy. Nelze opomenout jeho kvalitní vybavení ordinace a velice hezké prostředí. Takových doktorů jako je on je třeba si vážit ! Jsme rádi v jeho péči. Pana doktora mohu jen doporučit. K panu doktorovi přešla i má sestra s rodinou.

K panu doktorovi chodíme s manželem oba už dost dlouho. Manželovi zachránil zuby. Jsme oba velmi spokojeni jak s přístupem tak s kvalitou jeho práce.Jsem ráda, že jsem se svěřila právě jemu.Petra

F

pan doktor je dle mne na svem miste a patri jak jednanim a pristupem k profesionalum ve svem oboru.vsude se plati a nebyt vasich ubreptanych dotazu na pladby verte ze pan pacola ohodnoti vasi spokojenost a vzdy najde spusob jak lecby tak i pladby.nikdo vam neproda rohlik za vasi krasu ale za finance,koho jste volily a verili tak na ne se obratte at zrusi pladby za lecbu a nespinte lekare ktery nam pomaha a je jasne ze ne zadarmo ale tak jsme to vse prece chteli ne.cinkali jsme a ted brecime.s pozdravem tkacik.

Lehké je zubaře kritizovat pokud nejsme my sami lékaři,nevíme co vše obnáší tato práce a proto můžeme říci jen o našem pocitu u ošetření.Já jsem spokojená s p.doktorem,ptá se na mé pocity,chápe když něco bolí,přece nejsem padavka,abych něco nevydržela.Každý jsme jinak citliví a kvůli tomu nás ošetření může bolet bud méně nebo více.Stalo se mi,že jsem jednou měla jít na ošetření a zaspala jsem,sestřička mi volala a že na mně s p.doktorem počkají,vše pochopili a vůbec se nezlobili.Také když potřebuji odložit ošetření,stačí zavolat,vysvětlit důvod a jsem rázem přeobjednaná.Vše je drahé,ale to si máme stěžovat jinde a ne obvinovat doktory.Moderní vybavení je pohodlné a menší luxus si snad nebudeme odpírat.Všem přeji spokojenost a nezapomente si čistit zuby.

S panem Dr.Pacolou jsem spokojena...nejenže dělá zákroky,které bych musela podstupovat až v Ostravě. Ale je i velice pečlivý. Jak píšete že nepoužil ani roušku... tak je holý výmysl. Proč by měl na preventice mít roušku? U každého mého zákroku jí měl vždy! A ceny za vše se dneska plati a když si vemete jaké kompletní vyšetření Vám udělá. rentgen čelisti ...prohlidku a má nejmodernější vybavení. taky něco stojí...když se Vám nelíbí jsem zvědavá kde na Vás čeká někdo podle vašich představ ...zakroky ZADARMO ....že?

Když tady tak čtu ty všechny negativní příspěvky, musím tu napsat něco pozitivního, protože to co tu je, tomu opravdu nemohu uvěřit. To, že je pan doktor drahý, to vím také, ale za to, jak mi dal zuby do pořádku, jsem tu částku vždy ráda zaplatila. Po přestěhování jsem se dostala k zubaři po sedmi letech, kdy už jsem prakticky přišla o zub, nepočítám těch dalších 7 velkých kazů. Dr. Pacola mi zub nejenom spravil, ale i zachránil a za to mu patří můj velký dík. Vždy byl ke mně hodný a milý a to, že sám od sebe neřekne kolik zákrok bude stát...od čeho mám pusu, abych se předem zeptala, když mi jasně řekne, co mi příště bude dělat. Vždy jsem měla panickou hrůzu ze zubaře, dokud jsem nemusela, nešla jsem, ale díky panu doktorovi jsem se strachu zbavila a nedělá mi již problém zubaře navštívit. Podle mě je velmi kvalifikovaný a šikovný a přeju mu pouze a jenom spoustu spokojených pacientů a opravdu pokud se vám nelíbí, jdětě někde jinde.

Já mám s tímto panem doktorem ty nejlepší zkušenosti a názory, které jsem zde četla naprosto nechápu. Nejen já ho považuji za nejlepšího zubaře v okolí, vybavení jeho ordinace i zákroky, které dělá, se s jimými nedají srovnat. Vím o něm, že navštěvuje různá školení, vzdělává se a od několika svých známých jsem slyšela, že jim zachránil zuby, když k němu přešli od jiných zubařů. Myslím, že kritici pana doktora by mohli pro změnu zvážit přechod jinam a mohou si ušetřit nejen svoje peníze, ale také nepravdivá hodnocení.

Ošetřovaní laserem; zubní implantáty; parodontologie; www.comfortdent.eu

• zubní lékař - stomatolog

Stáže

• na stomatochirurgickém oddělení Ústřední Vojenské Nemocnice v Praze
  • na Implantologické klinice IFZI v Norimberku u profesora Manfreda Langa
  • ve výukovém centru společnosti Friadent na práci s implantáty Ankylos ve Vídni

Fotografie