Hotovost, Bankovní převod

od 532 kč

Resekce kořenového hrotu laserem + MTA

od 1 250 kč

COMFORTDENT

Vnitřní bělení patologicky zbarvených zubů

700 Kč

Zubní implantáty

od 10 000 kč

COMFORTDENT

Dobry den,Dr.Pacola je velmi dobry lekar a odbornik na svem miste.Prisel jsem k nemu po mem prijezdu ze zahranici,kde jsem zil 11 let.Me zuby byly v dezolatnim stavu,v Ostrave jsem navstivil nekolik dentistu,ale nebyl jsem spokojeny a to jak s cenami,tak i s vybavenim ordinaci atd.Hledal jsem proto dale,az jsem narazil na Dr.Pacolu.Delal mi asi deset implantatu a spoustu dalsich veci,podle meho prani.Jak jsem tady cetl ty negativni reakce nekterych lidi,celkem me to zarazilo.Ja si nemohu na jeho praci stezovat a naopak jsem velice spokojeny a hlavne mam usmev jak z reklamy.Kdyz jsem si procital ty recenze,tak jsem se opravdu u nekterych zasmal,jak to bylo bolestive :o) to uz tak byva ze nemocne zoubky boli a nekdy i pri umrtveni.Ale za tech par minutek bolesti ta pohodicka potom stoji,alespon podle me.Ten pocit v ustech ktery mam dnes,je k nezaplaceni.U me ma tento lekar palec nahoru ! ( i sestra je velice prijemna pani) A hlavne pro ty nespokojene pacienty,mam jednu poznamku.Ta kolonka nalevo dole,tak to je Podpis a nechci nikoho urazit,ale pro nas narod je to typicke.Omlouvam se za interpunkci,ale mam americkou klavesnici.

Zpočátku jsem s MUDr. Pacolou byla velmi spokojená. Je možné, že to bylo proto, že zrovna začínal, takže si chtěl udržet dobré jméno a klientelu. Jak šel čas, mé nadšení z konečně příjemného lékaře, který se vám snaží poskytnout výbornou péči, se začalo měnit ve velké zklamání. Několikrát jsem se u něj setkala s přesouváním termínů, resp. s provedením zákroků, nicméně pokaždé jsem zaplatila regulační poplatek. O 30 Kč zde v zásadě nejde, jen mi nepřipadá vhodné žádat od pacienta peníze i při preventivní prohlídce. Další věcí je jeho ceník výplní: osobně se mi zdá přemrštěný, kdy se pomalu smazává rozdíl mezi tmavým amalgámem a bílou plombou. Jeho chování nekomentuji, mohu říci, že v tomto ohledu negativní zkušenost nemám. Kdybych měla možnost rozhodnout se teď, zůstanu u své původní lékařky, od které jsem paradoxně odešla kvůli jejím cenám. V porovnání s dnešní situací u MUDr. Pacoly, to bylo zanedbatelné.

Ošetřovaní laserem; zubní implantáty; parodontologie; www.comfortdent.eu

• zubní lékař - stomatolog

Stáže

• na stomatochirurgickém oddělení Ústřední Vojenské Nemocnice v Praze
  • na Implantologické klinice IFZI v Norimberku u profesora Manfreda Langa
  • ve výukovém centru společnosti Friadent na práci s implantáty Ankylos ve Vídni

Fotografie