Hotovost, Bankovní převod

od 532 kč

Resekce kořenového hrotu laserem + MTA

od 1 250 kč

COMFORTDENT

Vnitřní bělení patologicky zbarvených zubů

700 Kč

Zubní implantáty

od 10 000 kč

Umístění: COMFORTDENT

K panu doktorovi chodím cca 5 let, za poslední 2 roky menší spokojenost. Dlouhá čekací doba (na preventivní prohlídce problém neřeší, objedná až za 4-5 měsíců). Mezitím se problémy zhorší a léčba je náročnejší, i když to mohlo být hned a lehce. Každopádně spravení kvalitní.

Názor přidán dne 08.04.19 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Umístění: COMFORTDENT

U pana doktora jsem několik let, docházela jsem jednou za půl roku a vždycky jsem byla spokojená. Nyní mi však čtyři dny před další prohlídkou (naplánovanou půl roku dopředu) přišla zpráva, že mé objednání z provozních důvodů přesouvají na jiný den a hodinu. Jelikož studuji v jiném městě, termín v pondělí odpoledne je pro mě nereálný, takže se vždy objednávám na konec týdne. Kvůli přeobjednání jsem se do ordinace dovolala až napodruhé, a když jsem sdělila, že mohu kdykoliv ve čtvrtky a pátky, případně ve středu odpoledne, byl mi přidělen termín až za 11 týdnů s tím, že dříve to nepůjde. V podstatě mi byla odepřena prohlídka po půl roce, a to bez jakéhokoliv vysvětlení nebo alespoň omluvy. Tento přístup mě naprosto znechutil a zklamal.

Názor přidán dne 17.05.18 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Nejprve jsem byla s panem doktorem spokojená. Byl milý, příjemný, soucitný, doporučil vhodnou pastu na citlivost zubů. Postupem času mé nadšení opadlo. Nevím, už jaká slova použil, ale význam bude stejný. To, že mám hodně kazů je jen tím, že si špatně čistím zuby a vlastně mě obvinil, že si je nečistím skoro vůbec. Řekla jsem mu, že někdy i 3x denně a že mám kamarádku, co jen ráno a nemá jediný kaz, Dokonce má ty zuby krásně bílé ... takže to nebude jen o čištění. Na to mi neřekl nic a stál si za svým. Poté jsem musela podstoupit zákrok - čištění kanálků. Před samotným zákrokem bylo vrtání staré plomby - měla jsem kaz pod ní.... až ve dřeni. Moc to bolelo a chtěla jsem další anestezii. Řekl mi, že už další nemůžu dostat, že to bolí, protože kaz je až ve dřeni zubu.. Od bolesti mi tekly slzy, bylo to nesnesitelé a on pak s údivem: "To Vás tak bolí?" .. tak né asi, brečím jen tak ,... nejsem žádná hysterka, opravdu to boleo. Tak jsem si to protrpěla a už nikdy více k němu na čištění nepůjdu. Jsem teď ve Spojených Státech a anestézie můžu dostat, kolik chci ... Od mnoha lidí jsem slyšela, že tady ty zákroky jsou bez bolestné. I jedna kamarádka mi to potvrdila ... Tak proč to nejde o u pana Dr, Pacoly? Chtěl jen šetřit? Má někdo podobnou zkušenost ?

I já se přidávám ke většině negativních hodnocení zde uvedených.Změnila jsem koncem roku zubního lékaře z důvodu cestování cca 40 km za svým lékařem. Dr Pacola je jediný z mála, který bere ještě pac. Mohlo mě hned napadnout, proč.V řádném termínu jsem přišla k němu do ordinace. Měla jsem jeden kaz a druhý zub mě bolel. Na dotaz, proč bolí, mi řekl, že se mi tam dostává jídlo, a že mi buď udělá novou plombu nebo můstek!V tento den mě neošetřil a musela jsem přijít následující den. To nechápu dodnes, proč. Na druhý den před ošetřením se pouze zeptal, zda chci bílou plombu.Řekla jsem, že ne a proto jsem si myslela, že nebude chtít nic zaplatit.Po ošetření jsem se loučila, sestra mi dala podepsat evidenční lístek, který si pak založila do karty a dr. mi řekl 1068 kč. Vůbec jsem nepočítala s tím, že budu za obyč. plomby platit. Ještě mě pozval na další ošetření zubního kamene na 16.3. Poprvé se mi stalo, že mě někdo pozývá na ošetření zubního kamene na další termín a neudělá mi jej při řádné preventivní prohlídce. Uvedenou částku jsem zaplatila, dr Pacola mi nedal ani doklad o zaplacení. Tento jsem si vyzvedla následující den. Jsem zdravotník a s takovýmto přístupem jsem se ještě nesetkala. Dr. Pacola mě před ošetřením vůbec neinformoval, že budu něco platit. Pracuji v nemocnici v NJ a spousta zdravotníků má s tímto dr. stejnou zkušenost jako já. Evidenční lístek, který jsem podepsala, není evidenční lístek, ale seznam jeho placených úkonů. Je to moje chyba a za chyby se platí. Proto zde píšu a varuji tímto před nenasytným lékařem, který, dle mého a jiných názorů, pracuje naprosto neeticky a neprofesionálně. Nehledě na to, že ošetřený zub, který byl bez kazu, mně bolí pořád stejně.

Když pan doktor začínal, opravdu se snažil a byl milý a vstřícný.Bohužel po nějaké době nastal obrat o 180 stupňů. Dnes jsem ráda, že jeho služeb nevyužívám, píši služeb, protože mám dojem, že se u pana doktora bude platit i za pozdrav.Jsem ráda, jako ostatně i mí známí, že jsme přešli k jiným lékařům, kteří jsou odborníci, něco umí a jen se podivují, kdo nám udělal tak nekvalitní plomby apod. , které jsme draze zaplatili.Proč tolik pacientů od Vás pane doktore odchází?

Názor přidán dne 08.04.10 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Pan doktor je velice arogantni,drahy a v mem pripade pri zanetu zubu mi pacil celist tak ze me ji pomalu vytrhl.Cit mu nic nerika a cenik si dela sam.Kryt a rouska mu nic nerikaji!Vrele nedoporucuji.Spatne zkusenosti.

Ošetřovaní laserem; zubní implantáty; parodontologie; www.comfortdent.eu

• zubní lékař - stomatolog

Stáže

• na stomatochirurgickém oddělení Ústřední Vojenské Nemocnice v Praze
  • na Implantologické klinice IFZI v Norimberku u profesora Manfreda Langa
  • ve výukovém centru společnosti Friadent na práci s implantáty Ankylos ve Vídni

Fotografie