Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Poliklinika Rokycanova Jiný

Nejlepší doktor co znám. Hodně mě pomohl. Léčím se zánětem hlubokých žil. A sestřička je také velice vstřícná. Doporučuji

Umístění: Poliklinika Rokycanova Jiný

Dne 8.8.2022,jsem byla na vyšetření u pana doktora Maixnera a byla jsem mile překvapená.Pan doktor je velice příjemný,ochotný a vynikající ve svém oboru.Všechno mě podrobně vysvětlil a poradil ohledně další léčby.Také sestřička je velmi milá a ochotná.Přidávám dalších 5 hvězdiček a pana doktora vřele doporučuji.

Umístění: Poliklinika Rokycanova Jiný

Lidský, laskavý a profesionální přístup.Pana doktora Radka Maixnera doporučuji. Odstranění křečových žil v místním znecitlivění. Děkuji Vám i sestrám.

Umístění: Poliklinika Rokycanova Jiný

Takhle si představuji skvělého chirurga.
Pan doktor Maixner mi všechno podrobně vysvětlil. Lidsky, bez nátlaku a bez špetky arogance. Sestřička milá a ochotná. Klape jim to skvěle.
Samotný zákrok byl proveden naprosto profesionálně. Během operace (lokální anestezie) jsem si připadal jako na pohodové návštěvě, kde lidé klábosí o životě. Ošklivé křečové žíly jsou pryč, příčina problému byla odstraněna a já můžu zase vesele sportovat.
Doufám, že jeho rodina je na něj pyšná za to, jak pomáhá lidem.
Děkuji :-)

Umístění: Poliklinika Rokycanova Jiný

Pan doktor o zakroku vse vysvetli tak,ze i laik pochopi.Je velmi vstricny a to plati i o sestricce.Nikdy se nestalo,ze by byl arogantni a odbyl me,kdyz jsem chtela jen poradit po telafonu.Prala bych si,aby bylo vice takovych lekaru i sestricek.Moc dekuji osudu,ze jsem se pred 10 lety dostala prave k nemu.

Umístění: Poliklinika Rokycanova Jiný

Zkušený chirurg. Vše vysvětlil a hlavně POMOHL!
Naprostá spokojenost, zákrok absolutně bez bolesti! DOPORUČUJI!

Umístění: Poliklinika Rokycanova Jiný

Mám s návštěvami u pana doktora jen ty nejlepší zkušenosti,sestřička je taktéž vlídná a příjemná jako pan doktor.

Umístění: Poliklinika Rokycanova

Milé a citlivé jednání jak ze strany pana doktora, tak ze strany sestřičky!Vždy jsem se setkala s velkou vstřícností a porozuměním.Vše perfektně a srozumitelne vysvětleny veškeré zákroky a postupy léčby.Nikdy se mi nestalo, že bych šla z ordinace znechucena!Velké díky!

Výborný chirurg, s lidským přístupem k pacientům!
Bohužel do teť jen samý špatný skušenosti v Pardubicích...
Před časem mi delali v Nemocnici insekci abscesu v oblasti hýždi (kto zažil ví o čem mluvím, hodne bolestivá záležitost)
Delali mi to zcela bez umrtvení - opravdu šílená bolest!
Prej to nelze umrtvit kůli zápalu, to pak ale nechápu proč to nedelaji v analogsedaci nebo v krátký narkoze.Neni možný aby v 21.století ma nekdo ,,kuchal,, zcela při vědomí a bez umrtvení.
p.Maixner na Rokycanovej má zcela jiný přístup...
A co nešlo v Nemocnici, bez problému udelal.
Postižené místo před inskeci umrtvil tak, že takžka jsem to necítil.
Divný viď? U Maixnera to šlo?
Jednoduše proto, že opravdu to chtel a udelal maximum proto, aby to bolelo co nejmíň....
Opravdu fajn člověk a profesionál.
Sestrička je zlatíčko vždy pozitívne naladená...mimochodem i moc hezká :))
Spokonost...mohu je doporučit.

S panem doktorem jsem naprosto spokojená a proti sestře nemůžu říct taktéž ani slovo. Při zákroku se mnou oba komunikovali,pan doktor přesně věděl,co dělá. Jizvička zůstane minimální,opravdu si dal záležet a bylo to bez komplikací. A sestřička je velmi příjemná,jako megera mi vůbec nepřišla,znám mnohem horší sestry! Vřele doporučuji, pokud se dostanete do jeho rukou,budete spokojeni. O jeho ženě mudr Zdence Meixnerové mám stejné mínění.