Olbrachtova 1390, Mladá Boleslav
ORL ordinace

Zobrazit ostatní otorinolaryngologů v okolí

Pan doktor Langer je velice kultivovaný ,příjemný a hlavně velmi schopný lékař ,který se k pacientovi chová s citem a pochopením .Dokáže se vcítit do našich bolestí a to je cesta ke správné léčbě . Pane doktore ,děkuji.

Pan doktor je skvělý odborník a výborný člověk.Jeho přístup je hodně lidský a příkladný.Děkuji

K panu doktoru Langerovi chodím se svoji maminkou, která je téměř neslyšící, již několik let.
Pan doktor je vždy velmi příjemný, milý, vyslechne problémy a poradí co dále má maminka dělat, aby si zbytky sluchu uchovala.

Milý, vstřícný, super odborník.

Z prvního příspěvku mám pocit, že snad mluvíte o jiném lékaři. Já mám jen ty nejlepší zkušenosti. Vždy příjemný, trpělivý, zákroky, které mě čekaly mi vždy vysvětlil, v jejich průběhu byl velmi citlivý. Proto nebyl zákrok bolestivý, ale jen nepříjemný. Jeho přístupu ke mě si velice vážím, protože byl na velmi vysoké profesionální i lidské úrovni.

Znám pana doktora už dlouho a nemůžu říct jediné křivé slovo na jeho adresu.Má cit pro tuto práci,je příjemný k pacientovi a snaží se vždy pomoci.Je tam znát spolupráce s primářem Podholou,je to jeho škola.Přeji panu doktorovi hodně štěstí a trpělivosti s pacienty.

ochota a vstřícnost,vzdělanost