Olbrachtova 1390, Mladá Boleslav
ORL ordinace

Umístění: ORL ordinace Akutní pohotovost

Po dvoudenní sluzebni ceste v zahraničí, kde jsem náhle onemocněla vysokými horečkami a následnou krutou bolesti v krku, jsem se okamžitě z letiště vypravila do MB na pohotovost. Na pana doktora jsem rovněž čekala cca 20min, což by mi az tak nevadilo...jeho přístup ale rozhodne lidsky nebyl...v podstatě me nijak nevysetril, podíval se do krku a řekl silná angina, což mi bylo jasne take. Předepsal mi antibiotika a kdyz jsem se ho slušně zeptala, kde bych si je mohla vyzvednout, tak mi řekl, ze jedine v Praze. Na to ja mu říkám, ze mam ale horecku, antibiotika potrebuji a ze je následující den svatek..Holý nezájem....a jeho prvni dotaz zda mam doporučení od všeobecného lékaře mi malém vyrazil dech....přikláním se k pani z minulého příspěvku...jedte na pohotovost do Prahy, tam Vam daji i leky. Uz nikdy toto oddeleni nenavštívim. Trpím uz treti den v bolestech. Ale co, na anginu se neumírá...tak snad budou mit další pacienti jen lepsi zkušenost....pan doktor by měl delat praci, co ho bude bavit a ne sloužit pohotovost.

Tak pan doktor Langer , jestli se mu dá říkat doktor je absolutně nejhorší doktor co jsem potkal.
Byl jsem nucen navštívit pohotovost v Klaudianově nemocnici z důvodu uzavření ORL v Modré Hvězdě a orl U stadionu mělo taky uzavřenou ordinaci. Po odpolední směně z práce když jsem šel ze zánětem zvukovodu na pohotovost tak mě seřval že co dělám na pohotovosti , že to tam nepatří a mám jít do Modré hvězdy , kde měli zavřeno . Snažil jsem jsem se mu vysvětlit že ORL v Modré Hvězdě je 2 dny uzavřeno , tak mě obvinil že lžu aniž by jsi ověřil informaci , která byla uvedena i na stránkách Klaudiánovi nemocnice . Ani se nedivím pacientům že volí jiné nemocnice než Kladianovu pokud tak zaměstnávají takovéhle doktory nebo jsem zřejmě přišel nevhod když jsem pana doktora asi vytáhl od televize

Doktor Langer je ten nejhorší lékař na pohotovosti!!! Nevim jak se chová v ambulanci ale pohotovost absolutně nezvládá!! Lidsky totálně selhal když jsem včera přišla na pohotovost tak mi takzvaný doktor nejdříve vynadal pak se zeptal co chci do ucha mi něco stříkl nacpal višňák a víceméně mě vyhodil z ordinace...tak takový ke pan doktor Langer na pohotovosti ORL.. nedoporučuji !!!!

Dobrý den,
byla jsem nucena velikou bolestí ucha a viditelným otokem ucha odjet z noční směny na pohotovost v Klaudiánově nemocnici na ORL. Do práce jsem šla v pohodě bez problémů,ale v 23:00 mne začalo tak bolet ucho,otýkat a měla jsem závratě že jsem na tu pohotovost musela, protože vykonávám zaměstnání kde je potřeba maximální soustředěnost. V nemocnici jsem si zaplatila na vrátnici 90kč a šla na ORL, tam jsem zazvonila, vysvětlila potíže sestře a ta mi řekla ať chvíli počkám. Po čtvrt hodině čekání se rozlítli dveře a tam ospalí pan doktor Langr, který mě pozval do ordinace a zeptal se mě CO CHCI?. Popsala jsem mu můj problém a bylo mi odpovězeno: Že jestli by to nepočkalo do rána, že normální lidi v noci spí a neotravují ty co by se rádi vyspali. Potom se mi do ucha podíval a řekl mi,že mám zánět zvukovodu a to jsi lidi v dnešní době léčí sami. Vypláchl mi ucho a narval mi tam dren s višňákem tak necitlivě že mě bolestí tekly slzy a ráno mám jít na kontrolu na ORL. Odcházela jsem tak překvapená, že jsem se nezmohla na slovo a mezi dveřmi mne řekl ať příště neotravuju na pohotovosti s nějakým zánětem.
Pana doktora znám už delší dobu snažím se mu vyhýbat, protože ten i když je přes den v normální ordinaci je nepříjemný, neochotný, vzteklý a surový. Kdybych věděla že on slouží pohotovost jela bych radši do Prahy na pohotovost.