Pujmanové 1220/6 Pankrác, Praha 14, Praha

Slévačská 36 Hloubětín, Praha 14, Praha

Zobrazit ostatní profily ostatní v okolí

1 000 Kč

Provozovna

Od roku 2006 jsem pracoval jako masér a trenér pro rekondici u mládežnických týmů Slavie Praha fotbal, kde jsem měl na starosti realizaci nejvhodnější...

Léčené nemoci

• Bolest ramene
  • Bolesti kloubů
  • Bolest kyčle
Zobrazit všechny léčené nemoci

Profesionální a vstříčný přístup a perfektní cvičení. Odnesl jsem si navíc spoustu užitečných rad. Doporučuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Radek really helped me relieve my neck pain. He has a great personal approach and dedication to make you feel better. I really recommend him.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

S odstupem několika dní po návštěvě mohu prohlásit, že pan Hubinka je skvělý , ulevilo se mi a cítím se jako nový člověk.
Jeho služby míním využívat i v budoucnu a všem doporučuji.

Radek Hubinka

Děkuji Vám za pozitivní recenzi.)

Pan Hubinka je velmi ochotny a prijemny mlady muz, diky za radu a mile jednani. Mohu vrele doporucit.

Radek Hubinka

Děkuji Vám za kladné hodnocení )))

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Skvělý přístup, perfektní vyšetření a procvičení problematických partií. Už když odcházíte z ordinace pana Hubinky, cítíte ohromnou úlevu. Vřele doporučuji všem pacientům!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byl jsem u p. Hubinky s akutni bolesti zad a po jeho vysetreni jsem citil okamzitou ulevu a o 2 dny pozdeji jsem zada necitil skoro vubec. Takze jeho schopnosti jsou vyborne. Zaroven jsem byl velmi mile prekvapen jeho profesionalnim a vstricnym pristupem. V pripade dalsich obtizi vim rozhodne kam pujdu.

Radek Hubinka

Děkuji Vam moc za pozitivní reakci,jsem rad že jsem Vam pomohl od bolesti.jestě jednou děkuji.Hubinka

S p. Hubinkou jsem byla velice spokojená. Od přístupu až po práci s tělem. Jsem ráda, že jsem vyhledala profesionála a nechala jsem si poradit. Bolest nohou mě přestala trápit. Děkuji za skvělé tipy na cvičení a skvělé promasírování.

Petra Nozarová

W

Chtěla bych poděkovat,bylo to super.
Mohu pracovat až do smrti.
A jestli opět nebudu moci,vím kam zajít. Za panem Hubinkou.

I have visited a few chiropractors for the past year and I have to say that Mr. Hubinka is the best. He genuinely cares about the client and takes the time to model each treatment to meet the individual's needs. I have a problem with my shoulders and after two visits I've noticed not only pain reduction, but also remarkable difference in my overall well-being. Highly recommended.

Radek is an excellent physiotherapist. I had problems with my low back and hips for a very long time. While visiting Prague my friend recommended I visit Radek. After 3 sessions my problems were gone. After 5 years of suffering I felt like in heaven! He gave me a set of excercises to keep my body fit. I can strongly recommend his great physiotherapy service. Jane Nelson

9 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

chtěla bych se zeptat, jestli se dají vyléčit ploché nohy.

Dobrý den.Plosky nohou se dají ovlivnit cvičením.tvz.míčkováním a vložkami do bot.Doporučuji také kinesiotaping.Děkuji a pěkny den.Hubinka

Radek Hubinka

Dobrý den, již jsem u vás na fyzioterapii byla, pomohl jste mi s kyčlem. Jenže ted mě trápí jiný problém, od pondělí mě bolí v záda v bedrech. Byla jsem předtím nemocná, ležela jsem a v pondělí jsem se rohodla si záda trochu protáhnout. Hned po protažení jsem v zádech ucítila divný pocit a ted mám možná skříplý nerv v zádech na pravé straně v bedrech. Když jsem několik hodin v klidu anebo poránu, tak mě to nebolí, ale když vyběhnu schody a nebo večer, tak je bolest zpět. Co s tím? Děkuji předem za odpověd.

Dobrý den.pokud Vás zada bolí po nějaké akivitě tak doporučuji cca 14 klid a teplé obklady.Pokud se budete chtít protáhnou tak jedině za tepla tzn.po nějakém lehkem telesném cvičení.dávejte pozor na prochladnutí.Vaše tělo po nemoci potřebuje ješte trošiču se zotavit.Kyby Vás bolest stále pronásledovala tak mě kontaktujte a já Vás telefonicky navedu.Po nemoci je vždycky tělo náchylnější na urazy.pokud by se po teplych obkladech Váš stav zhoršoval tak to přerušte.Děkuji Hubinka